|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Zapusen odvod od masine!
21.4.2009 11:24:05   
Anoniman
Cureee, pomoccc! vec tri dana ne mogu da peres ves, odvod je zapusen, pa mi poplavi celo kupatilo! Luda sam vec!
Svekrva mi je poslala neku tecnost kao za otpusavanje, ali naravno ne pomaze nista! Koji vi koristite? Da ne kupujem za dzabe sad 100 razlicitih, dajte vase primere! Stvarno mi je hitno! user posted image
  Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Zapusen odvod od masine!
21.4.2009 11:26:31   
ninolina
Zovi majstora očito je nešto povukla u cijev.Otvori ju dolje i izvadi filter

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Zapusen odvod od masine!
21.4.2009 11:31:33   
Anoniman
Ne odvod na masini, nego onaj u poduuser posted image  kad i pustim u lavandinu puno vode odjednom, ista pricauser posted image   pa mi treba neka tecnost da to otpusiuser posted image

< Poruku je uredio Nellyca -- 21.4.2009 11:33:57 >

(Odgovor članu ninolina)
  Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Zapusen odvod od masine!
21.4.2009 11:34:16   
dominik
sumnjam da bu ti pomogla ikakva kemikalija...moji su to doma znali rjesavati sa dugackom sajlom jer se ocito dosta toga nakupilo i to treba izvuc van...

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Zapusen odvod od masine!
21.4.2009 11:40:18   
Anoniman
ajoj user posted image  pokusavala sam da procackam, ali nista ne pomaze user posted image

(Odgovor članu dominik)
  Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Zapusen odvod od masine!
21.4.2009 11:40:56   
ivanaa
to moras kroz odvod gurnuti sajlu

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Zapusen odvod od masine!
21.4.2009 11:43:48   
dominik
netko je brijao nogeuser posted image  user posted image user posted image nema ti drue zovi majstora ak ti se neda sa time zezat neka odstopa kak spada pa ste mirni na dulje vrijeme

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Zapusen odvod od masine!
21.4.2009 11:44:16   
zaba
zovi one hitne intervencije,reci da imaš malu bebu pa možda brže dođu.Trebala bu ti sajla draga,nek pročačkaju. 

_____________________________

lucija je svjetlo u mom životu
07.05.2005.

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Zapusen odvod od masine!
21.4.2009 11:59:22   
Anoniman
znaci nema mi druge? user posted image  ko ce se jos s tim zajeuser posted image ti... vec mi je muka pri samoj pomisli...

(Odgovor članu zaba)
  Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Zapusen odvod od masine!
21.4.2009 12:00:19   
ninolina
vodoinstalateruser posted image

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Zapusen odvod od masine!
21.4.2009 12:06:11   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image

Ma muka mi je vise tih majtora, nikad ih docekati, redovno bezobrazni, i slicno...ali kad se mora... user posted image

(Odgovor članu ninolina)
  Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Zapusen odvod od masine!
21.4.2009 12:16:05   
dominik
IZVORNA PORUKA: Nellyca

user posted image user posted image user posted image user posted image

Ma muka mi je vise tih majtora, nikad ih docekati, redovno bezobrazni, i slicno...ali kad se mora... user posted image


posudim ti ja svoju mamu...kad ih ona obradi dodju odmah i sa smjeskom naprave i vise nego kaj treba...zena zna user posted image

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Zapusen odvod od masine!
21.4.2009 12:32:05   
Anoniman
Hehe, tvoja mama i moj tata mogu pod ruku user posted image
Lako bi ja, da su ovde, odmah bih njemu uvalila taj posao...ali moram da se oslonim na svekrvu i svekra, a oni bas i nisu od pomoci, kod njih za sve ima vremena, sve ce polako... user posted image

(Odgovor članu dominik)
  Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Zapusen odvod od masine!
21.4.2009 12:38:49   
dominik
a kaj si mislila kad su to dalmosi...fjaka fjaka fjakauser posted image

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Zapusen odvod od masine!
21.4.2009 18:28:50   
pikachu
Meni je znala upaliti kombinacija sajle i Mr.Muscola (vjerovatno je sajla prevagnula), ali ipak ti je najsigurniji vodoinstalater...user posted image

_____________________________

Sunce naše malo, stigla si...
Vita-10.08.2009.
Ponosni T&M

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Zapusen odvod od masine!
21.4.2009 18:35:37   
Anoniman
Odvod sam sredila, izgleda da je ova tecnost pomogla..ali opet curi user posted image  izgleda da je filter, ali mama mi kaze da kad mi je bio zapusen onda se masina sama gasi, tj. upali se crvena lampica i ne pere dalje...kaze i da je isto tako curila, i sama prestala user posted image  videcu da li je do filtera, kad zavrsi sa ovim pranjem...masina je savrsena, sama se kvari i sama popravlja user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu pikachu)
  Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Zapusen odvod od masine!
21.4.2009 18:36:55   
pikachu
user posted image user posted image user posted image user posted image  Strojevi sa vlastitom osobnošću...user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sunce naše malo, stigla si...
Vita-10.08.2009.
Ponosni T&M

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Zapusen odvod od masine!
21.4.2009 18:43:54   
pula25
sajla i samo sajla
Vjerovatno češ biti u gouser posted image do koljena ali to je to... i najprije guraj u sifon u podu ako neide onda treba dići školjku pa tamo

a ako si gadljiva - moraš zvati majstorauser posted image


_____________________________

MALI ANĐEO NAM DOŠAO...
...NIKA 21.10.2009

(Odgovor članu pikachu)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Zapusen odvod od masine!
21.4.2009 18:46:14   
Anoniman
Ajoj ajoj user posted image  nadam se da cu je sada kad malo procackam, biti ok user posted image  ionako 2 meseca necu biti kod kuce, idem kod svojih, pa nek se mm zajeuser posted image va sa majstorima, meni je dosta user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu pula25)
  Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Zapusen odvod od masine!
21.4.2009 18:49:46   
pula25
BRAVO!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

Možeš i tako riješiti problem...
ti se snađi dok si kući a kad te nema nije tvoja briga



_____________________________

MALI ANĐEO NAM DOŠAO...
...NIKA 21.10.2009

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Zapusen odvod od masine!
21.4.2009 21:21:57   
Anoniman
Nije odvod, nije dovod, nije filter... user posted image user posted image curi ispod masine, u potocima user posted image  jel ima neko ideju, ili iskustvo, sta bi jos moglo da bude??? nova masina, sve bilo 5 user posted image  luda saaaam!! user posted image

(Odgovor članu pula25)
  Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Zapusen odvod od masine!
21.4.2009 21:25:09   
dominik
si pogledala kak "stoji" ona cijev koja odvodi vodu iz masine...ste to odserafili pa mozda se tu nekaj nakupilo ili se pomaknuo spoj mozda...

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Zapusen odvod od masine!
21.4.2009 21:29:53   
Anoniman
Sve smo pogledali, pomerali masinu, dizali....i bas sam te cevi najvise i gledala...uffff! od kad smo uselili stalno neki djavo sa tim aparatima, lepse mi je bilo kod mame i tate dok su se oni brinuli za to user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu dominik)
  Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Zapusen odvod od masine!
21.4.2009 21:31:42   
dominik
ak je nova masina...ima garanciju...zovi majstora neka sredi...moze biti hrpa stvari u pitanju a opet moze nekaj ful jednostavno biti...

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Zapusen odvod od masine!
21.4.2009 21:34:20   
Anoniman
A znam, ali kao sto vidis imam velikuuu averziju prema majstorima, radije cu sama zavrsiti za instalatera  pa popravljati nego da moram da ih zovem user posted image user posted image user posted image  salim se, a sta cu, ne preostaje mi nista drugo nego sutra sa garancijom, tamo gde sam je kupila user posted image

(Odgovor članu dominik)
  Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!