|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Vaš rođendan
20.3.2009 9:20:06   
anne
Kako obilježavate svoj rođendan?
Ja se ubijem od pospremanja, rađenja kolača i finog ručka.user posted image
Navečer odemo u kino ili restoran.

_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Vaš rođendan
20.3.2009 9:25:13   
mariola
Ljeti je pa mi se ništa ne prlja. Na terasi budemo. Prijateljice i prijatelji oko 20 nas, počne popodne s prijateljicama s djecom a završi kasno u noć s onima koji nemaju djecu.
Napravim tisuću raznih kanapea i par vrsti kolača. Volim kuhati i raditi kolače tako da užiam a na kraju mm i ja za 10 min ubacimo suđe u mašinu.
A raditi kanapee uživam, to me tako opušta iako to mnogi ne vole jer za napravit 100kom ti treba par sati.user posted image

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Vaš rođendan
20.3.2009 9:25:29   
curice
obavezno napravim kolač,a kako su cure već velike za prošli smo rođendan išli u restoran na ručak i poveli i njih tri.To je bilo pravo veselje.user posted image

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Vaš rođendan
20.3.2009 9:25:51   
Florijan Jakov
Moj je za 15ak dana...pozvat ću par prijatelja doma, nekaj složit za klopu, torta i cuga...ove godine bez pretjerivanja; a ionako se za FJev i MMov roćkas naradim ko zvijer, pa si to ne mislim pruštiti za svoj.


_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Vaš rođendan
20.3.2009 10:27:25   
tikica_69
Pozovem redovnu ekipicu od nas 10ak negdje na pizzu i pivo, druzimo se dva-tri sata i to je to. Jednom sam se tak ubila doma od pripremanja i nikad vise.

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Vaš rođendan
20.3.2009 10:55:53   
ejmama
Moj je po ljeti pa bude roštilj, ove god. ne znam dali će šta biti jer 10 dana prije bi trebala stići beba, a možda budem i rađalauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Vaš rođendan
20.3.2009 11:14:37   
Marcus
moj je za tocno tjedan dana .... i mislim da ce bit ono su pjesmu  'prodje leto trideseto' user posted image user posted image

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Vaš rođendan
20.3.2009 13:55:20   
Kika83
pa za moje starce i od mm napravimo ručak a sa frendove ili nešto ispod peke ili roštilj i naravno puno kolačauser posted image

(Odgovor članu Marcus)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Vaš rođendan
25.3.2009 6:26:06   
Wukovarka
Moj je prosao kao najobicniji dan user posted image

Napravila kolace, ali dan kao dan, samo su ti kolaci podsjecali da se nesto "slavi"

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Vaš rođendan
22.4.2009 15:29:49   
pufna*
IZVORNA PORUKA: tikica_69

Pozovem redovnu ekipicu od nas 10ak negdje na pizzu i pivo, druzimo se dva-tri sata i to je to. Jednom sam se tak ubila doma od pripremanja i nikad vise.


svekica mi je ove godine spremila super rucak (juŠica od fazana, šnicleki itd.) a navečer sam zvala ekipu na druzenje... pizza, mjuza... cuga...
ista stvar, puna kuca ljudi, dio gostiju dolje, mi mladi na katu, nemres im svima udovoljit... a sve sto mi ostane je atomac...



_____________________________

moja pepita - 31.05.2010.
još jedno malo - 11.05.2012.



(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Vaš rođendan
22.4.2009 15:36:46   
zaba
ah,moj je 2.1.-svima je već dosta hrane i kolača.Hladno je,pa nemreš ni balkon otvoriti.Dan kao svaki,samo se opet malo skupimo i papamo tortu na kojoj piše broj godina.Slavila bum možda još sljedeći,jer je okrugli 40.-ti i dosta,meni je ročkas kad je Luciji 7.5.

_____________________________

lucija je svjetlo u mom životu
07.05.2005.

(Odgovor članu pufna*)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Vaš rođendan
22.4.2009 15:40:52   
lee
ja imam rodjendan u 11mjesecu tako da odem sa prijateljima malo vani..počastim ih i to je sve...nekad sam ih zvala doma pa bi radili feštu ali sada nam se to neda više....neznam možda sad kad smo svi u braku nastavimo sa tom tradicijom.

_____________________________

Alex 2.5.2009
pravi sam decko veliki :) stize mi brat 11.12. 2013

(Odgovor članu zaba)
Neposredna veza do poruke: 12
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!