|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Zašto muškarci varaju
11.6.2009 14:12:40   
tikica_69
Vječno pitanje koje si postavljaju žene diljem svijeta glasi: 'Zašto muškarci varaju?' Odgovor je pokušao pronaći bračni savjetnik M. Gary Neuman. Radeći na svojoj novoj knjizi 'Istina o varanju', Neuman je proučavao 200 vjernih i nevjernih muškaraca, pokušavajući doznati stvarne razloge zbog kojih muškarci varaju. Tijekom svoga istraživanja Neuman je došao do zanimljivih spoznaja.


Oko 66 posto muškaraca osjeća krivnju zbog varanja
Čak 48 posto muškaraca kao razlog varanja navelo je emotivno nezadovoljstvo. Ta je spoznaja uništila mit prema kojemu muškarci varaju samo zbog seksa. Štoviše, tek osam posto muškaraca izjavilo je da vara partnericu zbog nezadovoljstva seksualnim životom. Neuman napominje kako je velika zabluda razmišljanje da muškarcima nisu važne emocije. Kako kaže, oni žele partnerice pune razumijevanja i topline.

Tijekom istraživanja Neuman je otkrio i da 66 posto muškaraca tijekom afere osjeća krivnju. 'To pokazuje da muškarci koji varaju ipak nisu samo kreteni kojima nije stalo do partnerice. Zapravo, 68 posto njih nikada nije zamišljalo da će biti nevjerni i velika većina njih voljela bi da nisu bili nevjerni', pojašnjava Neuman. Ipak, krivnja očito nije dovoljna da zaustavi muškarce u varanju. Za razliku od žena, muškarci vrlo uspješno upravljaju emocijama i imaju sposobnost 'spremiti ih u određene ladice u mozgu'. Stoga, kaže Neuman, ako vam se suprug i zaklinje da vas nikada neće prevariti, nemojte biti posve sigurni da se to neće dogoditi.


Nekima je varanje sasvim normalna stvar
77 posto muškaraca izjavilo je da ima prijatelje koji varaju. Družeći se s takvim muškarcima koji varanje doživljavaju kao normalnu stvar, muškarac počinje razmišljati na ovaj način: 'Moj je prijatelj dobar čovjek koji, slučajno, vara suprugu. Izgleda da to čine i najbolji od nas.' Partnericama takvih muškaraca Neuman savjetuje da sebe i svoga supruga okruže društvom sretnih bračnih parova.

Oko 40 posto muškaraca koji su skloni varanju drugu ženu upoznalo je na poslu. 'Vrlo često je riječ o ženi kojoj je muškarac na poslu nadređen i koja mu se divi', ističe Neuman. Ženama savjetuje da kod kuće stvore atmosferu u kojoj će se muškarac osjećati cijenjen i važan te, kako kaže, na taj način neće poželjeti aferu u uredu.

U istraživanju je svega 12 posto muškaraca reklo da im je ljubavnica fizički privlačnija od supruge. Drugim riječima, muškarci ne varaju jer misle da će seks biti bolji sa zgodnijom ženom. 'U većini slučajeva muškarci varaju kako bi ispunili emotivnu prazninu. Povežu se s određenom ženom, a seks dolazi kao nadopuna te povezanosti', kaže Neuman. Kako bi se izbjegao ovakav scenarij, Neuman savjetuje ženama da se pobrinu za bolju povezanost sa suprugom, a ne da se usredotoče samo na svoj fizički izgled. 'To ne znači da trebate zapustiti seksualni život. Naprotiv!', poručuje bračni savjetnik Neuman.



_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Zašto muškarci varaju
11.6.2009 15:32:01   
ivanaa
ma jjjoj...digne im se i to je to

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Zašto muškarci varaju
11.6.2009 15:33:54   
tikica_69
IZVORNA PORUKA: ivanaa

ma jjjoj...digne im se i to je to
 Da...i  ja mislim da je samo kemija u pitanju a ne neke filozofije user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Zašto muškarci varaju
11.6.2009 15:34:30   
ivanaa
ma nije ni kemija..samo im se digneuser posted image

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Zašto muškarci varaju
11.6.2009 15:50:04   
Lady3
Mm kaže da im se digne i kad vjetrić pirne...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Zašto muškarci varaju
11.6.2009 15:51:01   
ivanaa
pa o tome govorim..joj lady s tobom se uvijek nadem na ovakvim temamauser posted image

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Zašto muškarci varaju
11.6.2009 15:52:42   
Lady3
user posted image user posted image user posted image šta bi sad to trebalo značiti ivanaa..user posted image user posted image
A normalno da je to napisao sve muškarac..tko drugi ne?user posted image


_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Zašto muškarci varaju
11.6.2009 15:54:01   
ivanaa
e a kako samo bezdusno filozofira jos bi nas i uvjerio da je kao nesto drugo pif..mos mislituser posted image

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Zašto muškarci varaju
11.6.2009 15:57:11   
Lady3
pa naravno da će muškarac reći da varaju jer su emotivno nezadovoljni i da to ne znači da nas ne vole..Kak da ne,moraju naći neki izgovor,ne?
Ma sve koji varaju žene bih ih zatukla s onom nj.stvari...user posted image


_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Zašto muškarci varaju
11.6.2009 16:01:16   
ivanaa
kak to mislis draga ???user posted image zatukla bi ga s onom njegovom stvariuser posted image user posted image o Booooze mili to jos nisam culauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Zašto muškarci varaju
11.6.2009 16:02:17   
tikica_69
Pa prvo je moramo vjerojatno odvojiti od njegovog tijela....pa kad to ucinimo, vjerojatno ce nam se uciniti da ni to nije dovoljno, pa cemo ga sa tom sitnicom jos i nalupati user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Zašto muškarci varaju
11.6.2009 16:03:53   
ivanaa
majko milauser posted image aaa sve majkeuser posted image

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Zašto muškarci varaju
11.6.2009 16:14:05   
Lady3
Draga moja ivanaa od mene se svašta da naučiti,kaže mm samo ono što ne treba...user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Zašto muškarci varaju
11.6.2009 17:27:05   
Ruža
IZVORNA PORUKA: Lady3

pa naravno da će muškarac reći da varaju jer su emotivno nezadovoljni i da to ne znači da nas ne vole..Kak da ne,moraju naći neki izgovor,ne?
Ma sve koji varaju žene bih ih zatukla s onom nj.stvari...user posted image



Potpisujem!

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Zašto muškarci varaju
11.6.2009 17:33:49   
Zvonki
IZVORNA PORUKA: Lady3

pa naravno da će muškarac reći da varaju jer su emotivno nezadovoljni i da to ne znači da nas ne vole..Kak da ne,moraju naći neki izgovor,ne?
Ma sve koji varaju žene bih ih zatukla s onom nj.stvari...user posted image



Potpisujem!
(Dobro, sve osim ovoga da bi ih sve zatukla s onom njihovom stvari...To ne znam kako bi izvela...user posted image Ali zbilja dobro zvuči...user posted image )

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Zašto muškarci varaju
11.6.2009 18:56:09   
FIONA
ma joj cure sad moram stati na njihovu stranu...kak žene varaju tako i muškarci...osobno poznajem puno ženskih osoba koje bi to napravile ili su več napravile partneru (mužu, dugogodišnjem dečku)...

Ja sam sa svojim klipanom o tome imala debatu...često mi predbacuje da sam prije bila više mazna a  sad me zna zvati santom leda...i istina je da sam hopsala oko njega kad smo hodali više nego sad...posebno kad je mala došla u naš život...i on bi ženu kakvu je upoznao kao i ja frajera na kojeg sam pala...ni on nije isti...puno parova se nažalost ne uspije u tome pronači i počine preljub...bilo žena, bilo muškarac a nije rijetkost oboje!!!...

moram priznati da otvoreni razgovor pomogne...bar se nadam...jel ako nije tako onda živim u jeb... zabludi...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Zašto muškarci varaju
11.6.2009 20:51:30   
inna
ma ovaj Neuman baljezga gluposti, baš imam vremena stvarati neke atmosfere doma u kojima bi se moj mm osjećao ugodno, voljeno, zadovoljeno... i kako me slučajno nebi prevario. Ak mu kaj smeta neka mi glasno i jasno da do znanja, i što je sa stvaranjem atmosfere za nas. Nakon što bi sve to i uspjela stvoriti vjerojatno bi od umora zaspala ko klada i ode sex pa bi on sretan i zadovoljan, a vjerojatno i napaljen to bio prisiljen potražiti negdje drugdje i evo ti opet prevare user posted image

_____________________________

Dominik - 18.2.2009.

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Zašto muškarci varaju
11.6.2009 21:41:15   
zg_cinik
interesantno...
muški varaju... a žene nisu krive...user posted image
znači...muški varaju sa slobodnim ženama...
ak uzmemo u obzir da ima više žena nego muških....
večina žena su slobodne....user posted image



komadi dajte se zbrojite...user posted image user posted image user posted image
ko vara...il hoče varati...
prevaril bu...
bez obzira muško il žensko...
a ovakvi sterotipi...user posted image user posted image user posted image user posted image sam pokazujete svoju nesigurnost u svog partnera...

user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

zg_user posted image magda & zg_user posted image franko...(nije mituser posted image )

user posted image

(Odgovor članu inna)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Zašto muškarci varaju
11.6.2009 21:46:48   
FIONA
IZVORNA PORUKA: zg_cinik

interesantno...
muški varaju... a žene nisu krive...user posted image
znači...muški varaju sa slobodnim ženama...
ak uzmemo u obzir da ima više žena nego muških....
večina žena su slobodne....user posted image



komadi dajte se zbrojite...user posted image user posted image user posted image
ko vara...il hoče varati...
prevaril bu...
bez obzira muško il žensko...
a ovakvi sterotipi...user posted image user posted image user posted image user posted image sam pokazujete svoju nesigurnost u svog partnera...

user posted image user posted image user posted image user posted image




ajme majko mila..nisam nikad mislila da te bum potpisala al moram...slažem se stari od riječi do riječi...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...user posted image


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu zg_cinik)
Neposredna veza do poruke: 19
   [Obrisani korisnik]
12.6.2009 7:38:39   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu FIONA)
  Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Zašto muškarci varaju
12.6.2009 7:48:19   
huanita
Kada god se spomene varanje muškaraca i žena, ja imam isto pitanje: "Što je to varanje?"

Za mene je varanje kada živiš s jednom osobom, a redovito se viđaš s drugom i zaljubljen si ili voliš tu drugu osobu. To je varanje. Seks zbog zadovoljstva nije varanje, samo nadopunjavanje i ispunjavanje potreba koje doma ne možeš ispuniti. Pa nisu svi savršeni. A život je samo jedan i taj jedan treba učiniti što boljim.

Znam da se nećete složiti sa mnom, najviše žene, ali iskrena sam.user posted image

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Zašto muškarci varaju
12.6.2009 7:52:10   
Zvonki
IZVORNA PORUKA: huanita

Seks zbog zadovoljstva nije varanje, samo nadopunjavanje i ispunjavanje potreba koje doma ne možeš ispuniti. Pa nisu svi savršeni. A život je samo jedan i taj jedan treba učiniti što boljim.



Pa evo ja se prva ne slažem s tim. Nismo životinje da nas vode samo seksualni osjećaji. Ljudi smo, imamo duhovnu stranu i radi nje smo u nečemu tako divnom kao što je brak ili veza.

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu huanita)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Zašto muškarci varaju
12.6.2009 7:53:41   
Duve
Nažalost huanita ne slažem se user posted image , jer ako si npr. u braku, muž ti ode van, poseksa se sa drugom, neznam kako bi to uopće drugačije mogla nazvati nego prevara..

_____________________________

Karlo 8.06.2005.
Ema 8.10.2009.-imamo 16 zubića

(Odgovor članu huanita)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Zašto muškarci varaju
12.6.2009 7:57:11   
huanita
Mene bi više bolilo da je sa mnom doma, da ne razgovara, da je nezadovoljan, a da si ne možemo pomoći. Nravno da ne želim čuti detalje, niti znati ako se takvo nešto desi. Nisam ni ja kamena, samo malo liberalnija.

Životinje koriste seks samo za razmnožavanje. Jedina životinja koja se seksa 365 dana u godini je dupin. Oni koriste seks unutar skupine da bi se bolje povezali.

(Odgovor članu Duve)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Zašto muškarci varaju
12.6.2009 12:01:26   
uspavana
IZVORNA PORUKA: Zvonki

Pa evo ja se prva ne slažem s tim. Nismo životinje da nas vode samo seksualni osjećaji. Ljudi smo, imamo duhovnu stranu i radi nje smo u nečemu tako divnom kao što je brak ili veza.


Zvonki, slažem se u potpunosti s tobom...
prevara je loša, ali zato je brak nešto na čemu stalno treba raditi, tako da nema potrebe niti s jedne strane za švrljanje ili varanja...


_____________________________

...ne postoje nemoguće stvari,
postoji samo nedovoljno jaka želja...

Marta - ljubav naša - 10.06.2011.

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!