|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Sušeno voće
17.11.2010 22:32:24   
Ninaa
Po dosta tema sam pročitala da sušite voće pa me zanima koje voće sušite i kako? Ja sam totalno nemaštovita pa me molim prosvjetlite i dajte mi neke ideje. Božić dolazi pomalo............................hvala.............................

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Sušeno voće
17.11.2010 22:34:50   
leilany
ja ne susim voce user posted image

pa ima to za kupit (znam da ima u njemackoj,ja volim naranđinu koricu njupati)...

al ajde,prosvjetlite i mene.....user posted image


_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Sušeno voće
17.11.2010 22:36:53   
Ninaa
Pa znam da ima ali su me zarazile ove vrijedne rr žene ja neznam ni ukrase praviti ni ništa osim kolača od tak nekih stvari za Božić pa da čujem koju korisnu


_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Sušeno voće
17.11.2010 22:37:07   
mlada mama
Evo ja već tjedan dana sušim i skupljam voće, sušim naranče i limun za sada.
Isjećem na tanke šnite stavim na ubruse da malo upiju sok i onda ih stavljam na radijator.


(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Sušeno voće
17.11.2010 22:37:57   
tina0310
imaš na cvrčkovoj temi kišni dani-više kolača(il tako nešta) ugl suši se na radijatoru 2dana.....dalje ništa neznamuser posted image

_____________________________

-mamin miš-
Alen 19.05.2010.

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Sušeno voće
17.11.2010 22:41:04   
mlada mama
Meni se suši malo dulje jer je bilo toplo tako da radijator nismo morali ni paliti do naveće i to bih ih upalila samo nakratko pred tuširanje. Ako budu radili cjeli dan onda će i voće prije biti suho,a i prvi put sam malo deblje nasjekla voće

(Odgovor članu tina0310)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Sušeno voće
17.11.2010 22:56:41   
Ninaa
Ok hvala cure i kaj onda ga stavljate ko ukrase na bor ili ovak za dekoraciju?

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Sušeno voće
17.11.2010 23:04:26   
CallamityJane
Da, ni meni jasno sta radite sa tim posle ?user posted image
Ja volim suseno voce jesti, ako vam ja dodjem u goste a vi to stavite na bor, znate cete ko je krivac sto vam je bor neko obrstio user posted image

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Sušeno voće
17.11.2010 23:09:32   
mlada mama
Ja to nikad u životu nisam probala pojest,a bolje da ni ne probam jer ću nam pojesti svu dekoraciju user posted image .
Vidjela sam da neke stavljaju na bor... Kod mene je trenutno u kombinaciji sa srebrnim, zlatnim i smedjim češerima (obojala ih sprejom), i u spavačoj sobi sa mirisnim svjećama, sad sam još nasjekla i stavila sušiti pa ću vidjeti gdje ću još staviti. Najvjerojatnije i adventski vjenac s time napravim ove godine... Ja to kad krenem radit dobijem inspiraciju

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Sušeno voće
17.11.2010 23:30:20   
MaTana
ja pravim samo ono što mogu jesti - arancine (ušečerenu koricu naranče), i bruštulane mjendule (ušečerene bademe)

_____________________________

princeza br.1 - 18.11.2008,
princeza br.2 - 16.04.2013

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Sušeno voće
11.6.2013 10:13:51   
monstrum
Jabuke sušim svake godine..očistim ih, narežem na kriškice i stavim u rernu na nekih 45 stupnjeva... kad se osuše, imaš čips od jabuke-domaće, zdravo i svi u kući ga vole.. a tako osušene jabuke možete koristiti tijekom godine i za kompot.

< Poruku je uredio monstrum -- 11.6.2013 10:14:31 >

(Odgovor članu MaTana)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Sušeno voće
11.6.2013 18:02:59   
Ella27
ja ništa ne sušim od voća, moja mama zimi jabuke na listiće i to mi je super pa jedemo kao čips..............

_____________________________

mamina ljubav 15.07.2012.

(Odgovor članu monstrum)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Sušeno voće
12.6.2013 9:11:27   
monstrum
user posted image Ove godine planiram sušiti i rajčice, marelice i možda još poneko voće i povrće..pa ćemo vidjeti kako će ispasti..

(Odgovor članu Ella27)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Sušeno voće
8.12.2014 7:29:03   
monstrum
Odkad sam nabavila dehidrator hrane, radi skoro svaki dan....totalno sam se navukla..sušim sve moguće, navukla sam se na čips od voća -sad sušim jabuke uz dodatak začina: cimeta, kardamoma ili čak chillija; kruške, mrkvu, celer. user posted image

(Odgovor članu monstrum)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Sušeno voće
8.12.2014 8:07:37   
Tia00000
Nisam ništa sušila do sada ali ste me zaintrigirali pa vjerujem da hoću poznavajući sebe user posted image

(Odgovor članu monstrum)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Sušeno voće
8.12.2014 8:11:09   
monstrum
IZVORNA PORUKA: Tia00000

Nisam ništa sušila do sada ali ste me zaintrigirali pa vjerujem da hoću poznavajući sebe user posted image


Ja počela zbog malene i alergija, a onda se totalno navukla..sad sušim sve što mi dođe pod ruku -mrkvu, peršin, cvjetaču, papriku, sve voće..čak i hranu za ribice user posted image   živio dehidrator user posted image  

(Odgovor članu Tia00000)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Sušeno voće
8.12.2014 8:27:39   
Tia00000
Kad je sezona, u vrtu imam svašta i ne stigne se sve pojesti pa se baci. Sad ste mi dale ideju i baš ću probati, valjda će mi uspjeti nešto user posted image

(Odgovor članu monstrum)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Sušeno voće
8.12.2014 8:38:47   
monstrum
IZVORNA PORUKA: Tia00000

Kad je sezona, u vrtu imam svašta i ne stigne se sve pojesti pa se baci. Sad ste mi dale ideju i baš ću probati, valjda će mi uspjeti nešto user posted image


Nema ti tu baš puno neke mudrosti... sad bar imaš tih dehidratora za kupiti na akcijama i po 200-tinjak kuna user posted image    a ako treba neki savjet, tu smo user posted image

(Odgovor članu Tia00000)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Sušeno voće
8.12.2014 9:31:47   
sorina
Mi imamo dehidrator,ali da budem iskrena uopće nisam zadovoljna. 2 dana sam sušila jabuke (htjela napraviti čips) i je osušilo,ali su i dalje bile mekane.
Za peršin lišće i raznorazno bilje je super,ali voće i tako malo "deblje" baš i nije ili ja očekujem previšeuser posted image

_____________________________

Moja dobrica - 07.08.2010
Mamin smješko -02.05.2013

(Odgovor članu monstrum)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Sušeno voće
8.12.2014 10:31:01   
monstrum
IZVORNA PORUKA: sorina
Mi imamo dehidrator,ali da budem iskrena uopće nisam zadovoljna. 2 dana sam sušila jabuke (htjela napraviti čips) i je osušilo,ali su i dalje bile mekane.
Za peršin lišće i raznorazno bilje je super,ali voće i tako malo "deblje" baš i nije ili ja očekujem previšeuser posted image


Ja ti jabuke sušim svaki drugi dan, jer mi je mala alergična među ostalim i na krumpir, pa nemože papati čipsić i ovo joj je grickalica...za posušiti mi treba cca 4 sata i budu onako lagano hrskave..ali narežem ih na kriškice cca 2 mm. user posted image

(Odgovor članu sorina)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Sušeno voće
8.12.2014 12:02:09   
sorina
Ma i ja sam ih tanko rezala (skoro su se proziraleuser posted image ). Ne mogu reći da ih nije osušilo,ali nije onako kao sam zamišljala da će biti.
Ali o ukusima se ne raspravlja jer su različitiuser posted image

_____________________________

Moja dobrica - 07.08.2010
Mamin smješko -02.05.2013

(Odgovor članu monstrum)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Sušeno voće
8.12.2014 13:43:15   
Ela28

IZVORNA PORUKA: monstrum

Odkad sam nabavila dehidrator hrane, radi skoro svaki dan....totalno sam se navukla..sušim sve moguće, navukla sam se na čips od voća -sad sušim jabuke uz dodatak začina: cimeta, kardamoma ili čak chillija; kruške, mrkvu, celer. user posted image


Svaka ti čast ti zaista svašta isprobaš a i što kažeš kad moraš zbog malene. Ja nisam nikad sušila voće baš i ne volim čips od jabuke nije mi fin ali kupim često suhe šljive,grožđice,brusnice i marelice. Posebno kada radim Engleski kruh tamo ide sušeno voće obožavam taj kolač user posted image

(Odgovor članu monstrum)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Sušeno voće
8.12.2014 16:58:15   
monstrum
IZVORNA PORUKA: Ela28
Svaka ti čast ti zaista svašta isprobaš a i što kažeš kad moraš zbog malene. Ja nisam nikad sušila voće baš i ne volim čips od jabuke nije mi fin ali kupim često suhe šljive,grožđice,brusnice i marelice. Posebno kada radim Engleski kruh tamo ide sušeno voće obožavam taj kolač user posted image


Ja i malena općenito jedemo puno sušenog voća...počela sam intenzivno sušiti nakon što sam kupila sušeni ananas u jednom trgovačkom centru, a na etiketi piše: "sastav: sušeni ananas 63%,..." wtf user posted image a na sušenoj banani je pisalo da je ima 46 %.. ljudi moji to je sušeno voće!!! a najveći postotak voća u voću je upravo u ananasu...kad ne počneš čitati što jedeš nisi ni svjestan nekih stvari..
Tako da sad sama kupim voće i sušim

(Odgovor članu Ela28)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Sušeno voće
10.7.2015 11:08:47   
monstrum
evo moj dehidrator ponovo radi punom parom..sezona je svježeg domaćeg voća i povrća pa treba to i iskoristiti user posted image

(Odgovor članu monstrum)
Neposredna veza do poruke: 24
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!