|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Prvi poljubac
13.3.2009 22:01:34   
anne
Kada ste se prvi put poljubili?
Je lli bilo kako ste sanjali?

Ja sam se prvi put poljubila sa 13 godina, na moru. Bio je NJemac, govorio mi na francuskom i rekao mi da sam njegovo blago - Tko bi tome odolio?!?!
Bilo je tako dobro da sam skoro pala u nesvjest - koji je to nalet hormona bio!!!user posted image
Di su ti dani nježnih pogleda, leptirića u želucu, čekanja hoće li me vidjeti.


_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Prvi poljubac
13.3.2009 22:06:19   
lee
ja sam se prvi put poljubila na memorijalu od Đosera...imala sam 15 godina..poljubio me jedan dečko....kojem sam se sviđala...baš je bio simpa poljubac...ostao mi je u lijepom sječanju... nježno me zagrlio oko struka i poljubio...e ti dani kad smo se držali za ruke..i ljubili...a danas toga više nema...barem ne takve vrste hodanja...

_____________________________

Alex 2.5.2009
pravi sam decko veliki :) stize mi brat 11.12. 2013

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Prvi poljubac
13.3.2009 22:49:08   
BruMa
Prvi poljubac je bio sa mojim prvim dečkom sa 15 godina.Bilo je super i predivno.
Baš mi fale ti leptirići u trbuhu.......
Eh-kad je to bilo.......user posted image

_____________________________

Bruno 26.04.2006.♥♥♥
Mateo 18.12.2009.♥♥♥
http://www.youtube.com/watch?v=_1_MydgRFZw&feature=player_embedded


(Odgovor članu lee)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Prvi poljubac
14.3.2009 8:16:06   
ivanaa
kad je tajci bila ne evrovizijiuser posted image

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu BruMa)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Prvi poljubac
14.3.2009 8:20:20   
zaba
zoran iz razreda u kinu,8.razred.KATASTROFA! Prebrzo,preslinavo,jedva sam disala,užas.

_____________________________

lucija je svjetlo u mom životu
07.05.2005.

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Prvi poljubac
14.3.2009 10:23:12   
pakić
eh, ti leptirići, mislim da više nikada tako nešto nećemo iskusiti. ali sad dolaze druga zadovoljstvauser posted image , kad te dijete zagrli i kaže da te voli,...user posted image . itd. vrijeme ide,

_____________________________

Patrik i Kiki, moja dva sunca

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Prvi poljubac
14.3.2009 10:28:09   
srećica
Prvi poljubac davno zaboravljen prvi dernek,,,HaHA moj prvi poljubac je bio na jednoj divnoj terasi s pogledom na planine i veliku livadu u daljini,,,Ha ha ali sam u obraz prvi iako sam imala 18goduser posted image user posted image user posted image user posted image .A iza njega je pao pravi s kojim sam odltila u9nebouser posted image user posted image .

(Odgovor članu pakić)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Prvi poljubac
14.3.2009 15:31:35   
ninolina
Jao kako je to bilo davno.
Išla sam u 6 razred i imala 11 god.
Bio je nježan, baš mi je ostao u lijepom sječanju.
Ahh Leo


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu srećica)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Prvi poljubac
24.4.2009 12:31:51   
uspavana
ja sam isto imala nekih 18 godina... na moru... s nekim lokalnim frajerom... ostalo u fora sjećanju... al bez leptirića...

prvi poljubac mm (tada dečka)... je bio nabijen emocijama... i s leptirićima - lijepo iskustvo

_____________________________

...ne postoje nemoguće stvari,
postoji samo nedovoljno jaka želja...

Marta - ljubav naša - 10.06.2011.

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Prvi poljubac
24.4.2009 13:32:23   
anaxx
lokalni disco klub, lokalni dečko, i danas smo prijatelji.... bilo je lijepo, nježno
prvi poljubac s mužem - sva sam se tresla od leptiriča, emocija... bilo je to na plaži u 6.00 ujutro, našli smo se onako, prije posla, kolege i shvatili da ne možemo jedno bez drugog....

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu uspavana)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Prvi poljubac
24.4.2009 13:44:56   
Zvonki
14 godina. Nečija svadba. Malo se šetali i sjeli na klupicu. Pao kiss sladak od svatovskih kolača. Inače, ništa posebno. Malo me uhvatio na prepad (nisam tada još kužila spiku : idemo se malo prošetati? user posted image )

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Prvi poljubac
24.4.2009 13:56:12   
mariola
14 godina, iza moje kuće smo se skrili da nas niko ne vidi, prijatelji su čuvali stražu i kad su vidjeli da moj tata dolazi dojurili su nas obavijestiti jer bi bilo veselo da nas je ulovio.user posted image  Sjećam se da je bilo wouuuuu.

Ali, prvi poljubac s mm-om e to je bilo savršeno i bilo je leptirića milijun. Ah, kad se sjetim tog dana, mogla bi roman napisati.

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Prvi poljubac
24.4.2009 14:02:32   
Anoniman
Bila sam 6i osnovne, znaci to je oko 12-13 godina i bilo je groznooo! user posted image  secam se da sam napisala u dnevnik da se vide nikad necu ljubiti ahahah user posted image  ali uskoro je dosao drugi decko za kojim sam odlepilaaa, i voooleelaaa sam da se ljubim sa njim....kakvo je to vreme bilo....leptirici na sve strane...sa tim deckom sam se vukla s prekidima do treceg srednje, e i onda sam ga definitivno prebolela. shvatila sam da sam ga idealizovala...sta dete zna user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu mariola)
  Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Prvi poljubac
24.4.2009 14:21:03   
Florijan Jakov
15 godina, more, ljetna simpatija sa oks nogama, frćkavom kosaom i ožiljcima po dlanovima....čekala sam taj poljubac cijelo ljetovanje...prije "spoja" sam se lijepo uredila, popila sok od borovnice, našli smo se, pričali, šetali, bla bla bla i nedaleko od kuće smo se zaustavili, jedna ruka je završila oko mog struka, druga na vratu i odjednom se sve zamračilo, a meni se vrtilo u glavi od ljepote...uf, da je svaki poljubac kao prvi user posted image

_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Prvi poljubac
24.4.2009 14:24:09   
Kika83
Mislim da sam imala 16 ili 17. Bilo je grozno,zalio me slinomuser posted image . A s mm je bilo predivnouser posted image

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Prvi poljubac
24.4.2009 14:27:09   
pikachu
Odmah je i meni zapjevao Halid u glavi: Prvi poljubac davno zaboravljen...user posted image user posted image user posted image user posted image
6. osnovne i mislim da sam bila prestravljena, ako se dobro sjećam...

_____________________________

Sunce naše malo, stigla si...
Vita-10.08.2009.
Ponosni T&M

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Prvi poljubac
24.4.2009 15:14:35   
Dajana
Imala sam 14 godina, na moru, na rivi uz zvijezde, s dečkom u kojeg sam bila zatelebana 2-3 ljeta. Divno, prava romantika. Kad sam išla kući cijelim putem sam brisala usta da se nebi nešto primijetilo.user posted image

(Odgovor članu pikachu)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Prvi poljubac
24.4.2009 15:40:19   
apika
S 18, s mojim prvim dečkom i bilo je interesantnouser posted image

(Odgovor članu Dajana)
Neposredna veza do poruke: 18
   [Obrisani korisnik]
24.4.2009 16:29:18   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu apika)
  Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Prvi poljubac
14.5.2009 10:06:17   
Wukovarka
Negdje sa 13 i bilo je odvratno, jer me tip doslovno ugusio user posted image

Ali onaj pravi sa pravim user posted image bio je user posted image

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Prvi poljubac
14.5.2009 10:12:22   
FIONA
imala sam 12, došao je pred dvoranu gdje sam imala trening i molio trenericu da me pusti van sa sata...ona me pustila i mi smo se šetali oko škole...nakon pričanja i držanja za rukicu poljubio me kod semafora i imao je okus kao zagi slatkač od leda (onaj sa lješnjakom)...dan danas kad prolazim onuda sjetim se toga i bilo mi je predivno, kad ližem slatkač koji sliči zagiju odmah mi se vrati moj prvi kiss...Samo nek se zna on je imao 16 i upoznao me sa svojim tatom i sestrom....zvao se Boris user posted image user posted image user posted image user posted image ..moja prva velika ljubav....

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu Wukovarka)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Prvi poljubac
30.5.2009 7:39:28   
TONKAA
MOJ PRVI POLJUBAC JE BIO SA 13 I TO SAM BILA U BOLNICA.JEDNOM DECKU SAM SE SVIDJALA I TADA SMO BILI ZAJEDNO SVE DOK NISAM IZISLA IZ BOLNICE

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Prvi poljubac
30.5.2009 7:54:44   
inna
ljeto kod bake, taman prije polaska u 1. srednji. Bilo je tak, ali nisam mogla cijelu noć spavati od uzbuđenja da sam to napokon učinila user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Dominik - 18.2.2009.

(Odgovor članu TONKAA)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Prvi poljubac
30.5.2009 8:08:41   
m600
dosta rano...već sa 11 godina na moru....ali bez jezikauser posted image user posted image
prvi put s jezikom je bilo sa 14god kada sam krenula u srednju...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu inna)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Prvi poljubac
30.5.2009 8:13:52   
tikica_69
14 godina, na skolskom plesu....onda mi je bilo bljak i nisam se valjda poslije toga tri godine ni s kim poljubila user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!