|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Prodaja na crno - reakcija??
30.11.2010 11:14:49   
Anoniman
Imam internet dućan, sve legalno. Robu uvozimo iz Amerike, Kanade i uredno plačamo sve poreze, carine, špeditere i sl. stvari kojih u Hr nije malo :-((. Uz to plačamo i reklamu, knjigovodju i sl. stvari koje idu uz taj biznis.

Sve super ali na FB se je pojavila cura koja prodaje identične stvari za puno manju cijenu jer jih prodaje na crno. I što sada? Da tu curu prijavim? Kome ? Kako biste reagirali na mome mjestu???

Nekako mi nije fer user posted image
  Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Prodaja na crno - reakcija??
30.11.2010 11:18:20   
Nika 24052006
Naravno da nije fer kad pogledaš koliko ti novca izdvajaš za sve te stvari,a njoj ostane sve što proda...Ne znam što da ti kažem,možda da se posavjetuješ s nekom stručnom osobom...

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Prodaja na crno - reakcija??
30.11.2010 11:19:12   
CallamityJane
A kako znas da radi na crno user posted image
I moze li link ducana da vidimo sta ima da malo sopingiramo user posted image

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Prodaja na crno - reakcija??
30.11.2010 11:21:00   
leilany
IZVORNA PORUKA: CallamityJane

A kako znas da radi na crno user posted image
I moze li link ducana da vidimo sta ima da malo sopingiramo user posted image


hehehehe shoppingoholicarkouser posted image user posted image


_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Prodaja na crno - reakcija??
30.11.2010 11:22:57   
CallamityJane
Pa koristim situaciju, mozda znamo i vlasnika pa dobijemo nesto i popusta user posted image

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Prodaja na crno - reakcija??
30.11.2010 11:23:30   
Anoniman
A kako znas da radi na crno user posted image


To nije teško skužiti user posted image Nema firme, nema računa, ako naručiš plačaš na njezin privatni račun....

(Odgovor članu CallamityJane)
  Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Prodaja na crno - reakcija??
30.11.2010 11:24:32   
troubled
aj daj link, nemoj biti škrtica user posted image

_____________________________

imam novi ticker :)

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Prodaja na crno - reakcija??
30.11.2010 11:26:36   
CallamityJane
Onda ne znam, velika vam je onda konkurencija,  danas se covjek mora boriti i nogama i zubima za opstanak user posted image
Nisam bas upoznata sa pravilima prodaje i da li smije tako uopste i vjerujem da ce prije ili kasnije ju vec uhvatiti

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Prodaja na crno - reakcija??
30.11.2010 11:35:04   
Anoniman
Ne bih imala ništa protiv da žena prodaje nešto što sama izrađuje - torte, kolače, ili tete šivalice po forumima... treb

Ali ovo je drugačije, ona naručuje isto robu kao ja, ona je proda na crno, a ja na bijelo... I razlika je, jer mi moramo platiti svega i svačega a ona ništa.

A kome se može to prijaviti?

(Odgovor članu CallamityJane)
  Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Prodaja na crno - reakcija??
30.11.2010 11:36:19   
troubled
ne znam gdje bi se to prijavilo...
poreznoj inspekciji možda?
pojma...

_____________________________

imam novi ticker :)

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Prodaja na crno - reakcija??
30.11.2010 11:37:06   
leilany
pa onda imas na fejsu tamo opciju prijavi....e sad kak to funkcionira pojma nemam....



_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Prodaja na crno - reakcija??
30.11.2010 11:38:13   
maja
nikak, ovi na faceu nemaju veze sa tim, boli njih ko kaj prodaje
probaj zvati poreznu ili financijsku?

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Prodaja na crno - reakcija??
30.11.2010 11:51:36   
njanja
anonimna, mislim da se ne trebaš baviti tim stvarima oko prijave-riješiš se jedne, doći će druga ili će ista ta prodavati na twitteru ili šta ja znam gdje.
ja mislim da će svaka od vas naći svoju ciljnu skupinu, evo ja sam prva koja bi kupila tamo gdje je sigurno i registrirano, a ima onih koji kod tebe neće nikada kupiti, čak i da se ova na fejsu ne pojavljuje.

Bori se dalje za sebe i svoj bizniss, "crnjaka" će uvijek biti. Možda jesam utopista, ali ja zaista vjerujem da kvaliteta i dobar odnos drže prednost...

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Prodaja na crno - reakcija??
30.11.2010 11:54:19   
mumm3
IZVORNA PORUKA: njanja

anonimna, mislim da se ne trebaš baviti tim stvarima oko prijave-riješiš se jedne, doći će druga ili će ista ta prodavati na twitteru ili šta ja znam gdje.
ja mislim da će svaka od vas naći svoju ciljnu skupinu, evo ja sam prva koja bi kupila tamo gdje je sigurno i registrirano, a ima onih koji kod tebe neće nikada kupiti, čak i da se ova na fejsu ne pojavljuje.

Bori se dalje za sebe i svoj bizniss, "crnjaka" će uvijek biti. Možda jesam utopista, ali ja zaista vjerujem da kvaliteta i dobar odnos drže prednost...


Ma, možda imaš pravo ali me svejedno kopka....  Znaš kako je, nije fer user posted image

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Prodaja na crno - reakcija??
30.11.2010 11:55:16   
mumm3
Sada više nisam ni anonimna ali nema veze user posted image user posted image

Ma, nisam pametna, znam da moraju ljudi živjeti od nečega...

(Odgovor članu mumm3)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Prodaja na crno - reakcija??
30.11.2010 12:13:53   
pincirotvajler
user posted image user posted image welcome
ja mislim nekako ko njanja
daj reci da imaš sex shop za gjuro xl veličine user posted image user posted image
ja prva kupim kod tebe a ne na crno user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu mumm3)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Prodaja na crno - reakcija??
30.11.2010 19:21:05   
mumm3
IZVORNA PORUKA: pincirotvajler

user posted image user posted image welcome
ja mislim nekako ko njanja
daj reci da imaš sex shop za gjuro xl veličine user posted image user posted image
ja prva kupim kod tebe a ne na crno user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Nemam, sorry user posted image

Dječja oprema - baš dosadno user posted image

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Prodaja na crno - reakcija??
30.11.2010 21:58:13   
CallamityJane
ooo pa bas zato daj link, djecja oprema bas nam to i treba na forumu o djeci user posted image user posted image

(Odgovor članu mumm3)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Prodaja na crno - reakcija??
30.11.2010 22:02:15   
zozo1
Nije ona jedina. Masu njih prodaje razne stvari tako da da oglas sa asortimanom robe, a onda naruči preko e baya i pošalje toj osobi poštom naravno nakon uplate kupca na njegov račun. To ljudi rade i tako zarade barem duplo po proizvodu koliko su platili. Protiv toga draga moja ne možeš ništa. Pogledaj malo njuškalo i tamo hrpa stvari koju ljudi naručuju preko e baya i prodaju po većoj cijeni.

_____________________________

JAN, 18.12.2004.
FRAN, 19.02.2010.

(Odgovor članu mumm3)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Prodaja na crno - reakcija??
30.11.2010 22:06:32   
pticica
IZVORNA PORUKA: njanja

anonimna, mislim da se ne trebaš baviti tim stvarima oko prijave-riješiš se jedne, doći će druga ili će ista ta prodavati na twitteru ili šta ja znam gdje.
ja mislim da će svaka od vas naći svoju ciljnu skupinu, evo ja sam prva koja bi kupila tamo gdje je sigurno i registrirano, a ima onih koji kod tebe neće nikada kupiti, čak i da se ova na fejsu ne pojavljuje.

Bori se dalje za sebe i svoj bizniss, "crnjaka" će uvijek biti. Možda jesam utopista, ali ja zaista vjerujem da kvaliteta i dobar odnos drže prednost...


citam temu i razmisljam napisati kako se ja na tvom mjestu ne bih zamarala sa prijavom i tako stigoh do njanjinog posta....u potpunosti se slazem

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Prodaja na crno - reakcija??
30.11.2010 22:45:35   
mala pcelica
A kome se može to prijaviti?

tržišnoj inspekciji

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu pticica)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Prodaja na crno - reakcija??
1.12.2010 12:32:58   
mumm3
Kad baš tražite user posted image

www.altermama.com

user posted image

Pozdrav svima, se pišemo...

Njanja, sve 5 ali kada sam se ja nešto malo išla prodaju na crno su me brzo prijavili pa sam morala iskeširati za kaznu user posted image Nisam se bunila, sama sam si kriva.

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 22
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!