|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Nedonoščad i omega 3
3.3.2009 18:49:22   
anne
Omega – 3 masne kiseline za nedonoščad




 
Novo istraživanje pokazuje da nedonoščad koja je dobivala visoke doze dokosaheksaenoične kiseline (DHA) iz skupine omega-3 masnih kiselina pokazuje znatni napredak u razvoju živčanog sustava. Za usporedbu, nedonoščad koja nije dobivala adekvatne količine DHA je imala veći rizik od razvojnih poremećaja. Također, deficit DHA se povezuje sa slabim razvojem mozga.

Zanimljivo je da je blagotvornost DHA utvrđena samo kod djevojčica, ali ne i dječaka.

http://www.vitamini.hr/5146.aspx

Majka dojenjem u prvih par mjeseci može omogučiti omegu 3. Zato se majki nedonoščadi preporučuje da uzimaju dodatke omege 3.


_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Nedonoščad i omega 3
3.3.2009 19:20:13   
tikica_69
Korisna informacija user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Nedonoščad i omega 3
3.10.2010 17:31:12   
Zana 5
evo ja sam počela Dominiku davati od TwinLaba omegu 3, makar... ljuta sam na te farmaceute, mislim da nam maglu prodaju... nekoliko istraživanja me razljutilo di su rezultati pokazali da često sadržaj vitamina, minerala... ne odgovara onim navedenim na proizvodima, pa imam osjećaj da se kljukamo stalno placebo stvarima user posted image al ono.. kad je malac u pitanju, nema razmišljanja, sve ćemo probati !

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 3
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!