|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Sredstva za čišćenje
24.5.2008 22:13:52   
Ruža
Hajde curke pomagajte, sa čime vi čistite svoje stanove i kuće? Meni je najveći problem wc, probala sve i svašta i uvijek nakraju najbolji domestos, smrdi strašno ali imam osjećaj da jedini stvarno očisti... Imate li kakvu mirišljaviju alternativu?user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Sredstva za čišćenje
24.5.2008 22:16:30   
tonkica
Meni je za WC odličan WC net. Lijepo se da očistiti. user posted image

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Sredstva za čišćenje
24.5.2008 22:18:12   
Ruža
A za sanitarije?

(Odgovor članu tonkica)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Sredstva za čišćenje
24.5.2008 22:18:54   
Puli
trenutno koristim bref i ok mi je
miris je ok  i dobro čisti

zgodna je ona pjena wc net ili tako nekako reklama je samo se čisti
stvarno dobro očisti

ova u odredu za čistoču je wc čistila coca colom(izlila jedno dvije litre i ostavila pola sata pa očistila)

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Sredstva za čišćenje
24.5.2008 22:19:16   
tonkica
Tu se još tražim. user posted image  Zadnji put sam kupila Cillit, ali ga još nisam probala.

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Sredstva za čišćenje
24.5.2008 22:21:38   
Puli
mr.muscolo ili arf

(Odgovor članu tonkica)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Sredstva za čišćenje
24.5.2008 22:21:42   
maja
IZVORNA PORUKA: Puli



ova u odredu za čistoču je wc čistila coca colom(izlila jedno dvije litre i ostavila pola sata pa očistila)



šta misliš šta radi onda od nasuser posted image

Ja za Wc imam bref, onaj u dvije boje, za sanitarije Arf, za podove Ajax i Pronto i za kamenac Mr. Muscolo!


_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu Puli)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Sredstva za čišćenje
24.5.2008 22:25:57   
Ruža
Ma voda nam je koma, pretvrda i puna kamenca tako da i sanitarije čistim domestosom u spreju. user posted image Ubija me miris, mrzim kad se zavuče u nos i grlo i onda cijeli dan ostane. Vidiš taj cilit nisam još probala, muscolo mi je super za kuhinju, za podove onaj arfov.
Probala i arf i muscolo za sanitarije, ali ostaju točke od vode. user posted image

< Poruku je uredio Ruža -- 24.5.2008 22:27:43 >

(Odgovor članu Puli)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Sredstva za čišćenje
24.5.2008 22:53:57   
mirna
za wc koristim domestos. za sanitarije koristim frosch zitrus, je bio razgradljiv i ima ugodan miris. (previše kemije nije baš zdravo i ako je poslije sve blještavo-još pogotovo za djecu koja to udišu) jedina mana je da ne očisti baš kamenac. za kamenac sam probala mr.muscolo destroyer i dobar je , ali mislim da sam malo oštetila kadu s njim. sva sreća što je stara..user posted image

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Sredstva za čišćenje
24.5.2008 22:58:25   
Ruža
Ja sam mr. muscolo probala obični za sanitarije i nije mi dobar, ali onaj za kuhinju fantastičan. Ti uništila kadu, a mi kupili novu dasku za wc, drvenu 200 kn, a teta se bacila u čišćenje, nakon pola sata domestosa daska promijenila boju. user posted image  Sad imamo plastičnu, ta trpi sve...

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Sredstva za čišćenje
24.5.2008 23:04:41   
mirna
da da, domestos za drvo nije baš dobra ideja.user posted image ni meni se ne sviđa miris i sva ta kemija, ali wc ipak najbolje očisti. vidjela sam prošli put na odredu za čistoću da su wc očistilisa starom kokakolom. moram jednom isprobati..malo moraš ostaviti i onda zribati. a mi to pijemouser posted image

za kuhinju imam ja trenutno mr muscolo, ali najbolji mi je trim. on baš rastopi svu masnoću i ne trebaš ribati, samo obrišeš. ne znam da li ga ima u hr..ako nije previše prljavo onda i kuhinju očistim s froschem.

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Sredstva za čišćenje
24.5.2008 23:27:58   
DEA
a čime da očistim tipkovnicu kompića budući kažu da ona skuplja masu bakterija?malo je nezgodno tu izlit domestos user posted image ?ne,ozbiljno,čime?

_____________________________

Ne činim drugima ono što ne želim da se meni čini..........

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Sredstva za čišćenje
24.5.2008 23:43:50   
Ruža
Ja ju alkoholom očistim i on ubije bakterije, a brzo hlapi.

(Odgovor članu DEA)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Sredstva za čišćenje
25.5.2008 14:13:12   
božica
ja perem umoivaonik i kadu sa sanitarom-a za wc koristim domestos i sanitar

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 14
   [Brisano sporočilo]
26.5.2008 1:27:39   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu božica)
  Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Sredstva za čišćenje
26.5.2008 12:37:25   
cokolada
Meni je za ciscenje WC-a super Harpic (boca s kljunom), vidljivo otapa kamenac a nije neugodan miris. Ostale sanitarije perem sa Cilitom za kupaonu i ok je, a koristim i Domestos za odvode, prenje one gume za tusiranje i sl.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Sredstva za čišćenje
26.5.2008 15:50:10   
Dajana
Ja već godinama koristim AIAX, za staklo, za sanitarije, i univerzalni, pronto za podove i drveninu. Ponekad kupim nešto drugo, ali mi je ipak AIAX najbolji.

(Odgovor članu cokolada)
Neposredna veza do poruke: 17
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!