|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Pljačka po prezimenu
7.9.2009 19:38:28   
Ruža
E da sam znala nikada nebi dodala mm_ovo prezime uz svoje, ionako ga ne koristim.user posted image  Došlo mi je da ga odem obrisati.
Uglavnom danas su me u banki opelješili za 50 kn samo zato što su na osobnoj skužili da imam još jedno prezime. To što je teta utipkala do moga još jedno naplati 50kn. Pljačka!user posted image user posted image user posted image
Kako sve režije stižu na moje ime, samo čekam da me i ostali nanjuše, budu li toliko svi uzimali odoh ja izbrisati ovo drugo prezime. Sigurno manje košta.user posted image

_____________________________

Samo luda mama...
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Pljačka po prezimenu
7.9.2009 19:41:48   
FIONA
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...jel vidiš kaj sve plačamo....

kaj si me sad nasmijala...ja sam sve to riješila u trudnoći tako da sam ludilo pripisala hormonima...user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Pljačka po prezimenu
7.9.2009 19:44:05   
ivanaa
da i meni je to bilo koma i za promjnu na svakoj kartici te opljackaju mislim za 20 kao troskovi izrade kartice,po meni bi ju trebali poklonit sa 500 knuser posted image

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Pljačka po prezimenu
7.9.2009 19:45:11   
Ruža
IZVORNA PORUKA: FIONA

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...jel vidiš kaj sve plačamo....

kaj si me sad nasmijala...ja sam sve to riješila u trudnoći tako da sam ludilo pripisala hormonima...user posted image user posted image user posted image user posted image



Ma nikako ja nisam htjela mjenjati dokumente ( taman napravila novu osobnu 2 mj. pred venčanje pa nisam luda odmah po novu) pa kad se Đurac rodio nisu ga htjeli prijaviti dok ja ne promjenim osobnu. U petak došla kući iz rodilišta u ponedjeljak išla praviti osobnu, slika je logoraška.user posted image  Bar opasno izgledam.

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Pljačka po prezimenu
7.9.2009 19:45:47   
FIONA
IZVORNA PORUKA: ivanaa

da i meni je to bilo koma i za promjnu na svakoj kartici te opljackaju mislim za 20 kao troskovi izrade kartice,po meni bi ju trebali poklonit sa 500 knuser posted image

user posted image
ahahhahaha...di si ščupala 500kn...i tristo bi bilo dost toliko plačaš popu kaj ti je to ovjekovječil...user posted image

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Pljačka po prezimenu
7.9.2009 19:46:52   
FIONA
aahaahahhahahahaha....daj molim te skeniraj i pošalji da vidim...nije gora od moje...kao nesmije biti stara više od 6 mjeseci...moja je i toliko godina...user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Pljačka po prezimenu
7.9.2009 19:46:59   
Ruža
IZVORNA PORUKA: ivanaa

da i meni je to bilo koma i za promjnu na svakoj kartici te opljackaju mislim za 20 kao troskovi izrade kartice,po meni bi ju trebali poklonit sa 500 knuser posted image


Vidiš pa nije mi rekla da će mi karticu mijenjati? O bome budu li i to htjeli naplatiti ne dam! Nek me tuže!user posted image

< Poruku je uredio Ruža -- 7.9.2009 19:47:43 >


_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Pljačka po prezimenu
7.9.2009 19:47:09   
ivanaa
a neznam 500 mi je neko mjerilo pod zadnjeuser posted image

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Pljačka po prezimenu
7.9.2009 19:50:06   
FIONA
user posted image user posted image user posted image user posted image ...a jeste opičene...Ružo ja i bum advokat...a ti ivanaa pametno radiš...samo zaokruži...kad muž pita koliko ti treba za cipele ti odmah 500kn..koliko za pelene...ti opet 500Kn..ja kokoš odmah u lipe razlažem...sva sreća kaj mi je muž šopingoholičar pa me uvijek pita kaj samo toliko!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Pljačka po prezimenu
7.9.2009 19:51:31   
ivanaa
sad trazim 2 put po 500user posted image

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 10
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!