|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Plaćanje carine
16.9.2009 8:12:16   
EMILY 3
imam jedno pitanje,zanima me na koliku vrijednost se plaća carina ako nešto kupiš u RH i izvoziš u SLO.i gdje se to plati,mislim na kojoj carini.hvala za odgovore...lijep dan

< Poruku je uredio Ruža -- 5.10.2009 23:06:15 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: PLAĆANJE CARINE
16.9.2009 8:39:12   
Najki
Emily, razlika je ako to radiš kao privatna osoba ili kao pravna osoba.

(Odgovor članu EMILY 3)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: PLAĆANJE CARINE
16.9.2009 10:10:58   
FIONA
ako kao pravna osoba kupuješ nešto u Hr i izvoziš u Slo onda moraš imati fakture za potrebe carine...Eur! ukoliko je roba EU podrijetla i deklaraciju o robi...te dokumente predaješ špediteru koji s obzirom na vrstu robe prijavljuje i carini...ako je roba kvarljiva ili ima veze sa klincima možeš imati trošak sanitarca ili fito ispekcije koje se dodatno plača...mislim na pp pošalji pa ti bum objasnila....

kao privatna osoba ako nešto kupiš sas računom odlaziš na carinjenje vjerujem na graničnom kako to obično biva...tamo će ti sve objasniti...slično kaj se papira tiče ali manje posla jel kao privatna osoba nemaš toliko robe ili????

molim podataka...user posted image


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu Najki)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: PLAĆANJE CARINE
16.9.2009 13:31:32   
EMILY 3
kao privat.stvar je u tome da sam izračunala da bi uštedila oko 60e ako bi kupili autosjedalicu za sineka.pa u turbo limaču dobiš kao neke bodove koje možeš iskoristiti prilikom sljedeće kupnje.pa još ako imaš njihovu karticu ti idu neki bodovi gore,pa ako još dobim pdv vraćen,bi uštedila oko 60e.tako da bi mi se isplatilo.hvala za svaki info

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: PLAĆANJE CARINE
16.9.2009 15:09:21   
cokolada
mi smo na kolica platili 200 kn carine, na sjedalicu bi bilo manje, a mozda prodes i bez carine, ovisi o cariniku.

(Odgovor članu EMILY 3)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Paćanje carine
16.9.2009 16:49:49   
FIONA
ajme draga..pa snađi se...nek ti netko od s autom...kupiš i izmontiraš...nit ne prijaviš i ufuraš u zemlju...Bože darling...daj mene nazovi ako kaj kupuješ vani...bum ti rekla cake...delam taj posao...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Ruža -- 5.10.2009 23:06:35 >


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu EMILY 3)
Neposredna veza do poruke: 6
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!