|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Mladi povoljnije do prvog stana
2.5.2009 9:47:09   
tikica_69
U Sopnici - Jelkovcu sagradjeno je 2700 stanova, od cega 600 stanova za najam po cijeni 50% nizoj od one na zagrebackom podstanarskom trzistu. Da bar hoce i stanove prodavati tako povoljno, a ne samo iznajmljivati i trajno si osigurati prihode user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Mladi povoljnije do prvog stana
2.5.2009 11:16:03   
božica
Da bar hoce i stanove prodavati tako povoljno, a ne samo iznajmljivati i trajno si osigurati prihode user posted image
da bilo bi veši zadovoljnih ljudiuser posted image

_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Mladi povoljnije do prvog stana
2.5.2009 11:41:49   
dominik
mamina kolegica dobila tamo soc stan...zena je podstanar vise od 15 godina bila i ja sam stvarno sretna zbog nje...toliko jedna skromna osoba i veselila se ko malo djete kad je dobila tu sicu od kvadrata ali njena rupica njena slobodica

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Mladi povoljnije do prvog stana
2.5.2009 15:06:39   
tikica_69
I moja frendica u Spanskom. Na njenu zalost, usla je u stan koji se za pola godine poceo raspadati....otpadati plocice u kupaoni, pucati cijevi u zidu...stalno ima neku festu sirota user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Mladi povoljnije do prvog stana
2.5.2009 16:19:29   
dominik
al ovi u spanskom su za otkup...ovi u sopnici socijalni su za sada samo na koristenje...mozda jednog dana ce se moci i otkupiti ali za sada su za koristenje samo.....zato ja nikada nebi kupovala novi stan jer u kakav god da udjes moras preuredjivati pa radije uzmem stari jeftinije malo pa preuredim nego ovak

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Mladi povoljnije do prvog stana
2.5.2009 16:23:42   
tikica_69
Tako sam ja. Uzela sam 75 kvadrata za 85 soma eura i mislim da sam proftirala jer smo u njega jos ulozili oko 5 soma eura i danas ga mohu prodati za minimum 110 soma eura

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Mladi povoljnije do prvog stana
2.5.2009 16:29:52   
dominik
sada bar znas sa imas unutra i koje kvalitete jer to kaj oni nabrajaju ja nis ne vjerujem a kako sam shebana na detalje plocice i neke tvari bi ionako mjenjala tako da mislim da si super napravila...a i starije zgrade u punokvalitetnije napravljene od ovih novih sa zidovima debljine papira

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Mladi povoljnije do prvog stana
2.5.2009 16:41:50   
tikica_69
Da, definitvno. zadovoljna sam kvalitetom zidova kao i zvucnom izolacijom. Stvarno je OK i stvarno mislim da sam dobro profitirala. No, imala sam tu srecu da mogu dici kredit, mnogi mladi to ne mogu zbog niskih primanja i ne mogucnosti nalaska jamaca user posted image

< Poruku je uredio tikica_69 -- 2.5.2009 16:42:30 >


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Mladi povoljnije do prvog stana
2.5.2009 17:16:18   
dominik
pricaj mi o tome ja na nekoj mizeriji od place..mm nije prijavljen a zaradjuje onak dobru lovicu...jamci mi ne mogu biti roditelji jer su prestari...imamo i stan za hipoteku dva dapece al to nis ne vrijedi....eto i sad smo podstanari i to me ubija

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Mladi povoljnije do prvog stana
2.5.2009 17:35:25   
tikica_69
Bas mi je zao...znam kak ti je. Sedam godina sam se vucarala po podstanarstvu user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Mladi povoljnije do prvog stana
2.5.2009 18:36:22   
dominik
nadam se da se necemo trebati seljakati...tu smo 3 odine a nadam se da bumo za godinu dana nesto trajnije sredili...igramo loto user posted image

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 11
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!