|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Vjencana sminka
26.2.2012 20:07:47   
Luna21

Ej drage,

evo mi imamo vjencanje i krstenje za nesto manje od 2mj.
Pa me zanima,da li imate neke preporuke sto se tice sminkanja?
Iz Zagreba.
Evo ja bi da me netko dodje doma nasminkati,pa gledam malo po netu te vizaziste i sve,ima nekih skupljih nekih jeftinijih,imate li vi kakvih iskustva s njima? Koliko je kostalo,da li su vam doma dosli??

Pozdrav!
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Vjencana sminka
26.2.2012 20:33:03   
mala pcelica
ja nisam iz zg,ali cu ti napisati svoje iskustvo i savjetujem ti da dobro pazis pri odabiru šminkerke i frizera za vjenčanje...
mene je moja "šminkerka!" tako fino našminkala da sam izgledala kao da sam imala dve masnice oko očiju koje su počele da žute,a frizuru sam imala kao one medicinske sestre sa filmova,sa kapicom na glavi samo sto je meni bio cvijet na sred glave koji je izgledao kao ta kapica user posted image user posted image ... "to ukrasavanje mi je naplatila 800 kuna i trajalo je od 7 ujutro do pola 1 ,a u 1 su trebali svatovi da dodju po mene,a kad sam dosla kuci onda sam se fino umila i skinila tu njenu sminku i raspustila kosu i sama sa napravila friz i to sve u roku 10 min .... tako da dobro pazi kome se daješ u ruke user posted image i da,isla sam kod nje u salon,ona ne ide po kućama...

< Poruku je uredio mala pcelica -- 26.2.2012 20:34:56 >

(Odgovor članu Luna21)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Vjencana sminka
26.2.2012 20:39:13   
Luna21

Ajmee,cekaj 800kn je kostala frizura ili sve zajedno??

Sto se frizure tice,to kao ides na probnu prije vjencanja,al postoji i za sminkanje "probno sminkanje",al sam cula da to naplate,a probna frizura je u cijeni.
Ma uzas,previsee to sve naplacuju,ali onda bar ako naplate,da i naprave kako se spada


(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Vjencana sminka
26.2.2012 21:07:00   
ELISABETH
mene je šminkala prijateljica kod mene doma
znam puno cura koje su silne novce dale tzv. vizažišticama pa su izgledale koma

_____________________________

Ivona, 17.06.2009.

While we try to teach our children all about life, our children teach us what life is all about.
Angela Schwindt

(Odgovor članu Luna21)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Vjencana sminka
26.2.2012 21:32:41   
mala pcelica

IZVORNA PORUKA: Luna21


Ajmee,cekaj 800kn je kostala frizura ili sve zajedno??

Sto se frizure tice,to kao ides na probnu prije vjencanja,al postoji i za sminkanje "probno sminkanje",al sam cula da to naplate,a probna frizura je u cijeni.
Ma uzas,previsee to sve naplacuju,ali onda bar ako naplate,da i naprave kako se spada



da frizura i šminkanje i popravak jednog nokta jer mi je otpao dan prije vjenčanja(inače mi je i nokte ona radila,al njih sam platila odmah ) kad mi je rekla cifru ja se skoro usrala,došlo mi je da ju razbijem tamo,em me je unakazila em toliko naplatila...
inače se ide na probno sminkanje i frizuru,ali ja nisam imala vremena jer smo tad zivili u zg,a vjencanje je bilo u vinkovcima,a i taj salon je u vk,pa zato nisam imala vremena ići tamo -vamo---

(Odgovor članu Luna21)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Vjencana sminka
26.2.2012 21:46:41   
AntonijaV
nisam ni ja iz zg, al imam pozitivna iskustva sa šminkanjem i frizurom :)

za frizuru sam išla na probnu, da se dogovorimo što ću i kako...sama sam joj dala sve smjernice i nešto je pokušala naprvit tada.. prema tome mi je napravila suuper frizuru na dan vjenčanja .. 200 ili 300 kn za mene i kumu frizure...
a za šminkanje, kod nas ima jedna super cura, vizažistica...dolazi na adrese u takvim i sličnim slučajevima..i prije vjenčanja je šminkala mene i sestre za neke prigode pa sam imala povjerenja u nju.. za vjenčanje je šminkala moje sestre,mamu, kumu i mene (6) za 600 kn..

< Poruku je uredio AntonijaV -- 26.2.2012 21:47:27 >


_____________________________

MARIJA - 08. 05. 2010.

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Vjencana sminka
26.2.2012 22:03:01   
ruwenzor
Išla sam u salon u Zg, šminka+frizura+manikura=700kn, s time da sam tjedan dana prije otišla na probnu frizuru i šminku (uključeno u cijenu). Bila sam super zadovoljna user posted image , šminka je opstala cijeli dan i noć a nije bila "teška", inače se ne šminkam baš (labelo i maskara ak idem na job i to je to user posted image ), i kosa je bila super, slijedeći dan sam vadila tonu ukosnica i imala fora loknice, nokte su mi super napravile, totalno funky su bili. A sad, jel skupo il nije, cijela svadba je koštala oko 90.000 kn pa mi onda tih 700 i nije tak puno...

_____________________________

zvrkica frkica 26.05.2011. <3
smjehuljica 06.09.2013. <3

(Odgovor članu AntonijaV)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Vjencana sminka
26.2.2012 22:47:05   
Luna21

Ma i ja bi se sminkala doma,al kao prvo,iskreno ja se ne znam bog zna sto nasminkati,da znam,uu bila bi to sasvim druga prica.
Ono,najosnovnije,puder sjenilo maskara,i to je to,al bas ono naosnovije.
Ne bi opet da izgledam ko da me cementom pudralo,al opet da mi se prekriju neki "nedostatci" i sl,posto si ja takve stvari ne znam,nit ono,mijesat sjenila a da sve to bude vaaau.

Kad bi nasla nekog u Zg-u,da zna lijepo nasminkat a da nije preskupo super.

Nemam bas ni nekih frendica da su strucnjaci u sminkanju,niti sam ovako od poznanika cula neke preporuke,pa stvarno ne znam di bi,sta bi...

Gledam malo po netu,al opet hocu cuti od nekog tko je probao i vidio to.

AntonijaV,ovo nije skupo,ni za frizure niti za sminkanje,znaci po svakoj je kao 100kn zaracunala,to je odlicno!

Ruwenzor,ako je sve to za 700kn,onda nije ni skupo.Ni ja ne bi pretesku sminku,niti sam opcenito navikla na sminku,a em to treba imat na licu cijelu noc,a opet,treba bit dobro nasminkano da izdrzi cijelo vrijeme i bude "postojano",to je najveci problem.
A sto se frizure tice,ja bi sto lezerniju zurku,nista prekomplicirano.A najgore od svega mi je to sto nemam bas vremena sad ic od salona do salona i isprobavat ko ce mi kako napraviti,primjerice.Opet bih htjela ici na sigurno negdje

(Odgovor članu ruwenzor)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Vjencana sminka
27.2.2012 9:35:31   
ruwenzor
napravila sam album pa možeš vidjeti kak je to izgledalo :)

_____________________________

zvrkica frkica 26.05.2011. <3
smjehuljica 06.09.2013. <3

(Odgovor članu Luna21)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Vjencana sminka
27.2.2012 12:26:50   
Luna21

Ma joj,prekrasno! Super je,cist jednostavno,nista previse,a opet prekrasno!

user posted image

(Odgovor članu ruwenzor)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Vjencana sminka
27.2.2012 14:13:10   
ruwenzor
Tnx :) Salon je u sklopu hotela Astoria, iza Branimir centra.
Sretno sa svadbom, dobru zabavu ti želim user posted image

_____________________________

zvrkica frkica 26.05.2011. <3
smjehuljica 06.09.2013. <3

(Odgovor članu Luna21)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Vjencana sminka
27.2.2012 17:11:49   
Luna21
Super,hvala! Raspitat cu se onda =)

Evo malos am tako gledala,pitala,i dosta njih naplacuje oko 300-400kn,sa dolaskom.
I onda jos ako zelis probno sminkanje,kosta 200kn -.-

Ne znam stvarno,to je sve nekak too much

(Odgovor članu ruwenzor)
Neposredna veza do poruke: 12
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!