|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Ovlaživač zraka?
19.9.2009 8:50:02   
BUMBIKA
Zanima me dali ga tko i ma i kako je zadovoljan?
Ja sam nešta čitala o tome,pa sad razmišljam dali da ga kupim,jer mi Dino ima problema s nosićem kod spavanja,jako teško diše a nije bolestan,vjerovatno je zbog alergije?


_____________________________

DINO 04.09. 2007
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Ovlaživač zraka?
19.9.2009 8:56:31   
Nika 24052006
Da,i ja sam razmišljala o tome,pa će mi dobro doći savjeti.Imam one keramičke posudice na radijatorima,ali mi to baš i nije nešto.

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Ovlaživač zraka?
19.9.2009 8:58:26   
BUMBIKA
I ja se nadam da će nam netko pomoći jer me baš zanima...gledala sam aventov i čini mi se super,ali košta skoro 800 knuser posted image

_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu Nika 24052006)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Ovlaživač zraka?
19.9.2009 9:00:18   
Nika 24052006
O,pa to mi je malo puno,ali ako pomaže,kupila bi.Kad mi radi grijanje preko zime,Nika obavezno jutrom kad se probudi,kiše sto puta,to je sigurno od suhog zraka...

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Ovlaživač zraka?
19.9.2009 9:03:26   
BUMBIKA
Pa znam,zato me i zanimaju mišljenja onih koji imaju ako imaju...vidjela sam ja i ouno jeftinije ali neznam dali su ti dobriuser posted image
Našla sam na netu i chiccov za nekih 6oo kn....to ja kako malo manje


_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu Nika 24052006)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Ovlaživač zraka?
19.9.2009 9:06:22   
Nika 24052006
Pričekat ćemo da nam se javi netko tko to ima,pa da čujemo,ako ovaj jeftinij nije baš nešto,onda dati 200 kn više,ne znači ništa.Bitno da valja.

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Ovlaživač zraka?
19.9.2009 9:15:35   
mlada mama
Imam ja kupila sam ga preko interneta,ali vidjela sam da sada ih ima i u ljekarnama i svuda za 200kn.
Meni je bio super proslu zimu,samo sto je mene uvjek bilo strah ostaviti ga cjelu noc da radi,malo mi je taj pojam
voda i struja bio strasanuser posted image
Inace sve je bilo super
samo cure,ako vec kupujete kupite neki kvalitetan,nemojte gledati da sto jeftinije prodjete jer ce te se zeznuti.
Moj je bio neki samo ga malo poguras voda iscuri van,nije imao nikakav cep ili nesto,a posuda okrenuta prema doljeuser posted image user posted image bezveze,tako da mi je sve bio mokro,aposlije mi je i jedna uticnica pregorila zbog toga.

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Ovlaživač zraka?
19.9.2009 9:17:17   
BUMBIKA
Hvala ti draga...znači ti jeftini za 100,200 kn nisu baš neki pouzdani?
Ja još nisam nigdje tržila,taj avnetov sam vidjela u katalogu,a chicco na netu,pitanje jel dal kod nas uopće imaju ti???


_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Ovlaživač zraka?
19.9.2009 9:23:06   
mlada mama
Imaju aventove sam ja vidjela u jednoj,ali ubi me ne znam sada tocno kojoj trgovini
Kad sam ja kupovala proslu zimu ovlazivac i ja sam otvorila temu,sada je nema,evo bas gledamuser posted image
Jesu li je izbrisali? ali imam u sjecanju da je netko od cura rekao da ima taj ovlazivac od chicca ili aventa i da je zadovoljan,ako nije Puli ili tako netko stvarno se ne sjecam...Sigurno ce se javiti poslije. Mozda i ne mora biti da si nisu od 200 kn dobri,ali gedaj bar da ti je otvor za vodu nekako bolje namjesten nego moj da je okrenut prema gore...Jesi li vidjela chiccov easyneb ovlazivac? on je meni izgledao super,ali njega nema u Hrv. vec sam ja zvala i pitala,mozda us ga dobili,ali ne vjerujem.

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 9
   [Obrisani korisnik]
19.9.2009 10:12:12   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu mlada mama)
  Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Ovlaživač zraka?
19.9.2009 10:19:03   
malica
Ovlaživači se mogu kupiti gotovo svugdje u trgovinama bijele tehnike. Nemojte ići u ljekarne jer ćete proći skuplje nego negdje drugdje (zbog manjih rabata i većih marži). Isto tako ja ne bih inzistirala na aventu ili chiccu kada primjena ovlaživača nije samo za djecu. upravo zbog te marke platiti ćete više. Prošećite se malo po npr. Technomaxu, Konikomu, Euronicsu .... Tamo bih ja išla. Na tim mjestima ću tražiti i inhalator kada se odlučim na kupnju (sve se nešto nadam da nam neće trebati).

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Ovlaživač zraka?
19.9.2009 11:06:08   
nancy
a kakve su one lampe sta u njih ulijes vodu pa one lagano "dime".super izgleda i kao ukras e sad koliko su funkcionalne....

_____________________________

Karlo.03.2009 mamin vragolan
Renato nam stigao-26.01.2011

(Odgovor članu malica)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Ovlaživač zraka?
19.9.2009 11:08:44   
lelo
Imam ga i ja, jer Leon ima problem sa nosićem po zimi.
Kupili smo ga u ljekarni za 200 kuna, natočim vodu,stavim na lagano da para polako ide van i radi preko noći.
Jako sam zadovoljna sa njim jer mi Leon bolje spava.user posted image

_____________________________

Leon 19.04.2007

(Odgovor članu nancy)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Ovlaživač zraka?
19.9.2009 11:10:48   
nancy
a koji ti imas?

_____________________________

Karlo.03.2009 mamin vragolan
Renato nam stigao-26.01.2011

(Odgovor članu lelo)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Ovlaživač zraka?
19.9.2009 11:18:46   
lelo
joycare je ime i talijanski je proizvod, a i lako se čisti.user posted image

_____________________________

Leon 19.04.2007

(Odgovor članu nancy)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Ovlaživač zraka?
19.9.2009 12:58:18   
natalijax
ja zasad imam samo keramicku posudicu

(Odgovor članu lelo)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Ovlaživač zraka?
19.9.2009 13:29:54   
Nika 24052006
IZVORNA PORUKA: nancy

a kakve su one lampe sta u njih ulijes vodu pa one lagano "dime".super izgleda i kao ukras e sad koliko su funkcionalne....


Ja sam imala tu lampu,pa sam ju morala maknuti,naime,čuje se onaj žubor vode,pa se mm žalio da "od tog mog čuda mora stalno ići na wc"user posted image

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

(Odgovor članu nancy)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Ovlaživač zraka?
19.9.2009 14:54:44   
mlada mama
IZVORNA PORUKA: Nika 24052006

IZVORNA PORUKA: nancy

a kakve su one lampe sta u njih ulijes vodu pa one lagano "dime".super izgleda i kao ukras e sad koliko su funkcionalne....


Ja sam imala tu lampu,pa sam ju morala maknuti,naime,čuje se onaj žubor vode,pa se mm žalio da "od tog mog čuda mora stalno ići na wc"user posted image


Ista stvar a i brzo je pregorilauser posted image ,samo sto meni se cini da je ona djeci jako zanimljiva i da ce ju vjerojatno stalno dirati.Moj nije jer mu nisam dala,ali od susjede mala mi ju je par puta prevrnilauser posted image i to i akvarij,na kraju sam sve makla,jer su adapteri pregorili,a i bilo me strah da nekog ne ubije struja. bolji je ovlazivac dignes ga  negdje i super...
e da i meni se stalno islo na wc od lampiceuser posted image

(Odgovor članu Nika 24052006)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Ovlaživač zraka?
19.9.2009 19:49:38   
malica
Moji susjedi imali tu lampu. Mislim da je to više za ukras nego bilo što drugo. Ujedno tamo gdje su je držali izbila im plijesan na najbližem zidu:(

(Odgovor članu nancy)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Ovlaživač zraka?
19.9.2009 19:58:47   
malica
moji susjedi imali tu lampu. mislim da se pokazala samo kao ukrasna, a i zbog nje su dobili plijesan po zidu.

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Ovlaživač zraka?
19.9.2009 20:02:55   
BUMBIKA
Hvala vam cure na savjteima,malo ću pogledati po trgovinama i definitivno ću neki kupiti...

_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu malica)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Ovlaživač zraka?
19.9.2009 23:37:23   
nancy
IZVORNA PORUKA: Nika 2405200

Ja sam imala tu lampu,pa sam ju morala maknuti,naime,čuje se onaj žubor vode,pa se mm žalio da "od tog mog čuda mora stalno ići na wc"user posted image


ma daaj,bas si me nasmijala.!!user posted image


_____________________________

Karlo.03.2009 mamin vragolan
Renato nam stigao-26.01.2011

(Odgovor članu Nika 24052006)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Ovlaživač zraka?
19.9.2009 23:40:46   
Zvonki

IZVORNA PORUKA: BUMBIKA

Zanima me dali ga tko i ma i kako je zadovoljan?
Ja sam nešta čitala o tome,pa sad razmišljam dali da ga kupim,jer mi Dino ima problema s nosićem kod spavanja,jako teško diše a nije bolestan,vjerovatno je zbog alergije?



Kupila ga moja mama jer braco isto ima problema s alergijom. Ona je jako zadovoljna. Još dodaš neko eterično ulje koje ima dobro djelovanje na respiratorni sustav i mislim da ne može štetiti

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Ovlaživač zraka?
19.9.2009 23:43:14   
Marta j
Ja ima ovaj od dormea narucila ga kada sam kupovala deku i jastuke i super mi je.

user posted image Kosta 500kn


  • 4 u 1: Vlaži, pročišćuje, ionizira i aromatizira zrak u domu;
  • Povećava vlažnost suhih prostorija;
  • Aromatizira – uklanja dim i neugodne mirise dodajući kap mirisa po osobnom izboru (nekoliko kapi Vašeg omiljenog aroma ulja stavite u vodu;
  • Daje svježinu i vlažnost;
  • Oslobađa negativne ione;
  • Osvjetljava prostoriju – širi ugodnu svjetlost koja se lako prilagođava;
  • Pogodno za ljude koji imaju poteškoća sa sinusima, alergijama i astmom;
  • Sprječava sušenje kože, napukle usne, svrbež očiju, glavobolje i suho grlo koje je uzrokovano manjkom vlažnosti;
  • Sprječava nastanak i nabiranje statičkog elektriciteta koji se nakuplja kod prostorija sa niskom vlagom;
  • Ne isušuje drvo unutar prostorija.


_____________________________

Uzivam uz svoja tri musketira....

M&M-10.6.2006

Mate-11.05.2009

Antonio-29.6.2011

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 24
   [Obrisani korisnik]
20.9.2009 0:09:11   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu malica)
  Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!