|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Svrbe nos i oči
8.4.2009 21:59:17   
Ruža
U zadnje vrijeme primjetila sam da dosta često svrbi nosičć i okice neovisno o umoru. Pogotovo kad dođemo iz vana. Da mu ne smeta možda pelud?user posted image
Jel primjetio itko šta slično?

_____________________________

Samo luda mama...
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Svrbe nos i oči
8.4.2009 22:07:51   
dominik
ja sa dorom vec dva dana kako se vratim izvana ima crvenilo oko i ispod desno oka i malo kod lijevog...mislim si sunce ju je malo ali opet stvarno sam pazila da joj nejde direkt...i isto si je trljala oci rukama...mislim da ne mora biti alergican na pelud ali koliko vani cvate nije ni cudo ak mu smeta...dok ne kise i ne curi nos nije alerija na pelud

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Svrbe nos i oči
8.4.2009 22:15:34   
Ruža
Pa nosić je zaštopan već 10 dana, bez da ima temperaturu.
Kiše kao i inače.user posted image

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Svrbe nos i oči
8.4.2009 22:19:19   
Lady3
meni zna svrbjeti oko i znam jako kihati..i da alergija je na neke pelude..Pila sam neke tablete,oko mi je znalo tako naoteći da mi je bilo potpuno zatvoreno..user posted image kao da me netko nokautirao..

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Svrbe nos i oči
8.4.2009 23:23:14   
tikica_69
Ja imam alergiju na pelud i znam kak to zgleda....vjerojatno reagira na nesto, pretpostavljam na brezu jer sad ona siri najvecu koncentraciju peludi...

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 5
   [Brisano sporočilo]
9.4.2009 7:10:17   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu tikica_69)
  Neposredna veza do poruke: 6
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!