|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Program majka-dijete na Goljaku
12.11.2011 14:05:40   
uspavana
Drage moje, sugerirano je da se prijavimo za majka-dijete program na Goljaku. Tri tjedna intenzivnog vježbanja i kontrola... to je ono što su nam objasnili.
Jel netko od vas možda bio tamo na tom programu. Htjela bi detalje neke, imam sto pitanja u glavi, a ne znam gdje mogu dobiti odgovore.
Kako to izgleda? Da li može tata doći u posjetu i ostati prespavati ili ne? kako izgleda dan? Joj... ako ima koja od vas da je to prošla rado bi dobila odgovore da mi bude malo lakše... (jer još uvijek imam problem u glavi s mojim boravkom u bolnici nakon što sam preležala 2 mjeseca prije poroda...grozim se od bolnice, i mislim da ću lakše sve prihvatiti ako barem donekle stvorim sliku što me čeka i kako će to biti).
Hvala vam punooooo!!!

< Poruku je uredio Zvonki -- 12.11.2011 14:26:28 >


_____________________________

...ne postoje nemoguće stvari,
postoji samo nedovoljno jaka želja...

Marta - ljubav naša - 10.06.2011.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: program majka-dijete na Goljaku
12.11.2011 14:09:25   
pepeljuga
Draga ja ti nemam pojma,drzim fige da se netko javiuser posted image user posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu uspavana)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: program majka-dijete na Goljaku
12.11.2011 14:10:43   
BUMBI

IZVORNA PORUKA: pepeljuga

Draga ja ti nemam pojma,drzim fige da se netko javiuser posted image user posted image



_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: program majka-dijete na Goljaku
12.11.2011 14:20:12   
ZVRK
draga mislim da ti je netko pisao na temi od marte za vježbice ......
pogledaj


sretno tebi i mišici


_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu uspavana)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: program majka-dijete na Goljaku
12.11.2011 14:22:29   
pticica
IZVORNA PORUKA: pepeljuga

Draga ja ti nemam pojma,drzim fige da se netko javiuser posted image user posted image

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: program majka-dijete na Goljaku
12.11.2011 14:25:02   
Zvonki
Ne znam uspavana. Mi smo išli samo na preglede gore. Iskustvo je ugodno. A kako je pod tim programom ne znam. Nadam se da ćete izaći sa velikim napretko. Ako sretnete dr. Žučka pozdravite ga, možda nas se sjeti iako je prošlo već punih 8 godina. Divan čovjek i doktor user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu pticica)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: program majka-dijete na Goljaku
12.11.2011 14:25:30   
ZVRK
evo našla sam


ivanicapeca







Objave: 66
Član od: 22.10.2010
Status: odsutan
Uspavana, ako ti ikako muž može do duha u petak na Palčiće, bilo bi jako dobro, jer će tamo biti fizijoterapeut Ivan koji radi po bobathu vježbice i održati će predavanje o Baby hendlingu. Ivan je Palčićev volonter i hoće doći do ljudi doma besplatno da vam pokaže osnove baby handlinga i temeljne vježbice da krenete s tim što prije. To je za Marticu jako jako važno, jer je toliko bila u bolnici i praktički izgubila dosta vremena u startu. Ja sam Ivana i Šimuna snimila kad su vježbali i puštala bih to i po tome s njim vježbala i prije nego smo došli na Goljak. Na Goljaku baš ne objašnjavaju previše, i da nisam s Ivanom prošla školicu, bilo bi mi puno teže raditi kvalitetno sa Šimunom. Ako želiš mogu ti filmić snimiti na cd i poslati pa ti i to može biti od pomoći.


_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: program majka-dijete na Goljaku
12.11.2011 15:18:49   
uspavana
zvrk, znam za to..čekam da mi ivana pošalje cd...
al ovo mi je sad nešto novo, a sigurno je netko prošao, naći ću nekog negdje da mi objasni situaciju barem malo user posted image

_____________________________

...ne postoje nemoguće stvari,
postoji samo nedovoljno jaka želja...

Marta - ljubav naša - 10.06.2011.

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: program majka-dijete na Goljaku
12.11.2011 15:22:38   
mala pcelica

IZVORNA PORUKA: pticica

IZVORNA PORUKA: pepeljuga

Draga ja ti nemam pojma,drzim fige da se netko javiuser posted image user posted image



(Odgovor članu pticica)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: program majka-dijete na Goljaku
12.11.2011 15:45:55   
pincirotvajler
neznam ti ništa o tome user posted image user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: program majka-dijete na Goljaku
12.11.2011 22:14:59   
ivanicapeca
IZVORNA PORUKA: ZVRK

evo našla sam


ivanicapeca







Objave: 66
Član od: 22.10.2010
Status: odsutan
Uspavana, ako ti ikako muž može do duha u petak na Palčiće, bilo bi jako dobro, jer će tamo biti fizijoterapeut Ivan koji radi po bobathu vježbice i održati će predavanje o Baby hendlingu. Ivan je Palčićev volonter i hoće doći do ljudi doma besplatno da vam pokaže osnove baby handlinga i temeljne vježbice da krenete s tim što prije. To je za Marticu jako jako važno, jer je toliko bila u bolnici i praktički izgubila dosta vremena u startu. Ja sam Ivana i Šimuna snimila kad su vježbali i puštala bih to i po tome s njim vježbala i prije nego smo došli na Goljak. Na Goljaku baš ne objašnjavaju previše, i da nisam s Ivanom prošla školicu, bilo bi mi puno teže raditi kvalitetno sa Šimunom. Ako želiš mogu ti filmić snimiti na cd i poslati pa ti i to može biti od pomoći.


Mi smo u Zagrebu i idemo na vježbe po dogovorenom terminu, da se izrazim, ambulantno. Ovo što piše Uspavana je program za ljude koji ne žive u Zagrebu i ne mogu po narudžbi dolaziti jednom tjedno po sat vremena. Cima iz Križevaca je s malim tako bila, ali samo tjedan dana, jer je mali imao samo neke manje problemčiće. U bolnici si, dijete je s tobom, idete na vježbe, kad nema vježbi bavite se sami sa sobom, možete šetati, tamo se hranite, možete imati goste, al ono, bolnički život user posted image . Frendici je bilo najgore što je vidjela svakakvih dijagnoza i slučajeva. To je dosta pralo i plašilo user posted image
Kužim Uspavanu da joj je ovo sad baš koma nakon toliko bolnice i napokon dolaska doma, i meni bi bilo, ali to je na žalost dio priče koji dolazi u paketu s nedonoščem. Varijanta je ili to, ili jednom ili više puta tjedno, kako procijene, putovati za ZG na ovo ambulantno druženje. Treća varijanta bi bila da sami pronađete u okolici licenciranog Bobath/Vojtla terapeuta koji će dolaziti kod vas doma i  sami ga financirati, što je dosta skupo. Kako god Mata jednostavno mora to odguslati što kvalitetnije.

Usput moja isprika Uspavanoj, CD s vježbama je spakiran, al tmuž nikak da pošalje. U ponedjeljak ću ja do pošte i poslati ga.

< Poruku je uredio ivanicapeca -- 12.11.2011 22:19:41 >

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: program majka-dijete na Goljaku
13.11.2011 15:50:00   
uspavana
hvala ti puno!!
Znam da me ti kužiš što se tiče odlaska u bolnicu. Ali napravit ću sve, zaboraviti na sebe samo da napravimo sve što je u našoj mogućnosti da Marti bude što je lakše i ljepše u budućnosti.
Ne odgovaraju joj baš vježbe-buni se, al sve je to za njeno dobro... tako treba prihvatiti stvari i naravno da ćemo napraviti SVE!!

Kad to odradimo vidjet ćemo kako će to nama ići doma, a onda vidjeti što, kako, gdje poslije... al naravno da postoji i opcija da mi platimo nekog privatno da nam dolazi doma i vježba s nama.

_____________________________

...ne postoje nemoguće stvari,
postoji samo nedovoljno jaka želja...

Marta - ljubav naša - 10.06.2011.

(Odgovor članu ivanicapeca)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: program majka-dijete na Goljaku
13.11.2011 16:11:31   
Zvonki
Uspavana, ti dolasci znaju biti dosta skupi, najmanje 200 kn po dolasku user posted image I mi smo, kako su nas zlifrali iz bolnice, tražili ne bi li vježbali privatno, ali zbilja si to više ne možemo priuštiti, pogotovo jer smo se jako puno istrošili u njenih 4 mjeseca bolnice, pa još 6 mjeseci svakodnevnih odlazaka u bolnicu-kući-posao-s posla.
Ako bude potrebno, možda da svi po malo pomognemo, koliko tko može. Javi nam se pa ćemo organizirati neku akciju


_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu uspavana)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: program majka-dijete na Goljaku
13.11.2011 22:26:42   
uspavana
teta Zvonki, hvala ti puno!
za početak vježbamo u Klaićevoj (pokaže mi vježbe i probamo), pa vježbamo doma.... sad kad obavimo Goljak vidjet ćemo što će još trebati Marti...
al razmišljamo i to odlascima u Vž.Toplice - jer ima tamo dobrih terapeuta.... al korak po korak...

_____________________________

...ne postoje nemoguće stvari,
postoji samo nedovoljno jaka želja...

Marta - ljubav naša - 10.06.2011.

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: program majka-dijete na Goljaku
14.11.2011 15:41:02   
ivanicapeca
Ne znam imaju li tamo licencirane Bobath/Vojtla terapeute (znam da u Krapinskim imaju), ali svakako se raspitaj. To bi ti bilo puno bliže,  zar ne?

(Odgovor članu uspavana)
Neposredna veza do poruke: 15
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!