|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Neugodne situacije
30.8.2008 22:49:43   
njanja
Ajde malo da se smijemo.....Šta vam je najneugodnije što vam se desilo ili makar toliko neugodno da se i sada sami sebi smijete? ja sam se neki dan sjetila kako sam pred 10-tak god išla 1. put na gin.ultrazvuk...Poslala mene moja tadašnja ginekologica u kbc ri jer ona nije imala utz...I spremam se ja doma i mama mi kaže: nemoraš se oblačit kao za ginekologa (uvijek suknja), obuci neki kratki topić i hlače sa niskim strukom jer ti se ultrazvuk radi preko trbuha....I ja ju poslušala. najkraći top, hlače ispod struka da gaće izlaze van...I dođem ja tamo na red, a meni med. sestra: pripremite se za ginekološki....ja zbunjena????? šta???? i skinem ja lijepo hlače, gaće, ostanem u ultrakratkom topu i gologuza prošećem po ordinaciji.... Joj, kako mi je bilo neugodno...ne zato jer sam bila gola, nego jer sma bila totalno nepripremljena....I sada mi je smiješno kada se toga sjetim.....

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Neugodne situacije
30.8.2008 22:51:41   
mirna
user posted image user posted image user posted image

sada mi ništa ne padne na pamet, ali sjetit ću se ja..user posted image

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Neugodne situacije
30.8.2008 22:53:52   
troubled
nije da se hvalim, ali moje lazanje su nadaleko poznate i hvaljene....bile godinama.....
i što onda skuhati prvi put dragom koji obožava lazanje nego svoj specijalitet.....
dileme uopće nije bilo user posted image
ni dan danas ne znam što je pošlo po zlu.....ali lazanje su bile posve (posve - naglašavam) nejestive!!!!
a on je, sreća moja, iz pristojnosti još uzeo i drugi komad user posted image user posted image user posted image
....
trebalo mi je godinu dana da se opet odvažim.....
tad su bile ok.....ali...
ali....
ALI.....
user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Neugodne situacije
30.8.2008 22:56:45   
njanja
IZVORNA PORUKA: troubled
a on je, sreća moja, iz pristojnosti još uzeo i drugi komad user posted image user posted image user posted image
mora da je bio jaaakooooo gladan....ili jaaaaakooooo zaljubljen (ovo drugo je još....)

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Neugodne situacije
30.8.2008 22:57:14   
piggy
još u srednjoj školi znala bi sa curama popiti kavu una glavnom kolodvoru.I tako jedno popodne izlazimo mi van iz kafića i krećemo prema tranvaju,a na ulazu u glavni kolodvor su bili mladi dečki iz mornarice,koliko se sjećam u lijepim plavim odjelima i onim njihovim kapicama,gledajući ja tako njih zabila sam se u rasvjetni stup i nasmijala sve ljude na stanici,a naravno moje cure su sjele na pod od smjeha.
Kako mi je bilo neugodno.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Neugodne situacije
30.8.2008 22:57:46   
zg_cinik
bilo je...
user posted image

kaj sad...

ostal sam živ...user posted image

user posted image

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Neugodne situacije
30.8.2008 22:57:54   
mirna
ni dan danas ne znam što je pošlo po zlu.....ali lazanje su bile posve (posve - naglašavam) nejestive!!!!


user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Neugodne situacije
30.8.2008 22:59:15   
mirna
jao piggy piggy, ti zloćka...user posted image Znači pališ se na uniforme?user posted image

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Neugodne situacije
30.8.2008 23:01:32   
troubled
piggy....
sve bi seke ljubile mornare.... user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Neugodne situacije
30.8.2008 23:01:33   
piggy
ne palim se na uniformu,nego su to stvarno bili zgodni komadi,kriv je stup kaj mi je stao na putuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Nebi ja mogla tak funkcionirati na daljinu,svaka čast iznimkama

< Poruku je uredio piggy -- 30.8.2008 23:02:26 >

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Neugodne situacije
30.8.2008 23:03:28   
mirna
IZVORNA PORUKA: troubled

piggy....
sve bi seke ljubile mornare.... user posted image user posted image user posted image


osim troubled, ona je okružena mornarima, ali preferira kontinentalce...user posted image user posted image

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Neugodne situacije
31.8.2008 21:51:11   
FIONA
jedan dan idem ja u tramvaj, skockana i naperlitama u štiklama i zategnuta... naravno kako imam problema sa alergijama i sinusima uvijek imam po dva tri paketa maramica u torbi... taj dan nisam jer sam potrošila a nisam obnovila zalihe!!!... I tako krenemo mi, vrata se zatvoila a ja kihnem i šmrklji izlete i jedva sam ih uhvatila u ruku... Naravno ni manje ni više nego zeleni, fuuuuj!!! Zamolim ženu do sebe da mi da maramicu i ona izvadi samo jednu... tako ja u dilemi ne znam da li da njom obrišem nos ili da obrišem ruku čekam da se zaustavimo na slijedečoj stanici i izađem!!! Nikada me nije bilo više sram nego tadauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Neugodne situacije
1.9.2008 0:52:53   
tiha
nemogu se trenutno sjetit al cim se sjetim pisem.....

ali sjetila sam se jedne frendice kad je isla prvi puta na ginekoloski pregled....bila je jako mlada 13 god iz zdravstvenih problema nju obiteljski ljecnik posalje ginekologu hitno....dosla ona doma nema nikog a i nije mogla nista mamu pitati i maca se otusirala i spremila i ode ona...posalje nju sestra u kabinu i kaze skinite se....i kad vas dr zove udite.... i dr ju pozove a ona ko prava izade potpuno gola skinula je i majicu i grudnjak sve totalno sve!

ali to nam je ispricala 4 god poslje ni mami svojoj nije rekla a mogu mislit kako je dr reagirala ja bi danima pucala od smijeha da tako sta vidim!!!! al bar se imamo cemu smijat kad dodemo na temu ginekologa!!!user posted image

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Neugodne situacije
1.9.2008 1:44:34   
Bare
...evo jedne moje situacije sa posla....godinama sam radila u turizmu za jednu britansku agenciju i tako taj dan u 12. mjesecu (nema gužve, samo domaći svit i mi) vodim ja grupu od 60-tak engleza, škota i iraca u razgledavanje grada, svakih 100 metara stajem, objašnjavam ovdje možete jesti, ovdje piti, ovo je spomenik taj i taj, ovo zgrada ta i ta..... i na glavnom trgu, ponosu svakog mediteranskog mjesta držim ja govor o crkvi, kad prilazi mi neki momak i na engleskom me pita da može li se obratiti grupi i pozvati ih da dođu popodne na ragbi utakmicu na gradskom stadionu, ma naravno da možeš, kontam ja samo ti njih zovi to je meni više slobodnog vremena. a neću ni spominjati da nisam imala pojma o nikakvoj utakmici, ni ko igra, ni u koliko sati...i slušam ja njega, fin, pristojan, savršen engleski sa jakim australskim naglaskom poziva cijelu grupu da dođu na utakmicu Hrvatska - Australija i navijaju za njegov tim.... e tu upadam ja i zahvaljujem mu se na pozivu u njihovo ime i kao da malo dignem hrvatima rejting dodam eto vidite kakvi smo mi hrvati, dopustila sam protivničkom igraču da vas sve pozove na utakmicu da navijate protiv reprezentacije moje zemlje i ono pljesak mojih gostiju i komentari da, da, to je pravi sportski duh...gosti utihnuli, a momak onako utiho, ali svi su ga čuli, naravno..."excuse me, I'm playing for Croatia" (oprostite, ja igram za Hrvatsku)
ajme majko........... trgom se naravno prolomio smijeh a ja se zacrvenila, ali nisam se dala smesti nego sam mu rekla "you need to learn croatian as soon as posible" (moraš što hitnije naučiti hrvatski)..... user posted image

(Odgovor članu tiha)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Neugodne situacije
1.9.2008 3:14:56   
Bare
ajme opet ne mogu spavati, poludit' cu .... ali sjetila sam se jos necega od prije mjesec dana. bila sam u nekom malo ozbiljnijem drustvu, tema politika, gospodarska situacija i tako to, od 10-tak prisutnih 2 sam poznavala od prije, a ostale sam prvi put tada vidjela i nakon 10-tak min prilaze jos 3 momka i sjedaju za stol, i naravno kako je i red pruzaju ruke i predstavljaju se. "malik" kaze momak zgodan ko clooney i pruza mi ruku, a meni kroz glavu prolazi ona recenica iz nekog filma "malik, malik, ko govno si nalik...",pokusavala sam se suzdrzati ali suze od smijeha su me izdale. zacrvenila sam se za sekund, bilo mi je grozno neugodno, gledaju me ljudi za stolom, a jadan momak je onako u polusali rekao "malo me spasava clooney jer ipak sam vise njemu nalik, bar tako kazu", a ja "svakako, svakako" ...... nemam pojma sta mi je bilo, jednostavno se nisam mogla suzdrzati, evo i sad mi suze od smijeha krenu kad se sjetim te scene....."malik, malik, ....."

(Odgovor članu Bare)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Neugodne situacije
1.9.2008 6:49:51   
tiha
IZVORNA PORUKA: bdivic

ajme opet ne mogu spavati, poludit' cu .... ali sjetila sam se jos necega od prije mjesec dana. bila sam u nekom malo ozbiljnijem drustvu, tema politika, gospodarska situacija i tako to, od 10-tak prisutnih 2 sam poznavala od prije, a ostale sam prvi put tada vidjela i nakon 10-tak min prilaze jos 3 momka i sjedaju za stol, i naravno kako je i red pruzaju ruke i predstavljaju se. "malik" kaze momak zgodan ko clooney i pruza mi ruku, a meni kroz glavu prolazi ona recenica iz nekog filma "malik, malik, ko govno si nalik...",pokusavala sam se suzdrzati ali suze od smijeha su me izdale. zacrvenila sam se za sekund, bilo mi je grozno neugodno, gledaju me ljudi za stolom, a jadan momak je onako u polusali rekao "malo me spasava clooney jer ipak sam vise njemu nalik, bar tako kazu", a ja "svakako, svakako" ...... nemam pojma sta mi je bilo, jednostavno se nisam mogla suzdrzati, evo i sad mi suze od smijeha krenu kad se sjetim te scene....."malik, malik, ....."


bome i meni su suze krenule od smijeha nema sta!!!!!!!!!! malik,malik..........user posted image user posted image

(Odgovor članu Bare)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Neugodne situacije
3.9.2008 10:00:31   
tiha
IZVORNA PORUKA: tiha

IZVORNA PORUKA: bdivic

ajme opet ne mogu spavati, poludit' cu .... ali sjetila sam se jos necega od prije mjesec dana. bila sam u nekom malo ozbiljnijem drustvu, tema politika, gospodarska situacija i tako to, od 10-tak prisutnih 2 sam poznavala od prije, a ostale sam prvi put tada vidjela i nakon 10-tak min prilaze jos 3 momka i sjedaju za stol, i naravno kako je i red pruzaju ruke i predstavljaju se. "malik" kaze momak zgodan ko clooney i pruza mi ruku, a meni kroz glavu prolazi ona recenica iz nekog filma "malik, malik, ko govno si nalik...",pokusavala sam se suzdrzati ali suze od smijeha su me izdale. zacrvenila sam se za sekund, bilo mi je grozno neugodno, gledaju me ljudi za stolom, a jadan momak je onako u polusali rekao "malo me spasava clooney jer ipak sam vise njemu nalik, bar tako kazu", a ja "svakako, svakako" ...... nemam pojma sta mi je bilo, jednostavno se nisam mogla suzdrzati, evo i sad mi suze od smijeha krenu kad se sjetim te scene....."malik, malik, ....."


bome i meni su suze krenule od smijeha nema sta!!!!!!!!!! malik,malik..........user posted image user posted image


jos mi je ovo sve skupa smijesno user posted image user posted image

(Odgovor članu tiha)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Neugodne situacije
3.9.2008 11:40:21   
maja
Sjetila se ja jedne svoje glupostiuser posted image Radila sam jedne godine na moru kao pomoć u restoranu, skupljala tanjure i sl. Za jednim stolom sjede mlađi dečki i cure i ovaj jedan mi nešto kaže na nekom nerazumljivom jeziku  i pokazuje na zube. I ja sad mlada umišljena, mislim da mi kaže da imam lijepe zube, nasmijem se i kažem hvala, ali to ne prestaje, svaki put kad ja prođem on na zube, pa već si mislim sad si već dosadan, dok se jadan dečko nije ustao i otišao po čačkalice!!!! Ajoj, majko mila srama, nisam se više približavalauser posted image

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu tiha)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Neugodne situacije
5.9.2008 13:45:39   
lenny
Jao, kako sam se osječala u Milanu prije nekoliko godina user posted image  Ne znam baš puno italijanski, ali u restauranu dečki nisu pričali nikakvi stani jezik. I tako ti ja jedan dan za doručak veselu naručim muškog umjesto jaja user posted image  user posted image  user posted image  Pa da se samo sjetim onog dečka, kako me pogledao, bolje da se sakrijem negdje user posted image
Još sada kolegi se smiju na moj račun. A ja ču za uvijek znati, šta na italijanskom znači uomo i šta uovo.

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Neugodne situacije
5.9.2008 13:49:49   
mirna
maja i lenny zakon ste!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu lenny)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Neugodne situacije
5.9.2008 14:10:28   
tikica_69
Ljeto 1986....ja 16ogodisnjakinja. Lezim na plazi, kraj mene frend s lijeve strane i sestra s desna. Rijesavamo zajedno krizaljke i umiremo od smijeha. Odjednom, spazim ja niz ulicu rasnu 40ogodisnjaku.....florescentno narancasti badic, tijelo savrseno izbildano, narancasata ogromna masna u pundji, nokti ogavno dugi....naravno narancasti, natikacice s petom bar 16cm....naravno narancaste, ona malo neprirodno tamne puti...i kazem ja njima: „Ajme, dajte pogledajte onu fufu koja silazi niz ulicu kak je naprlitana i smijesna....hahahaha“
Frend me pogleda i kaze: "ali......to mi je mama“
Zemljo, otvori se...progutaj i mene i moj rucnik i krizaljku da izgleda kao da nikad nisam bila ovdje...............mozes i sestru da ni njoj ne bude neugodno user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Neugodne situacije
5.9.2008 14:14:22   
mirna
user posted image user posted image user posted image user posted image   dobro da ti taj frend nije bio dečko...user posted image



(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Neugodne situacije
5.9.2008 14:17:12   
tikica_69
IZVORNA PORUKA: piggy

još u srednjoj školi znala bi sa curama popiti kavu una glavnom kolodvoru.I tako jedno popodne izlazimo mi van iz kafića i krećemo prema tranvaju,a na ulazu u glavni kolodvor su bili mladi dečki iz mornarice,koliko se sjećam u lijepim plavim odjelima i onim njihovim kapicama,gledajući ja tako njih zabila sam se u rasvjetni stup i nasmijala sve ljude na stanici,a naravno moje cure su sjele na pod od smjeha.
Kako mi je bilo neugodno.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 I ja sam se jednom zabila u stup dok sam setala frendicom i gledala na drugu stranu ceste....jos sam mu rekla i oprostite kak sam se zbunila user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu piggy)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Neugodne situacije
5.9.2008 15:07:19   
tikica_69
Prica br. 2:
 
Nas smo tri sestre. Najmladja je veslala na Jarunu, bas je bila neka regata, a srednja seka i ja smo je gledale.
Taj isti dan prije podne, pricam s kolegicom na poslu o dijeti (nje fala bogu ima podosta) i kaze ona meni kako vec tjedan dana jede samo dvopek i narance, zelenu salatu i pije vodu.
No, dobro.....sad cemo se skoro vratiti na to.
I tako se to popodne ja sa sestrama vracam s jezera i na samom cosku u jednom kaficu, vidim ti ja tu svoju kolegicu, okrenutu ledjima, kako socno jedne poveci sladoledni kup. Kraj nje sjedi muz (kojeg sam vidjela jednom u zivotu) i prekoputa nje, mladji par i piju colu.
I ne da meni vrag mira, velim ja sekama da pricekaju tren i zaletim ti se ja njoj onako s ledja, primim je za ramena i viknem u uho: „Znas li ti prasico koliko to kalorija nosi???“ .
Zena se okrene, nimalo nalik na moju kolegicu sprijeda...covjek do nje ispljune pivu, par preko puta pocne okidati od smijeha......a sirotica mene pogleda i kaze: „Ajme, oni su me pola sata pokusali odgovoriti od ovog sladoleda....Vama je to uspjelo u sekundi“.
Zemljo progutaj me drugi puta i ne dozvoli mi da se vise ovako sramotim.........
Uz tisucu OPROSTITE, ZAMIJENILA SAM VAS SA NEKIM i poniznim korakom unazad, uspjeh pobjec od vlastite sramote.
Sestre sam nasla 100m dalje u travi kako se valjaju od smijeha.

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Neugodne situacije
5.9.2008 15:09:10   
mirna
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ova priča zaslužuje prvu nagradu!user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!