|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Second life igrica
4.2.2010 17:02:45   
maja
Igra li ju tko? Ja jučer vidjela na CSI, pa sam naravno morala potražiti na netuuser posted image  Uvijek ja sve moram vidjeti user posted image  Inače me baš privlače takve igrice!

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Second life igrica
4.2.2010 17:13:00   
natalijax
ne baš nisam neki igraćuser posted image

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Second life igrica
4.2.2010 17:15:20   
ninolina
joj i ja gledala na kraju me bilo strah user posted image user posted image nakon svih onih tema sinoć još i touser posted image
jesi probala igrati


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Second life igrica
4.2.2010 17:15:22   
leilany
jok....user posted image user posted image

_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Second life igrica
4.2.2010 17:27:33   
Lady3
ona i njene igrice..user posted image user posted image ti si opsjednuta ženo...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Second life igrica
4.2.2010 17:34:30   
pincirotvajler
joj mene još simsi drže user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Second life igrica
4.2.2010 17:39:50   
maja
user posted image user posted image lady šuti
ninolina evo išla sam maloprije vidjeti i moram downlodirat pa nisam jer mi je komp tak i tak spor u zadnje vrijeme, pa da još neki virus ne dovučem, ali vjerovatno ću je nabaviti kad tad

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Second life igrica
4.2.2010 17:45:21   
ninolina
ako ja nabavim prije tebe javim tiuser posted image user posted image

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Second life igrica
4.2.2010 17:48:30   
maja
svakako user posted image

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Second life igrica
4.2.2010 17:55:00   
ZVRK
i ja sam kao i ti gledala jučer na tv-u

nisam nikada igrala

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Second life igrica
4.2.2010 20:58:43   
koka
Jedva stignem na kraj s tim i još mi trebada vodim drugi život user posted image
Znam cure koje igraju i to napočetku je bila toliko zagrižena za taj drugi život da smo ju morale moljakat da izađe i da se makne s kompa.
Nisam nikad a čuj ako počneš možda bi te i zaintrigiralo.... zato nemooooj.

_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D


(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Second life igrica
5.2.2010 10:37:39   
maja
ne drži to mene dugo...tak se ni sa simsa nisam makivala tjedan dana a sad ih ni ne pogledamuser posted image
ali sve moram probatuser posted image

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Second life igrica
5.2.2010 10:41:27   
ninolina
evo draga ja naručila od šogora ako ne prije u pon ju nabaviuser posted image user posted image

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Second life igrica
5.2.2010 10:50:58   
maja
juhuuuuuuuuuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Second life igrica
5.2.2010 11:48:50   
FIONA
ma joooj...koliko znam vani je to odavno poznato...k nama tek je sad malo razvikana....jedan britanski par se razveo jel su oboje nezaposleni cijele dane bili doam i igrali i varali se na net i na kraju radi ljubomore imali svakojakih ispada...ne sjećam se detalja al sam si tad rekla koja boleština...ne volim uopće virtualne svjetove nit u filmovima nit u igricama...e privlačime i nemam namjeru se s tim natezati...moj je život ionako naučna fantastika tak da tam ne bi imala niš novo za vidjet...user posted image user posted image user posted image ..a i kad..pa i sad mi ej dan kratak u realnom svijetu...dokaz kaj sam jučer bila budna do dva!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Second life igrica
5.2.2010 11:52:40   
leilany
IZVORNA PORUKA: FIONA
.dokaz kaj sam jučer bila budna do dva!!!user posted image user posted image user posted image


ti do 2...a ja od 3 nadalje....user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Second life igrica
5.2.2010 12:01:42   
FIONA
IZVORNA PORUKA: leilany

IZVORNA PORUKA: FIONA
.dokaz kaj sam jučer bila budna do dva!!!user posted image user posted image user posted image


ti do 2...a ja od 3 nadalje....user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



a jbg, si trebala cimnum bi ja ostala još...u krevetu sam još drfljala po mobaću jel sam toliko napeta da nisam mogla odmah zaspat...user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Second life igrica
5.2.2010 12:04:36   
leilany
IZVORNA PORUKA: FIONA

IZVORNA PORUKA: leilany

IZVORNA PORUKA: FIONA
.dokaz kaj sam jučer bila budna do dva!!!user posted image user posted image user posted image


ti do 2...a ja od 3 nadalje....user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



a jbg, si trebala cimnum bi ja ostala još...u krevetu sam još drfljala po mobaću jel sam toliko napeta da nisam mogla odmah zaspat...user posted image user posted image user posted image



isusek kako je noc bila duuuga......
kmeeee.....user posted image user posted image user posted image user posted image
a ja sam drifljala sa malomuser posted image user posted image


_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 18
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!