|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Pomoć za neznalice..
1.4.2009 14:50:19   
Lady3
user posted image user posted image Evo već par dana si mislim jel da otvorim ovu temu ili ne..pa eto otvaram je u nadi da će vam odgovarati i da ćemo si međusobno pomagati..user posted image Zamislila sam da na ovim stranicama potražimo pomoć za sve što nam treba i ne znamo o kompjutoru..kako staviti fotke u album,kako odmrznuti sliku,kako se obraniti od virusa..o svemu.. Na svako pitanje  koga šta muči nek netko tko zna ,da odgovor..Tako si pomažemo i međusobno nešto naučimo novo i korisno..user posted image
Ja sve što znam ,naučila sam sama,ali mnogo tog ne znam,mm ne zna ga ni upaliti..user posted image u nedostatku vremena nemogu se učiti i isprobavati jer to oduzima dosta vremena..
Mene zanima kako se obraniti od virusa i očistiti ga?
user posted image i ovo kako sa interneta skinuti film?i spržiti ga?gdje tražite filmove?a jesam ....user posted image

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)

Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Pomoć za neznalice..
1.4.2009 14:53:09   
ejmama
Super tema. Ja sam na Faceu stisnula neke iksiće(x) i sad više ne vidim kad netko nešto napiše na svom zidu. Valjda ste me razumjeleuser posted image user posted image user posted image Kako da to vratim?

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Pomoć za neznalice..
1.4.2009 14:56:44   
Lady3
ejmama a da ga ugasiš i ponovo upališ,meni kad nešt zašteka ja ugasim ili ga resetiram..nije nešto ali..user posted image

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Pomoć za neznalice..
1.4.2009 15:01:57   
dominik
settings, privacy, News Feed and Wall i treba ti biti kvacica kod Show Wall posts i na svem drugom najbolje

(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Pomoć za neznalice..
1.4.2009 15:03:55   
dominik
sa skidanjem filmova se ne bavim bas, imam svog dilera za touser posted image jedino muzika i smjesni filmici

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Pomoć za neznalice..
1.4.2009 15:05:51   
Lady3
a kako sa you tubea skineš pjesme?može li se to?user posted image našla sam super stvari od Prljavaca i Plavog orkestra..user posted image

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Pomoć za neznalice..
1.4.2009 16:56:04   
Candy
Lady,postoje programi za skidanje muzike,filmova,igrica....Najprije moraš skinuti i instalirati program koji želiš a tek onda možeš skidati ...Mi najčešće skidamo s Torrenta,Katza...

_____________________________

Ono što će davati svjetlo,mora izdržati izgaranje.
(V.E.Frankl)

(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Pomoć za neznalice..
1.4.2009 17:01:38   
tiha
milsim da sa youtuba nemozes preko torenta nego preko nekog posebnog programa ukucas u google i on ti izbaci programe i skines koji hocesuser posted image mos mislit al ja neznam nijedan za preporucituser posted image plavusa...lakse meni otic na youtube i tam slusatuser posted image

_____________________________

``````sitna i dinamitna :) :)´´´´´´

Denissa 19.06.2004.
Mia 09.11.2007.

(Odgovor članu Candy)
Neposredna veza do poruke: 8
   [Obrisani korisnik]
1.4.2009 17:17:45   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Lady3)
  Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Pomoć za neznalice..
1.4.2009 17:45:05   
Lady3

IZVORNA PORUKA: Candy

Lady,postoje programi za skidanje muzike,filmova,igrica....Najprije moraš skinuti i instalirati program koji želiš a tek onda možeš skidati ...Mi najčešće skidamo s Torrenta,Katza...



a kakav je to program,gdje da skinem program i instaliram..meni je to kao da se penjem na planinu prvi puta..user posted image user posted image Šta ukucam u google?poojma neeemam..user posted image

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu Candy)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Pomoć za neznalice..
1.4.2009 21:00:36   
dominik
IZVORNA PORUKA: Lady3

a kako sa you tubea skineš pjesme?može li se to?user posted image našla sam super stvari od Prljavaca i Plavog orkestra..user posted image


skini realplayer i instaliraj i kad na youtube-u otvoris spot kad stavis misa na ekrancic odmah ti se pojavi opcija download

(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Pomoć za neznalice..
1.4.2009 21:03:54   
dominik
muziku opcenito mozete skinutini preko limewire-a, skines si taj program instaliras odes na search i utipkas ime pjesme, izvodjaca ili album i piciiiii

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Pomoć za neznalice..
1.4.2009 21:08:26   
Wukovarka
IZVORNA PORUKA: Lady3

Mene zanima kako se obraniti od virusa i očistiti ga?



Ja godinama koristim Nortona i prezadovoljna sam!
Nabavi full verziju, on sam automatski skenira sistem svaka dva dana

(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Pomoć za neznalice..
1.4.2009 21:15:57   
dominik
ja nemam nijedan antivirusni, surfam prek mozile koja automatski to radi, tip kaj mi je instaliro windowse veli da ovi "kucni" antivirusni programi usporavaju komp a ako je bas neki virus kaj bi unistio podatke ovaj ga nemre zaustaviti...u sto sam se uvjerila kad mi je trojanac prek dva antivirusna uletio u komp

(Odgovor članu Wukovarka)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Pomoć za neznalice..
1.4.2009 22:11:58   
Lady3
joooj meni,sad ste me potpuno zbunile..gdje da tražim taj realplayer?kak instalirati,A taj Norton?aj cure ja nemam pojma..budite malo određenije..a šta ja sam jedini tutlek ovdje pa se nitko drugi ne javlja i pita..user posted image user posted image ajme meni..al se osramoti...user posted image

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Pomoć za neznalice..
1.4.2009 22:14:05   
BUMBIKA
Draga moja nemam ti ni ja pojma o tome ništa...Ja bila probala i brzo odustala,nije to za mene...user posted image

_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Pomoć za neznalice..
1.4.2009 22:16:47   
dominik
IZVORNA PORUKA: Lady3

joooj meni,sad ste me potpuno zbunile..gdje da tražim taj realplayer?kak instalirati,A taj Norton?aj cure ja nemam pojma..budite malo određenije..a šta ja sam jedini tutlek ovdje pa se nitko drugi ne javlja i pita..user posted image user posted image ajme meni..al se osramoti...user posted image


http://www.real.com/realplayer klikni na get realplayer now (ovaj s lijeve strane ekrana) i kad se otvori prozorcic klikni na save...kad se skine na svom kompu nadji di ti je skinut i pokreni ga...on ce se sam instalirati, samo stisci next i i agree user posted image

(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Pomoć za neznalice..
1.4.2009 22:18:03   
dominik
sto se nortona tice ne znam jel ga ima na netu za skinuti (nebih se stela mjesati u to) ali mislim da je ona rekla da ima origigi koji dost kosta mozda ima i pirata za kupit ne znam

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Pomoć za neznalice..
1.4.2009 22:20:46   
Lady3

IZVORNA PORUKA: dominik

IZVORNA PORUKA: Lady3

joooj meni,sad ste me potpuno zbunile..gdje da tražim taj realplayer?kak instalirati,A taj Norton?aj cure ja nemam pojma..budite malo određenije..a šta ja sam jedini tutlek ovdje pa se nitko drugi ne javlja i pita..user posted image user posted image ajme meni..al se osramoti...user posted image


http://www.real.com/realplayer klikni na get realplayer now (ovaj s lijeve strane ekrana) i kad se otvori prozorcic klikni na save...kad se skine na svom kompu nadji di ti je skinut i pokreni ga...on ce se sam instalirati, samo stisci next i i agree user posted image




hvaaalaaaauser posted image sutra isprobam,sad ne mogu...

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Pomoć za neznalice..
1.4.2009 22:22:17   
dominik
za one kaj si zele skinuti limewire (program za skidanje muzike) to mogu na ovoj stranici http://www.limewire.com/download/version.php i dole pri dnu odaberu koji program na kompu imaju (windows, linux, mac....) i opet ista sema...skines...pokrenes (instaliras)....

< Poruku je uredio dominik -- 1.4.2009 22:23:08 >

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Pomoć za neznalice..
1.4.2009 22:37:15   
mala pcelica
lady za you tube ti treba real player i onda skidaš video bez problema

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Pomoć za neznalice..
1.4.2009 23:23:16   
Snješka
bok ja sam silvio pomoći ću vam koliko mogu iznam.ovako za anti virus koristim avg 8.5 profi sto mislim da je najbolji anti virus svaku stranicu na google ti ocita i pokaze ti dal je zarazena il nije nema nikakvih trojana spamova itd.dva anti virusa ne možeš imat na kompu recimo bitdefender i avg .jer ce ti se rusit sistem ili nece opće radit,mozes imat ukombinaciji s spybotom za spywere,eto probaj nekog ak imas da ti ga skine s netauser posted image

_____________________________

Največa ljubav si mi Ti...
Največu sreču vidim u Tebi...
Ti si veselje svakoga dana,
a moj život zove se...Lana

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Pomoć za neznalice..
2.4.2009 10:58:35   
tikica_69
I ja se nudim za pomoc kad ce nesto trebati user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Snješka)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Pomoć za neznalice..
2.4.2009 11:51:25   
ejmama


IZVORNA PORUKA: dominik

settings, privacy, News Feed and Wall i treba ti biti kvacica kod Show Wall posts i na svem drugom najbolje


Hvala, uspijela samuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Pomoć za neznalice..
2.4.2009 11:56:00   
dominik
da bili su norton i spywere i nisu pomogli (zanemarite moj slucaj ocito je iznimka u pitanju, nis cudnog user posted image )...a nikakve koristi davat pare za original kad mi lap ne traje duze od godinu dana, vanjski utjecaji se uvjek umjesaju (grom, djeca...) 

ejmama drago mi je da sam mogla pomoci

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!