|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Naučite posebnu vrstu masaže vagine!
30.6.2009 9:50:47   
tonio11
Poznata seksologinja Anne Hooper je u jednoj od svojih knjiga predstavila vrlo posebnu, možda čak i malo neuobičajenu i za neke vjerojatno i pomalo smiješnu masažu vagine, u kojoj je glavni penis i u kojoj se radi o nekoj vrsti spolnog odnosa. Da se vagina masira rukama je poznato, ali i ovo što ćemo vam predstaviti u slijedećim redovima je ipak nešto posebno i takvo da će vam se možda učiniti isforsirano i reći ćete da ne vjerujete da funkcionira. Taoisti naravno misle drugačije i u toj vrsti masaže vide način opuštanja cijelog tijela, naravno ako se detaljno držite uputa i ako radite točno ono što savjetuje Anne Hooper.


Izvor: Dnevnohr.com


< Poruku je uredio Renata RR -- 30.6.2009 11:57:59 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Naučite posebnu vrstu masaže vagine!
30.6.2009 9:57:02   
novamama
jel može netko spriječiti ovakve degutantne naslove i teme?

ovo je valjda forum o djeci i trudnoći?

pa svaki put se osjećam kao silovano!

oprostite molim vas, ali ako se ovo ne spriječi, ja odlazim jer nemam namjeru dozvoljavati da ovakav perverznjak gleda slike mog djeteta u albumu!

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu tonio11)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Naučite posebnu vrstu masaže vagine!
30.6.2009 10:05:44   
mali_macic
IZVORNA PORUKA: novamama

jel može netko spriječiti ovakve degutantne naslove i teme?

ovo je valjda forum o djeci i trudnoći?

pa svaki put se osjećam kao silovano!

oprostite molim vas, ali ako se ovo ne spriječi, ja odlazim jer nemam namjeru dozvoljavati da ovakav perverznjak gleda slike mog djeteta u albumu!


iskreno ne znam u cemu je problem, tonio11 je ovo napisala u forumu koji je namjenjen seksualnosti i zasto se ne bi o tome pisalo i pricalo. a ako se vama/tebi ovake teme ne svidjaju ne morate njih niti pogledat.

i zasto su ljudi koji pricaju o seksualnosti i razmijenu neke iskustava ili ideje odmah perveznjake, nije se pisalo o pedofiliji nego o seksu izmedju muskarca i zene.

Oprosti stavrno ne razumijem ovaku reakciju pogotovo imate djece i oni sigurno nisu nastale od duha svetoga.


_____________________________

nasa "mrvica" Ella - 04.10.2009
E very day and night
L ooking at you makes me smile
L oving you is what I do
A ll my heart belongs to you...


(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Naučite posebnu vrstu masaže vagine!
30.6.2009 10:13:45   
novamama
IZVORNA PORUKA: mali_macic
Oprosti stavrno ne razumijem ovaku reakciju pogotovo imate djece i oni sigurno nisu nastale od duha svetoga.



da stvarno, morat ću opet razmislitiuser posted image

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu mali_macic)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Naučite posebnu vrstu masaže vagine!
30.6.2009 10:20:12   
mirna
Ni ja ne volim baš takve teme, ali ipak se slažem s mačičem. Tko ne voli neka ne čita i ne komentira i to je to. Imate ogromno drugih foruma i podforuma na Ringeraji, pa se možete zadržavati tamo. A koga više interesira seksualna strana partnerstva, zadržavat će se ovdje. I problem je riješen...user posted image


(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Naučite posebnu vrstu masaže vagine!
30.6.2009 10:24:40   
Florijan Jakov
mirna, sjećaš se perida kada je piggy stalno otvarala neke sexy teme, to je bilo simpa i zanimljivo - a zašto, pa zato kaj smo ju "znale" i družile smo se i komentirale i na drugim temama, nije brijala samo na seksualnost. dotični "forumaš" (ne zaslužuje da ga se ovdje tako naziva) očito vrši neku vrtu samopromocije i upada te otvara isključivo i samo seksualne teme i normalno da to ne odgovara svima. isto tako, forum je otvoren za sve i svi su dobro došli, ali ne može nam svima sve odgovarati, pa tako niti meni ne odgovara komunikacija i upadi koje dotični forsira.

_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Naučite posebnu vrstu masaže vagine!
30.6.2009 10:25:36   
dominik
nitko nije pisao kaj on/ona radi u sobi itd...tekst je prepisani clanak sa hr stranice, postavljen na pravi podforum...je da nas taj nick nick svako malo obavjestava o novostima seksualnosti i mozda nam zeli pomoci kako da budemo zadovoljnije user posted image

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Naučite posebnu vrstu masaže vagine!
30.6.2009 10:26:58   
novamama
zar vam ne smeta kada u temama o zubićima i komarcima i temperaturi uleti tema o masiranju vagine, samozadovoljavanju da parter gleda i ostalo...

meni smeta...

i znam da me čeka packa, ali ipak mislim da nije to samo tako - ignorirati, jer me uznemirava naslov! da je barem naslov suptilniji!

pa svaki put valjda piše kad sam ja na forumu i svaki put se uzrujam! samo na naslov, tekst niti ne čitam!

ma meni se povraća od toga, jer ovdje nije riječ o seksualnosti nego o perverziji na forumu o djeci, trudnoći...namjerno stavlja takve naslove da bi privukao pažnju! mene to uznemirava, jer demokracija i pravo na govor nema veze sa ovim.

onda se nijedna tema ne bi zaključavala, zar ne?

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Naučite posebnu vrstu masaže vagine!
30.6.2009 10:30:08   
Thea
tema je otvorena u forumu namjenjenom za seksualnost i ne vidim problem....A i mi znamo otvarati takve teme pa neki dan smo pisale o analnom sexu i nitko se nije bunio...Ako ti smeta nemoj otvarati temu i čitati....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Naučite posebnu vrstu masaže vagine!
30.6.2009 10:31:00   
Thea
A što se tiče slika u albumu ti možeš album sakriti t.j. stavi da nije javan nego da ga mogu vidjeti samo registrirani članovi....

_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.

(Odgovor članu Thea)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Naučite posebnu vrstu masaže vagine!
30.6.2009 10:35:28   
novamama
IZVORNA PORUKA: Thea

A što se tiče slika u albumu ti možeš album sakriti t.j. stavi da nije javan nego da ga mogu vidjeti samo registrirani članovi....


tako je i bilo dosad...a isti član je registriranuser posted image


ignorirala sam sve dosad....

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu Thea)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Naučite posebnu vrstu masaže vagine!
30.6.2009 10:43:03   
Thea
mislim da možeš i staviti samo prijatelji da ih vide pa tko i hoće vidjeti mora te pitati za dozvolu.....

_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Naučite posebnu vrstu masaže vagine!
30.6.2009 10:53:19   
Zvonki
Čovjek je stavio temu na svoje mjesto, to definitivno da. Meni su osobno njegove teme bezveze i pomalo vulgarne. Zato na njih niti ne odgovaram. I da se mene pita, seksualne teme mogu biti i malo ukusnije. Barem na forumu namjenjenoj prije svega temama o djeci.

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu Thea)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Naučite posebnu vrstu masaže vagine!
30.6.2009 11:14:30   
Kika83
IZVORNA PORUKA: Zvonki

Čovjek je stavio temu na svoje mjesto, to definitivno da. Meni su osobno njegove teme bezveze i pomalo vulgarne. Zato na njih niti ne odgovaram. I da se mene pita, seksualne teme mogu biti i malo ukusnije. Barem na forumu namjenjenoj prije svega temama o djeci.


Potpisujem

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Naučite posebnu vrstu masaže vagine!
30.6.2009 11:19:57   
natalijax
kom se masira nek masira a kom ne ima drugih metodauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Naučite posebnu vrstu masaže vagine!
30.6.2009 12:04:30   
m600

IZVORNA PORUKA: Thea

tema je otvorena u forumu namjenjenom za seksualnost i ne vidim problem....A i mi znamo otvarati takve teme pa neki dan smo pisale o analnom sexu i nitko se nije bunio...Ako ti smeta nemoj otvarati temu i čitati....user posted image user posted image user posted image


skroz se slažem s theom...pa zašto bi izbacivale nekoga samo zato što vama ne paše?
tko zna možda ste i vi otvorile neku temu koja nekom nije pasala pa ju nije otvorio i komentirao.....


_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu Thea)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Naučite posebnu vrstu masaže vagine!
30.6.2009 12:12:21   
ket
.....zašto ljudi imaju tako kratak fitilj.....user posted image  pobjegnem od problema i svađa u neki "drugi svijet" i ovdje stalno neke prepirke i svađe.....pa ne mojte se tako "palit"  forum je dostupan svima ako ti se nešto ne  sviđa ignoriraj....bar je to na kompu za razliku od života lako......zašto morate potvrđivati ono da žene ne mogu bez svađe.....ko hijene samo čekamo nečiju grešku da skočimo...tema je na pravom mjestu,kome te teme ne pašu nek ne otvara....ali i to spada pod život...tako smo svi nastali hvala bogu i naša dijeca

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Naučite posebnu vrstu masaže vagine!
30.6.2009 12:13:17   
dominik
user posted image user posted image

(Odgovor članu ket)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Naučite posebnu vrstu masaže vagine!
30.6.2009 12:15:26   
ket
tako nekako....user posted image ...malo gore....daaaaj  seee smijteee

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Naučite posebnu vrstu masaže vagine!
30.6.2009 12:16:15   
dominik
smijala bi se ja al me strah da bu me netko pimpekom maznuluser posted image

(Odgovor članu ket)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Naučite posebnu vrstu masaže vagine!
30.6.2009 12:17:29   
m600
user posted image user posted image user posted image
eto domi našle se mi na temi seksualnostuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu ket)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Naučite posebnu vrstu masaže vagine!
30.6.2009 12:18:03   
dominik
ja sve cekam da dodjes...sam kaj na krivoj temi jer tu je glavno pomagalo piso user posted image

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Naučite posebnu vrstu masaže vagine!
30.6.2009 12:18:28   
m600

IZVORNA PORUKA: dominik

smijala bi se ja al me strah da bu me netko pimpekom maznuluser posted image

u čelouser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Naučite posebnu vrstu masaže vagine!
30.6.2009 12:23:00   
dominik
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image dosla mi kuma..brisem...al ova slika bu mi dugooo urezana u glavi user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Naučite posebnu vrstu masaže vagine!
30.6.2009 12:24:13   
m600
ajde draga user posted image user posted image user posted image
uživaj

_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!