|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Vidovnjaci
7.10.2008 21:03:49   
mirna
Da li ste ikada potražili savjet kod vidovnjaka, da li vam je itko prorokovao budućnost i da li su se predviđanja realizirala?

Meni je jednom jedna starica prorokovala iz tarot karata: vidjela je ljubavnika i putovanja.. to se je sve ustvarilo..user posted image

Grozno iskustvo je imala moja susjeda kojoj je stara ciganka iz karata predvidjela dva križa u susjedstvu.. za mjesec dana se je to ustvarilo...user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Vidovnjaci
7.10.2008 21:10:34   
lelo
Mama mi se bavi vidovnjaštvom i kartama.Jednom mi je rekla da se pazim šta radim i stvarno se dogodilo kaj mi je rekla( iako sam ja mahala rukom i govorila da su to gluposti).Od onda ništa ne želim znati, mislim da sami stvaramo svoje puteve a kojim čemo ići sami biramo.

_____________________________

Leon 19.04.2007

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Vidovnjaci
7.10.2008 21:13:22   
FIONA
ja sam puno o tome čitala i kao mala sam imala razgovor sa jednom bakom od moje frendice koja nam je čitala iz tarot karata...rekla mi je stvari koje su mi tek danas sjele i sve se do sada obistinilo! Čekam nastavak jel ima još!!!

Da se može protumačiti na drugi način može jer ja kao vjernik ne bi trebala vjerovati u sudbinu...ipak, mislim da se sve događa sa razlogom i da ima tu nešto!!!!

Meni čak i numerološki broj rođenja odgovara po više knjiga i tumačenja u 90% što se tiče mojeg karaktera da sam se u jednom trenutku malo naježila! Opet možda slučajnost a možda i nije...tko bi ga znao!!!

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Vidovnjaci
7.10.2008 21:17:18   
FIONA
lelo dobro kažeš....što manje znaš to bolje!!!
Ja nisam shvačala ozbiljno ovu babu jer sam bila klinka ali sam se nedavno popiknula na još jednu situaciju u životu koju mi je rekla... sada bi mi bilo draže da ne znam ništa jer se ni ne bi zamarala sa tim...
treba živjeti iz dana u dan punim plučima a ne razbijati glavu kaj bu se desilo !!!

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Vidovnjaci
7.10.2008 21:18:31   
njanja
NIKAD, ALI NIKAD to ne bi tražila, iz 2 razloga:1. strah bi me bilo što ću čuti2. koliko god neke stvari želim znati, neizvjesnost je ono što me tjera dalje, dalje, dalje...... NEMA ŠANSE user posted image

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Vidovnjaci
7.10.2008 21:19:46   
božica
IZVORNA PORUKA: njanja

NIKAD, ALI NIKAD to ne bi tražila, iz 2 razloga:1. strah bi me bilo što ću čuti2. koliko god neke stvari želim znati, neizvjesnost je ono što me tjera dalje, dalje, dalje...... NEMA ŠANSE user posted image

slažem seuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Vidovnjaci
7.10.2008 21:23:17   
mirna
lelo znaci za loto brojeve mogu se javiti kod tvoje mame...user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Vidovnjaci
7.10.2008 21:23:35   
Wukovarka
Isla sam kod jedne starije bake koja gleda iz kave.
Zadnji put sam bila prije godinu i pol i trenutno mi se dogadja ono sto mi je rekla.user posted image
Puno,ali jako puno stvari mi je rekla koje su se odvijale zadnjih pola godine...trazila sam samo natuknice..jer ne volim bas znati neke stvari unaprijed.
Samo jednu stvar sam trazila izravnu koja mi jako puno znaci u zivotu...ali po tom pitanju ne vidi nista u skoroj buducnosti.user posted image
Inace, nisam tip koji za sve zove vidovnjake..ali kod ove bake sam volila ici jer dosta umirujuce djeluje na ljude

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Vidovnjaci
7.10.2008 21:23:49   
koka
IZVORNA PORUKA: božica

IZVORNA PORUKA: njanja

NIKAD, ALI NIKAD to ne bi tražila, iz 2 razloga:1. strah bi me bilo što ću čuti2. koliko god neke stvari želim znati, neizvjesnost je ono što me tjera dalje, dalje, dalje...... NEMA ŠANSE user posted image

slažem seuser posted image user posted image user posted image

I ja se slažem s vama, što manje znam bolje mi je, . Zamisli da ti kaže nešto ružno, utupiš si to u glavu i stvarno ti se desi, a i tko bi mogao poslije živjeti s tim......

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Vidovnjaci
7.10.2008 21:24:03   
lelo
sve moje frendice kad dođu kod moje mame na kavu hoće da im gleda,a onda polude ili su ljute kad im kaže šta će biti.onda mene teroriziraju kaj im je rekla,a ja im kažem a zašto ste tako radoznale pa rekla vam je da imate dva puta u životu samo trebaš izabrati koji.tarot i vidovnjaštvo je zapravo smjernica da nešto loše možeš promjeniti.npr. ako si bolestan da odeš dr. na pregled ili posao ti ide loše kako nešto promjeniti,tko će ti pomoči.ponekad ljudi ne slušaju pa onda polude bez veze.

_____________________________

Leon 19.04.2007

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Vidovnjaci
7.10.2008 21:25:47   
lelo
može, samo loto ti je namještaljka.user posted image

_____________________________

Leon 19.04.2007

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Vidovnjaci
7.10.2008 21:26:21   
božica
IZVORNA PORUKA: mirna

lelo znaci za loto brojeve mogu se javiti kod tvoje mame...user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image


_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Vidovnjaci
7.10.2008 21:27:12   
mirna
IZVORNA PORUKA: lelo

može, samo loto ti je namještaljka.user posted image


MM se slaze..user posted image

(Odgovor članu lelo)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Vidovnjaci
8.10.2008 12:13:13   
tonkica
Nisam nikada. Nekako sam pesimistična kad se o tome radi i rađe živim dan za danom i sama uživam u svemu. Ovak bi se samo bojala, bolje neke stvari ne znati.

_____________________________

Mia 13.07.2008
Blaž: cca 18.12.2010

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Vidovnjaci
9.10.2008 17:09:51   
troubled
3 iskustva...
vidovnjak...kad sam imala 20-ak......obični šarlatan....razočarenje totalno...
jedno  kombinirano "izvješće" - sveu1 - kod poznanika - pogodio
jednom kod poznanice astrologinje - čitala mi natalnu kartu - pogodila
ali...
sve su to samo smjernice...
ne vjerujem u sudbinu kao u nepromjenjivu kategoriju....
radije se sama "dogovorim" s anđelima user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu tonkica)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Vidovnjaci
9.10.2008 18:25:18   
mamavlatkica

Ja naravno vjerujem u vidovnjake ali samo one koji rade uz pomoć tarota jer se tarotom stavrno mogu vidjeti stavri iz prošlosti , sadašnjosti i budućnosti . Pozbnajem jednog čovjeka koji je prirodno vidovit on koristi tarot . Do sada sve što me mučilo bilo je doga dosta pitala sma ga i sve što je rekao stvarno je bilo tako .
Sudbina da ja vjerujem u sudbinu jer ima nekih stvari koje su se dogodile u mom životu kada sam se najmanje nadala .
Trenutačno me muče neki odnosi sa jednom meni dragom osobom do koje mi je jako stalo , neki ljudi su nam nanijeli nepravdu , moj prijatelj /vidovnjak / rekao mi je da je situacija koja je nasrtala samo test našeg odnosa i da će sve biti ok i sve se smirilo i vratilo na svoje iako je trebalo dosta dugo .
Često kontaktiram mog prijatelja /vidovnjaka/ i sve što mi kaže stvarno se i dogovori ponekada odmah ili sa odmakom ali se dogodi . On je znao da sam trudna dok ja još nisam niti napravila test trudnoće , znao je da nosim sina . Jednosatvno se sve dogodilo što je vidio u tarotu .
Po njegovom sve što se događalo od 2004 na ovamo moralo se dogoditi, odnosi koji su nastali između mene i jednog meni dragog čovjeka po njegovom su se trebali i dogoditi .
Meni se događa i telepatija sa tim dotičnim čovjekom i to ima svoje astrološko objašnjenje , nas dvoje smo jednostavo srodne duše i suđeno nam je da budemo zajedno , to su potvrdili mnogi vidovnjaci pa čak i poznata Maja Vodopija .
Eto to bi bila moja razmišljanja o ovoj temi .
Vidovnjaci postoje od kada je svijeta samo su ih nekada zvali prorocima npr. Prorok Izaja iz biblije .

_____________________________

Ljubav je mala riječ ;
ljudi je čine velikom .
LJubav znači dijeliti dio sebe s drugima
Ljubav je čin beskrajnog oprosta , nježnog pogleda koji prelazi u naviku .
Ljubav je uvijek spremna vjerovati u čuda

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Vidovnjaci
28.10.2008 15:50:11   
mlada mama
slavna izreka:" kad bi smo znali sto nas ceka na zivotnom putu, mnogi nebi isli dalje..." ja sam imala iskustvo prije nego sam ostala trudna rekla mi je sve tocno tocno tocno i o proslosti  i buducnost do sada je dosta pogodila, ona je pricala ja sam plakala, bio mi je preveliki sok, jedna stvar mi jos prodje kroz glavu rekla mi je za muza i djete i da cu doci vamo i sve,ali rekla mi je i da necu ostati s mm nego da cu starost docekata s jednim mojim bivsim, to me ponekad zna zamisliti, tko zna sto donosi sutra.

(Odgovor članu mamavlatkica)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Vidovnjaci
28.10.2008 15:53:21   
troubled
mlada mama....sve su to mogućnosti, a naposlijetku svoje sutra određuješ sama user posted image

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Vidovnjaci
28.10.2008 16:01:01   
mlada mama
znam samo stvar je u tome sto ja prema tom "bivsem" ne osjecam nista(nikad ni nisam) niti se mogu zamisliti s njim ni u vezi,a di jos u starostiuser posted image user posted image user posted image , no dobro vidjet cemouser posted image user posted image

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Vidovnjaci
28.10.2008 16:01:35   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: troubled

sve su to samo smjernice...
ne vjerujem u sudbinu kao u nepromjenjivu kategoriju....
radije se sama "dogovorim" s anđelima user posted image user posted image user posted image


primam svaki dan, svaki tren iz Božje ruke. On sam je nov svako jutro i svako nas jutro iznova stvara. Nema sudbine. tako nam je kako si sami napravimo-u velikoj većini slučajeva. Moj moto je:
make the most of now.
A proroci i vidovnjaci dva su kontradiktorna svijeta. Šefovi su im različiti! user posted image

(Odgovor članu troubled)
  Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Vidovnjaci
28.10.2008 17:27:48   
ninolina
Šefovi su im različiti!
         slažem se. Ja sam se svega naslušala da ću proći svašta imati ljubavnikeuser posted image user posted image , I ostavit muža do 29. Ko bi ostavio ovo divno stvorenje koje mi udovoljava u sveu. Ne kažem da nema istine u tome al svatko kroji svoju sudbinu a šefovi šefujuuser posted image user posted image

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Vidovnjaci
20.11.2008 17:52:01   
neraa
Pozdrav!!!
Ono što bi trebali znati svi koji se obračaju vidovnjacima i osobama koje gledaju u tarot je da prije svega oni vide ono što se vidi na nivou astralnoga tj naše podsvjesti.
U astralnom svijetu se nalazi sve ono što želimo imati u budučnosti i gdje su nam neke stvari već realizirane.
Iz toga razloga dobar dio onoga što želimo znati i pogađaju..naše strahove,težnje,nade..i mi ih kasnije oblikujemo u stvarnost.
Osobno vjerujem da mi sami od nekih stvari ne možemo pobijeći i tu nam je prijeko potrebna pomoć drugih osoba da ublažimo eventualno neke negativnosti,jer znati nešto unaprijed,nije baš uvijek tako lošeuser posted image .

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Vidovnjaci
20.11.2008 18:10:41   
mamavlatkica
ja sam se uvjerila više puta da vidovnajci govore istinu . Naime jedna vidovnjakinja mi je rekal da sam trudna i to par dana nakon transfera , a test trudnoće dva tjedna nakon je potvrdio ono što je rekla. Isto tako rekla mi je da nosim sina i rodio se moj sinko jedinko
Kada sam bila u bolnici u vezi štitnjače bojala sam se što će naći, nazvala sam vidovnjakinju i pitala je kave su provnoze . Žena mi je rekla da su nalazi ok odnosno da se ne radi o ničem opasnom , da ču dobiti terapiju . Nalazi su pokazali Hipotireozu i sada sam već 6mj na eutiroxu .
U više navrata mi je ta vidovnjakinja " pogodila " . user posted image user posted image

_____________________________

Ljubav je mala riječ ;
ljudi je čine velikom .
LJubav znači dijeliti dio sebe s drugima
Ljubav je čin beskrajnog oprosta , nježnog pogleda koji prelazi u naviku .
Ljubav je uvijek spremna vjerovati u čuda

(Odgovor članu neraa)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Vidovnjaci
20.11.2008 18:30:34   
neraa
Slažem se sa tobom.Prije 3 god sam kontaktirala Veru Čudinu koja mi je na sva tri pitanja(koliko sam uplatila),točno odgovorila.
Jedino što mi  nije znala reći period i vrijeme kada će se što ostvariti.
Nekoliko sam puta bila kod jedne žene koja gleda u sudbinske karte i večinu mi je pogodila,osobito ovo što mi se sad događa.
Svi misle da vidovnjacima trebamo ići kad nas pati"uroci" ili nesretna ljubav,ali ono što si ti učinila kad si bila u bolnici i čekala nalaz,je sasvim uredu jer ti je ona pomogla bar da sa manjim strahom dočekaš dijagnozuuser posted image .
Štitnjača nije tako bezazlena ni u kom slučaju jer ta žlijezda upravlja svim našim organima..a što se tebe tiće..i tvoje dijagnoze uz terapiju koju koristiš jedino pripazi na kguser posted image ..to je najveće zlo za sada..i sretnouser posted image

(Odgovor članu mamavlatkica)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Vidovnjaci
20.11.2008 18:37:34   
mamavlatkica
za sada je sve ok redovito uzima lijekove , pazim koliko mogu na ishranu jedino ne mogu izbjeći stres i uzrujavanje . Na žalost kada sam pod stresom osjećam se užasno umorno i onda bi samo spavala .



_____________________________

Ljubav je mala riječ ;
ljudi je čine velikom .
LJubav znači dijeliti dio sebe s drugima
Ljubav je čin beskrajnog oprosta , nježnog pogleda koji prelazi u naviku .
Ljubav je uvijek spremna vjerovati u čuda

(Odgovor članu neraa)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!