|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Naše vjenčanje - 22.08.2009.
30.8.2009 10:25:37   
Wukovarka
0Već sam par puta skoro završila scenarij vjenčanja, pa ga izbrisala...nikako da ga napišem onako savršeno kako je meni bilo tu noć.
Stoga neću filozofirati.

Bilo je predivno...jednostavno baš kako sam htjela i u krugu svojih najmilijih.
Godinu dana smo se pripremali, kupovali sve potrebno i planirali sve onako kako oboje želimo.
Iako se svadba pripremala za 250 ljudi, mi smo se zabavili sa 160. Največe razočaranje je to što smo držali do obitelji i sve ih zvali, te zbog njih izostavili puno prijatelja, a baš ta divna obitelj nije se odazvala.
Ali kao što sam rekla, bilo nam je jednako dobro i bez njih...pa možda i bolje.

Akcija je krenula od ponedjeljka, krečenje i spremanje, premještanje namještaja...to mi je bila rekreacija.user posted image
U četvrtak smo postavili bijeli šator, okitili ga, pokosili travu i sve te okokučne sitnice obavili. Oko 18 sati otišla sam u Križ po vjenčanicu i kao i uvijek imala sam peh. Vjenčanica široka, pleše oko mene za dva boja.user posted image
Taj tjedan pala sam 4 kg, pa je tako i suknja samo kliznula s mene....žena je dobila slom živaca. Dva sata ju je prekrajala, ali i uspjela.
Dolazim doma i trčim na nokte....opet šok terapija. Ženska me zbunjeno gleda, tj. gleda moje izgrižene nokte, koji su prije 2 mjeseca bili u savršenom izdanju. Ali ok...sve mi to nekako rješavamo...doma sam došla u ponoć i zaspala iste sekunde.

Da ne duljim sa pričama, u petak smo čistili crkvu..naravno. Spavanje iza 2...budale.user posted image Ujutro sam bila strgana

Ehhh...taj dan, pokucao je u 6.00 i već u 8 nikoga nije bilo doma. Žene na frizurama, muškarci tko zna gdje...
Frizura je ispala baš onako kako sam htjela...hvala ti Andreja. Jednostavno, jednostavno i jednostavno. Šminkanje...dala sam joj slobodu da radi što god želi...samo da je plavo.
Dolazim doma u podne...sve spremno...mili moji, znali su da mi se ne radi  user posted image

Skup je dogovoren u 15.00...ali prije toga sam morala pod tuš, jer je vručina bila nepodnošljiva, a ja user posted image
MM-u naravno melem za oči, jer mi je morao držati rep da ga ne smočim. user posted image

Ehh, oblačenje i još pokoji peh bez kojih moj život ne bi bio potpun...oblačimo vjenčanicu, prvo zapnem licem i razmaže se puder po njoj...ali uspješno smo to skinuli, pa pukne gumb na suknji i svi polude, pogotovo moja seka...
A ja? Mrtva hladna smirivam situaciju i govorim : Ma dajte...pa ima pribadača, a ako padne tokom noći imam gačice sa twityem, barem se ljudi budu nasmijali..
Da bude sve još zanimljivije šeprtlja od mene si kapne sjajilo na suknju i to rozo...čujte, taj dio šeprtlje mene bolje da ne upoznate.
Nalazimo bijeli lak za nokte i pravimo kamuflažu...nitko ništa nije skužio.

Ceremonije kako i idu, iako ih nisam htjela...ali udovoljila sam dragom...lažna mlada, malo smjeha...i izlazim ja. Ja....moš mislit, ha?user posted image
Nasmijana od uha do uha...dragi nervozan...pozdravljamo sve, malo papamo i idemo na slikanje u Bukevje na umjetni ribnjak...sigurno znate onu reklamu za PAN pivo di se dečki kartaju...e baš tu smo se slikali
U 18.30. vjenčanje...kad smo išli od doma svaki auto je dobio bočicu rakije u obliku javorovog lista sa našim imenima, imenom naše princeze i datumom vjenčanja.
Do oltara me vodio najstariji stric, ali tata je bio uz mene svaki korak do MM-a u mislima.
Ceremonija klasika....vjerujte pola toga se ne sjećam, samo sam razmišljala kad će sve završiti jer je bilo pakleno vruče i zagušljivo...eto o čemu žene misle na svom velikom danu.
Ubilo me čestitanje...sto pusa, sto ruku.. user posted image

Izašli smo van...MM već napao fotografa da slika da me poljubi...user posted image ...cijeli dan je samo ispitivao fotografa dali treba pusa user posted image

Na putu do restorana mladenci su pobjegli doma da Luciji dam cicati...a MM da još koji put provježba prvi ples, he he
U 20.00 ulazimo uz gromoglasan pljesak...zdravica...meni naravno sokić.
Prvi ples smo otvorili uz pjesmu Jedan život malo je i uz silno vježbanje MM se ukočio, ali sam ga brzo olabavila.

Puno se plesalo, pilo i zabavljalo...muzika je bla za 10. Hrana super i naravno previše toga.
Imali smo 11 torti na švedskom stolu, od kojih su 8 Flokinih ruku djelo. user posted image Mladenačku tortu smo uzeli u Vinceku , ništa posebno, srce na srcu, u plavo bijeloj boji kako je bilo i sve.

Najviše smo se nasmijali kad sam izabrala 5 cura za hvatanje buketa...kao za hvatanje...Cure su nam morale nešto odsvirati, a ja odpjevati...ali na sreću uz taj sonet nisam imala baš tesktova na izbor.user posted image user posted image
Buket je uhvatila seka od MM-a, iako već svenut, dobro se držao...ipak sam htjela osjetljive hortenzije.
Plesali smo i veselili se do jutarnjih sati, poslije sam se presvukla u tamno plavu dugačku haljinu...ali po običaju plesala sam bosa..posljedice osjetim i sada.

Naša mala princeza je bila pravi mali anđeo i nitko nije mogao vjerovati da spava u svoj toj buci. Dan prije sam odnjela prenosni krevetić u prostoriju za stvari, ali cura je u 21.30. zaspala u kolicima pored nas i spavala sve do 3 sata kada inače papa.Svi su ju hvalili...a mi smo naravno rasli od ponosa.

Bila je kao mala manekenka...samo su je slikali, čak je i na zahvalnicama s nama.

Dan je prošao a da se nisam ni okrenula i jedva čekam DVD da vdim što se sve uopće događalo...jer pola toga mi je jednostavno proletilo.

Eto...ukratko, pa opet i opširno...ali slatko i bajno da vam predočim svoju predivnu večer.

< Poruku je uredio Wukovarka -- 30.8.2009 10:30:31 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Naše vjenčanje - 22.08.2009.
30.8.2009 10:34:38   
buduća mamica
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image drago mi je što je sve prošlo kako si htjela, još se sjećam svojih svatova prije 7 mjeseci i koliko sam strepila kako će biti....pusa preslatkoj curici, malena je zakon na slikama user posted image

(Odgovor članu Wukovarka)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Naše vjenčanje - 22.08.2009.
30.8.2009 10:37:08   
Ruža
Prekrasno Wuki!user posted image user posted image user posted image user posted image
Još jedno čestitam od srca!

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu Wukovarka)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Naše vjenčanje - 22.08.2009.
30.8.2009 10:37:20   
Nika 24052006
Baš lijepa priča,jako mi je drago da je sve bilo kako si zamislila i što će ti taj dan ostati usječen u najljepša sjećanja...

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

(Odgovor članu buduća mamica)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Naše vjenčanje - 22.08.2009.
30.8.2009 10:42:00   
Anoniman
user posted image user posted image drago mi je da je sve proslo onako kako si zamislila, najbitnije da ste se vi dobro proveli ipak su to vasi svatovi! mladenci se tad uglavnom najgore provedu a vidim da sa vama to nije bilo slucaj i PREDrago mi je zbog togauser posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Nika 24052006)
  Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Naše vjenčanje - 22.08.2009.
30.8.2009 11:01:13   
lee
super. kako si to lijepo napisala.

sad mi je lakše kad sam čitala za malenu da je spavala, jer mi idemo na svadbu uskoro.bravo za malenu!user posted image user posted image

_____________________________

Alex 2.5.2009
pravi sam decko veliki :) stize mi brat 11.12. 2013

(Odgovor članu Nika 24052006)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Naše vjenčanje - 22.08.2009.
30.8.2009 11:04:00   
ivanaa
cestitke jos jednom

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu Wukovarka)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Naše vjenčanje - 22.08.2009.
30.8.2009 11:14:00   
mama mery
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
iskrene cestike


_____________________________




(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Naše vjenčanje - 22.08.2009.
30.8.2009 11:18:54   
Thea
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Iskrene čestitkeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.

(Odgovor članu mama mery)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Naše vjenčanje - 22.08.2009.
30.8.2009 11:52:04   
angelica
čestitke od srca !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Naše vjenčanje - 22.08.2009.
30.8.2009 11:57:01   
mariola
user posted image user posted image user posted image
i meni je taj dan bio prekratak.....

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu Thea)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Naše vjenčanje - 22.08.2009.
30.8.2009 12:00:22   
ZVRK
jeeeeeeeeeeee
oduševio me tekst kako sam ga čitala
drago mi je da je ispalo baš onako kako si zamislila

user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu angelica)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Naše vjenčanje - 22.08.2009.
30.8.2009 12:21:22   
tikica_69
Drago mi je da si sretna i da je sve bilo onako kako je i trebalo biti. Prica je prekrasna. Cestitam jos jednom user posted image user posted image user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Naše vjenčanje - 22.08.2009.
30.8.2009 12:28:44   
elle1
odlicnoooouser posted image user posted image user posted image
cestitke od srcauser posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Naše vjenčanje - 22.08.2009.
30.8.2009 12:38:36   
natalijax
draga cestitam,predivno si to napisala,i vjerujem da je bilo lijepouser posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu elle1)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Naše vjenčanje - 22.08.2009.
30.8.2009 14:35:08   
Florijan Jakov
.. jedan život malo je, za mene i za tebe...
baš sam si taj dio vizualizirala i samo user posted image user posted image .. od sreće.. neka je i vama sretno dovijeka user posted image

_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Naše vjenčanje - 22.08.2009.
30.8.2009 14:51:21   
Monica
Čestitamuser posted image user posted image user posted image user posted image
Zaista je prekrasno kako si nam to dočarala
a za malenu princezu bravouser posted image


_____________________________

"Tko želi nešto napraviti nađe način,tko ne želi ništa napraviti nađe izgovor"

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Naše vjenčanje - 22.08.2009.
30.8.2009 15:00:31   
pepeljuga
Cestitke draga svima od srca....user posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu Monica)
Neposredna veza do poruke: 18
   [Obrisani korisnik]
30.8.2009 15:09:49   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu pepeljuga)
  Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Naše vjenčanje - 22.08.2009.
30.8.2009 22:15:26   
Ninaa
Još jednom iskrene čestitke i drago mi je da je sve bilo kako si željela.user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Naše vjenčanje - 22.08.2009.
30.8.2009 22:25:11   
Zvonki
Još jednom čestitam i sve najbolje u bračnom životu user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Naše vjenčanje - 22.08.2009.
30.8.2009 22:37:42   
uspavana
priča odična...slikice koje si stavila na facebook još bolje...
sad još čekamo da vidimo ove kraj jezera user posted image

sve najbolje!!


_____________________________

...ne postoje nemoguće stvari,
postoji samo nedovoljno jaka želja...

Marta - ljubav naša - 10.06.2011.

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Naše vjenčanje - 22.08.2009.
30.8.2009 22:48:53   
mrkvač
user posted image user posted image user posted image user posted image
Čestitke od srca!!!!!!!

_____________________________

sara, 20.04.2004
dora, 18.11.2008

(Odgovor članu uspavana)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Naše vjenčanje - 22.08.2009.
30.8.2009 22:58:35   
lavica81
user posted image user posted image user posted image drago mi je da je sve prošlo onako kako si zamislila

(Odgovor članu mrkvač)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Naše vjenčanje - 22.08.2009.
31.8.2009 9:19:57   
koka
user posted image user posted image user posted image ćak si me i uspila rasplakati budalo jedna user posted image ..predivno je bilo, tvoja smirenost, jednostavnost,ironija na sve...spomen na tatuuser posted image ..Lucija ponos mame i tate..ma sve. Čestitam još jednom i neka vam Bog da sve što je potrebno da budete sretni.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D


(Odgovor članu lavica81)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!