|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Pekač kruha
10.1.2010 21:26:09   
maja
Moj svekar i svekrva su dobili želju da ga kupe, jer i inače stalno peku kruh doma, pa sam ja kao dobra snajka user posted image  rekla da ću im pogledati na internetu šta valja i kolika je cijena. I što više gledam te pekače dobila sam i ja želju za njim, vidim da osim tijesta za kruh može mijesiti i tijesto za pizzu, kiflice, neki rade čak marmeladu i ajvar. Naravno cijene su iznad 1000kn, za starce je to previše. Jel ima tko od vas kakav za preporučiti? Njima je dobar i samo za kruh, samo da je taj kruh od kileuser posted image

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Pekač kruha
10.1.2010 21:40:59   
ninolina
već smo imali negdje temu, ja imam i nama je supač. Radim sve u njemu kruh, tjesto, pekmez. Mi smo uzeli u lidlu bio je nešto na 300 kn ak se ne varam. Imaš za kupiti i smjesu kakav kruh hoćeš, raženi, intefralni, bijeli... 

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Pekač kruha
10.1.2010 21:43:33   
lueman
ja imam moulinexov, ima 12 programa za kruh i programe za marmeladu i tijesto za pizzu, jako sam zadovoljna...kupila u konzumu kad je bila akcija -50%

< Poruku je uredio lueman -- 10.1.2010 21:44:21 >


_____________________________

28.12.95 L
27.03.97 E
24.04.05 A
**

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Pekač kruha
10.1.2010 21:45:08   
maja
lueman, koji moulinexov, upravo njih gledam

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu lueman)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Pekač kruha
10.1.2010 21:48:48   
lueman
hm, oznaka je XXL, ima ti dvije metlice i može peći 750, 1000, 1500 gr kruha

_____________________________

28.12.95 L
27.03.97 E
24.04.05 A
**

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Pekač kruha
10.1.2010 21:49:30   
maja
Ispričavam se, bila sam lijena prije pogledati user posted image , sad vidim dosta tema o pekačima na RR

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Pekač kruha
10.1.2010 21:50:14   
maja
IZVORNA PORUKA: lueman

hm, oznaka je XXL, ima ti dvije metlice i može peći 750, 1000, 1500 gr kruha



taj bi za sebe

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu lueman)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Pekač kruha
10.1.2010 21:52:24   
lueman
ja sam jako zadovoljna, i mogu ga preporučit, a vidla sam da im je cijena različita.isti model dojde od 700-1000 kn, ovisno gdi se kupiuser posted image

_____________________________

28.12.95 L
27.03.97 E
24.04.05 A
**

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Pekač kruha
10.1.2010 21:57:33   
nevam
mi imamo neki iz Metroa (Vivax) cca 300 kn
super je

(Odgovor članu lueman)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Pekač kruha
10.1.2010 21:59:44   
ninolina
mi imamo neki iz Metroa (Vivax) cca 300 kn
super je

mislim da je to solidna cjena do nekih 500 kn, jer nakon nekog vremena završit će u ormariču i sjetiš se tu i tam ispeči nekaj


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu nevam)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Pekač kruha
10.1.2010 22:00:59   
leilany
IZVORNA PORUKA: nevam

mi imamo neki iz Metroa (Vivax) cca 300 kn
super je



..i ja imam vivaxov...i ok je....user posted image

(Odgovor članu nevam)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Pekač kruha
10.1.2010 22:02:18   
lueman
kod nas je svakodnevno u upotrebi jer imamo dijete kojem moramo peći bezglutenski kruh. i svakako bih preporučila pekač s dvije metlice, imala sam onaj samo s jednom,i nisam bila baš zadovoljna, ovaj imam već godinu dana svaki dan je u opticaju i jako sam zadovoljna

_____________________________

28.12.95 L
27.03.97 E
24.04.05 A
**

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Pekač kruha
10.1.2010 22:48:27   
lavica81
ja ga nemam ali ima već neko vrijeme da ga mislim kupit. dosad sam od svih koji ga imaju čula samo pozitivno

(Odgovor članu lueman)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Pekač kruha
10.1.2010 23:11:25   
curice
moj svekar nam kupio moulinexov
probali smo samo kruh i bio je odličan,a sad bi trebalo probati i kakav drugi recept-kiflice i sl.

(Odgovor članu lavica81)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Pekač kruha
10.1.2010 23:12:43   
pepeljuga
mi smo u pekacu kuhali i marmeladu od smokava

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu curice)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Pekač kruha
10.1.2010 23:28:10   
nancy
jooj i ja bi taj pekac al nikako odvojit kn za njegauser posted image user posted image

_____________________________

Karlo.03.2009 mamin vragolan
Renato nam stigao-26.01.2011

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Pekač kruha
11.1.2010 7:45:43   
uciteljica
J se njime budem nagradila kad sjedne prva "velika "plaća. user posted image i jedva čekam.

_____________________________

Ja sam PAUVA!!!!
30.01.2009.




(Odgovor članu nancy)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Pekač kruha
11.1.2010 8:27:37   
ZVRK

IZVORNA PORUKA: lueman

i svakako bih preporučila pekač s dvije metlice,



obavezno sa dvije metlice(lopatice)jer tijesto se bolje i lakše zamijesi kada ga je malo manje.
ja ga imam i koristim ga samo kada mi treba friški kruh da bude gotov a ja nisam doma(on sam radi sa odgodom pećenja)user posted image
a i onda kada je rerna zauzeta sa pečenjem drugoga.
inače radim na ruke


_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu lueman)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Pekač kruha
11.1.2010 10:41:22   
Bebys
ja imam elekroluxov. i odlican je jako veliki i za sve je... sam sto si navela PECENJE KRUHA a to je za tijesto masina jeli tako.....za peci kruh je DRUGA MASINA....sasvim...nadam se da mislim na mijesanje tijesta...moj je elektroluxov i odlican je.

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Pekač kruha
11.1.2010 10:42:53   
Bebys
IZVORNA PORUKA: pepeljuga

mi smo u pekacu kuhali i marmeladu od smokava
  ovo ne kuzim kako mozes kuhati to je onda nesto drugo....nego ja mislim...ja imam masinu za tijesto i u njoj radim to a pecem u rerni...

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Pekač kruha
11.1.2010 10:51:38   
maja
Ovo je baš pekač kruha, staviš sastojke unutra i on sam sve miješa, diže i peče!!!



_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Pekač kruha
11.1.2010 10:53:30   
pepeljuga
IZVORNA PORUKA: Bebys

IZVORNA PORUKA: pepeljuga

mi smo u pekacu kuhali i marmeladu od smokava
  ovo ne kuzim kako mozes kuhati to je onda nesto drugo....nego ja mislim...ja imam masinu za tijesto i u njoj radim to a pecem u rerni...


ovo se bas kuha u pekacu za kruh....svaki taj pekac ima skoro desetak razlicitih programa i mozes svasta raditi

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Pekač kruha
11.1.2010 10:55:10   
pepeljuga
Mi kad smo preko lita na otoku a tamo je kruh katastrofa pecemo svaki dan......I to sa raznim vrstama brsana....
Meni je taj kruh super....

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Pekač kruha
11.1.2010 11:10:32   
Bebys
da znam za to to je drugacija masina nego ja imam ...ja sam uzela uglavnom da mogu dizano tijesto raditi  pa mi se to vise isplatilo. ali za kruh samo definitivno ta je bolja...

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Pekač kruha
11.1.2010 11:19:56   
maja
IZVORNA PORUKA: Bebys

da znam za to to je drugacija masina nego ja imam ...ja sam uzela uglavnom da mogu dizano tijesto raditi  pa mi se to vise isplatilo. ali za kruh samo definitivno ta je bolja...



u ovima pekačima isto tako možeš zamjesiti bilo kakvo tijesto, pa peći u rolu

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!