|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Prašci loše kvalitete...grrrr.....
22.4.2009 20:50:59   
novamama
Ma baš sam ljuta...sjećate se kad sam vas žicala savjet za mrlju od ajvara na stolnjaku?

e niti mrlja od mrkve ne ide sa babarina, baš sam ljuta na sve te praškove i reklame, a ništa ne valjajuuser posted image

trenutno koristim tide, jeftniji 20 kuna čini mi se, ali pravo je smeće - niti mrkvu ne pere!!!

a na reklami nema ono, mislim sve se bijeli u p.m....grr....

planiram kupiti ariel, i nadam se da će biti dobar, inače idem direktno na potrošački kod!!!

pa sve majice su mu flekane od mrkve!

morala sam kupiti onaj plastični babarin...

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Prašci loše kvalitete...grrrr.....
22.4.2009 20:56:37   
dominik
ja koji god kupila nemrem skinuti zbljuckanu flekicu od bolognese umaka sa domievog bodica...nista ali nista nije pomoglo ni venis niti ista...sve su to muljaze i lazi...zato ja fino sada malo jeftiniju robicu kupim pa bez riznje hitim u smece...ni ne trudim se oprati

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Prašci loše kvalitete...grrrr.....
22.4.2009 21:01:47   
pikachu
Ja još uvijek nisam našla savršenu formulu za te probleme, a vjerujte mi sve sam praške i odstranjivače mrlja isprobala...user posted image user posted image user posted image

U nestrpljivom iščekivanju sam da li će se javiti netko sa proizvodom koji skida sve, a ne uništava robu... Iako sumnjam...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sunce naše malo, stigla si...
Vita-10.08.2009.
Ponosni T&M

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Prašci loše kvalitete...grrrr.....
22.4.2009 21:05:37   
novamama
ma baš sam ogorčena - nama nikada roba nije bila masna kad smo bili mlađi, zar ne?

a danas, uz svu tehnologiju......pih!!!!!! to ti je kapitalizam i roba za naše tržište,...

ma masnu fleku sa samtanih hlača ne mogu odstraniti, što da više kažem...

baš mi idu na živce i to nije fer, nije u redu, nije pošteno...



_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu pikachu)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Prašci loše kvalitete...grrrr.....
22.4.2009 21:07:40   
Anoniman
Ja koristim Arile pro-zim, i odlican mi je , do sad nijedna fleka nikad nije ostala, i to na 60 stepeni.. user posted image
Moj problem je sto imam prasak, ali...masina me zeza!! user posted image user posted image

(Odgovor članu novamama)
  Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Prašci loše kvalitete...grrrr.....
22.4.2009 21:10:18   
dominik
bas sam htjela rec da kaj ce ti prasak uopce user posted image sorry al nisam mola odoljeti

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Prašci loše kvalitete...grrrr.....
22.4.2009 21:11:10   
pikachu
Misim da sam i taj isprobala... Ne mogu sjetiti da mi je bio nešto posebno... Probat ću opet... Ionako stalno vrtim u krug...user posted image user posted image user posted image

Evo provjerila sam; upravo imam neki ariel pro-zim7... To sam nekidan kupila, ali sam ga jednom upotrijebila... Ne sjećam se user posted image .... Javim dojmove...

_____________________________

Sunce naše malo, stigla si...
Vita-10.08.2009.
Ponosni T&M

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Prašci loše kvalitete...grrrr.....
22.4.2009 21:13:06   
novamama
ajde molim te javi pa da ovaj tide pošaljem natrag u tvornicu da oni s tim peru bebinu robicu...

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu pikachu)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Prašci loše kvalitete...grrrr.....
22.4.2009 21:15:09   
pikachu
user posted image user posted image user posted image user posted image  Ovo je predobro... Javim... user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sunce naše malo, stigla si...
Vita-10.08.2009.
Ponosni T&M

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Prašci loše kvalitete...grrrr.....
22.4.2009 21:21:26   
Nika 24052006
Ja koristim ariel za mrlje,onaj tekuci,stavljam ga uz prasak,dakle,prvo prasak,a zatim njega,i odlican mi je,sve mrlje padaju,stvarno.Ako je neka bas tvrdokorna stavim ga na odjecu i pustim 10 min da djeluje(vise i ne smije stajati),i onda sve skupa u masinu. Litra kosta oko 27,28 kn.

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Prašci loše kvalitete...grrrr.....
22.4.2009 21:21:48   
dominik
IZVORNA PORUKA: novamama

ma baš sam ogorčena - nama nikada roba nije bila masna kad smo bili mlađi, zar ne?

a danas, uz svu tehnologiju......pih!!!!!! to ti je kapitalizam i roba za naše tržište,...

ma masnu fleku sa samtanih hlača ne mogu odstraniti, što da više kažem...

baš mi idu na živce i to nije fer, nije u redu, nije pošteno...




masne flekice uspjesno skidam sa deterdjentom za sudje...stavi na fleku pa neka odstoji jedan dan i onda u masinu...meni sve sidju

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Prašci loše kvalitete...grrrr.....
22.4.2009 21:24:00   
pikachu
Mmmm, cure, pune ste savjeta... Sve ću probati...user posted image

_____________________________

Sunce naše malo, stigla si...
Vita-10.08.2009.
Ponosni T&M

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Prašci loše kvalitete...grrrr.....
22.4.2009 21:24:33   
novamama
nika, imam taj ariel i za ajvar mi nije pomoglo, probat ću za ovu masnu...ali ne bude li išlo, i oni će me čutuser posted image


dominik, ma te hlače su mi tamno plave, a ljetos sam tako zeznula jednu majicu svijetlo zelenu, valjda je bilo prejako to sredstvo (jar) za tu boju pa mi je ostala fleka...sad me strah staviti na taj samt...stavila sam brašno odmah, i stajalo je tako 3 dana ali ništa...jebemu, ni brašno nije što je bilouser posted image



_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Prašci loše kvalitete...grrrr.....
22.4.2009 21:27:15   
dominik
ja sam stavljala pur onaj bijeli na tamnoplave trenirke i samterice maslinasto zelene i nije flekica ostala...a i boja je kao novo...je li novo...a ne oprano je j... pervolom user posted image

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Prašci loše kvalitete...grrrr.....
22.4.2009 21:28:49   
Nika 24052006
IZVORNA PORUKA: novamama

nika, imam taj ariel i za ajvar mi nije pomoglo, probat ću za ovu masnu...ali ne bude li išlo, i oni će me čutuser posted image


dominik, ma te hlače su mi tamno plave, a ljetos sam tako zeznula jednu majicu svijetlo zelenu, valjda je bilo prejako to sredstvo (jar) za tu boju pa mi je ostala fleka...sad me strah staviti na taj samt...stavila sam brašno odmah, i stajalo je tako 3 dana ali ništa...jebemu, ni brašno nije što je bilouser posted image


Pa ne znam onda,meni je on zaista skinuo sve mrlje do sada,cak i one od multivitamin sokova,a one se tesko peru...Doduse,nisam nikada imala mrlju od ajvara,ne znam kako da ti pomognem onda...Svakako si u pravu,sve oni to toliko napusu da je to strasno,na tv-u sve blista,a kad to isto doneses doma,samo se razocaras...Sto je najzalosnije,ja uvijek nasjedam na te reklame,a sto puta sam se uvjerila da lazu...

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Prašci loše kvalitete...grrrr.....
22.4.2009 21:41:55   
Zvonki
IZVORNA PORUKA: Nika 24052006

Ja koristim ariel za mrlje,onaj tekuci,stavljam ga uz prasak,dakle,prvo prasak,a zatim njega,i odlican mi je,sve mrlje padaju,stvarno.Ako je neka bas tvrdokorna stavim ga na odjecu i pustim 10 min da djeluje(vise i ne smije stajati),i onda sve skupa u masinu. Litra kosta oko 27,28 kn.


Također! I zadovoljna sam!

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu Nika 24052006)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Prašci loše kvalitete...grrrr.....
22.4.2009 21:43:00   
novamama
jel se smije taj tekući ariel staviti na škuru robu?

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Prašci loše kvalitete...grrrr.....
22.4.2009 21:44:52   
Zvonki
IZVORNA PORUKA: novamama

jel se smije taj tekući ariel staviti na škuru robu?


Kad bih znala što je škura možda bih ti i mogla pomoći user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Prašci loše kvalitete...grrrr.....
22.4.2009 21:45:03   
Nika 24052006
Mislis li na djeciju robu? Ako da,ja stavljam,nikada se nije nista lose dogodilo.

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Prašci loše kvalitete...grrrr.....
22.4.2009 21:46:33   
mariola
i meni je arile dobar. imaš i arile  za mrlje za škuru robu. A za bijelu imam isto ovaj pro 7 ili kako već.
novamama u metrou imaš ariel profesional za bijelu robu i roba je stvarno ekstra bijela.

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Prašci loše kvalitete...grrrr.....
22.4.2009 21:54:08   
novamama
škura je tamna roba - u biti šareno za pranje user posted image

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 21
   [Obrisani korisnik]
22.4.2009 22:02:55   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu novamama)
  Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Prašci loše kvalitete...grrrr.....
22.4.2009 22:05:54   
pepeljuga
ma ja nisam isto zadovoljna sa niti jednim....svi su oni isti,možda triba pomišati njih paruser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Prašci loše kvalitete...grrrr.....
22.4.2009 22:58:56   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: dominik

bas sam htjela rec da kaj ce ti prasak uopce user posted image sorry al nisam mola odoljeti


user posted image user posted image user posted image  Samo si realna user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu dominik)
  Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Prašci loše kvalitete...grrrr.....
23.4.2009 7:39:37   
Puli
mrlje od voća i povrća vam izbljede na suncui nestanu-provjerenouser posted image


stavite rublje sunčati i sve će nestati



_____________________________

mamin najljepši Cvijet stigao je 6.1.2008.

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!