|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Milla -crvena nevjesta
11.6.2008 22:15:16   
mirna
Milla kako to da si se odlučila za crvenu vjenčanicu?  Crvena boja ti odlično stoji!user posted image   Da li su starije gospođe kaj komentirale?
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Milla -crvena nevjesta
12.6.2008 13:46:29   
božica
Milla svaka čast bravouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Milla -crvena nevjesta
12.6.2008 13:52:47   
MILLA
to mi je bio san od djetinjstva,model je bio savršen,svi su bili oduševljeni.Visoka sam i tamnoputa,pa mi je ta boja dobro legla.I oni koji su tražili dlaku u jajetu su rekli da ne pamte ovako lijepu mlada,a taj ti dan to najviše znači. Biti lijepa.A tek kada me dragi vidio....ma predivno,cipele sam našla od istog materijala a buket je bio od nekoliko crvenih ruža,kao tek odrezan sa trakom po sredini, ko stručak.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Milla -crvena nevjesta
3.7.2008 16:44:16   
njanja
Milla, svaka čast za "totalno drukčiji od drugih" !!!!  

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu MILLA)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Milla -crvena nevjesta
3.7.2008 16:45:07   
njanja
Nego Milla....baš i mene zanima što te Mirna pita: da li su "starije gospođe" komentirale crveno????

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 5
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!