|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   alergija?
6.2.2010 10:59:52   
marija0
sa 3 mjeseca karlo je dobio neke crvene lišajeve ispod vrata, doktorica je rekla da je od vrućine. sada ima 6 mjeseci i to mu je izbacilo po cijelom tijelu. sada kaže da mu je od neke harne ali nezna koje (ali prije tri mjeseca sam samo dojila tek mu mjesec dana dodajem sokiće i kašice a ponekad i svježe voće). kaže da ima osjetljivu kožu i  da u ljekarnoj kupim šampon pa da isprobam koji mu odgovara jer ih ima više......ali meni to sve nekako....user posted image ma neznam..... jeli netko imao sličnu situaciju?....
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: alergija?
6.2.2010 11:26:07   
Duve
jesam ja, isto imam sina Karla, sa nekih 4-5mj. je dobio neke lišaje, koristili smo Exomega-A derma, jako je tamnoput a na tim djelovima mu je znala koža biti malo svjetlija jer je taj dio bio suh. Sad ima 4 godine, skroz su se smanjili, ali svejedno sad 10.2. idemo na Srebrnjak na testiranja za alergije i zbog bronhitisa koji je imao prije...

_____________________________

Karlo 8.06.2005.
Ema 8.10.2009.-imamo 16 zubića

(Odgovor članu marija0)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: alergija?
6.2.2010 12:40:01   
marija0
tako dugo to traje???? njemu to ne smeta, vesel je i zadovoljan ali meni to izgleda bolno.. čak sam izbacila vl. maramice- smanjilo mu se oko piše al po tijelu i ispod vrata još ima....user posted image

(Odgovor članu Duve)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: alergija?
6.2.2010 12:44:42   
mišica 666
moja je s nekih 5 mj, radila testove i bila je na svašta od hrane alergična to se mjenja s vremenom i trebaju se češće raditi u tako maloj dobi izbaci namirnice koje mu smetaju i moraš naći losion koji mu paše i kupku probaj s mustelom kažu dea je dobra kako bude rastao tako će mu sve manje stvari smetati. malo je neugodno ali proći će. user posted image

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu marija0)
Neposredna veza do poruke: 4
   [Obrisani korisnik]
6.2.2010 14:21:28   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu mišica 666)
  Neposredna veza do poruke: 5
   RE: alergija?
6.2.2010 14:26:10   
ejmama
Ženska koja je ležala sa mnom u bolnici doji malog i isto su išli na testiranje zbog dermatitisa, ona i dalje doji ,a li ne smije jesti mliječno ništa zapravo kravlje, jaja, ribu i ibjegavati konzervanse, kad mu pravi kašice radi s pregominom

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: alergija?
6.2.2010 14:27:52   
ejmama
I annax je isto imala takav slučaj, nisu alergični na majčino mlijeko nego na ono što ona pojede.

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: alergija?
6.2.2010 14:33:48   
marija0
onda nema više mlijeka ni sira ni ništa mliječno....user posted image pa probat ću i to samo da prođe....

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: alergija?
6.2.2010 14:41:39   
Duve
moj Karlo nije alergičan na mlijeko, sir i sl. pa je opet imao kao male lišajeve, samo kod njega nisu bili oni crveni-kao da je upaljeno, nego samo malo suho

_____________________________

Karlo 8.06.2005.
Ema 8.10.2009.-imamo 16 zubića

(Odgovor članu marija0)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: alergija?
6.2.2010 14:57:04   
marija0
ah neznam ni ja više.... pokušat ću to sa mlijekom pa ću vidjet ako to ne upali pokušat ću nešto drugouser posted image

(Odgovor članu Duve)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: alergija?
17.2.2010 13:15:24   
marija0
IZVORNA PORUKA: ejmama

I annax je isto imala takav slučaj, nisu alergični na majčino mlijeko nego na ono što ona pojede.

ejmama bolja si od doktorauser posted image puno hvala na savjetu! imala si pravo- izbacila sam ribu i sve mliječno i mojoj bebi prolazi alergija! puno puno ti hvala, a i svima drugima, neznam šta bi bez vas! najbolje ste user posted image tisuću puta vam hvalauser posted image

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: alergija?
27.2.2010 16:14:48   
ejmama
IZVORNA PORUKA: marija0

IZVORNA PORUKA: ejmama

I annax je isto imala takav slučaj, nisu alergični na majčino mlijeko nego na ono što ona pojede.

ejmama bolja si od doktorauser posted image puno hvala na savjetu! imala si pravo- izbacila sam ribu i sve mliječno i mojoj bebi prolazi alergija! puno puno ti hvala, a i svima drugima, neznam šta bi bez vas! najbolje ste user posted image tisuću puta vam hvalauser posted image



Baš mi je drago da je malenom bolje.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu marija0)
Neposredna veza do poruke: 12
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!