|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Lohije
15.10.2008 14:56:33   
Ruža
Evo prošlo je više od pet tjedana od poroda, a ja nikako da se riješim lohija i uložaka. Već sam i pelenski osip dobila.user posted image Prošla sam sve faze i boje lohija i kad sam mislila da će stati opet krenulo jače krvarenje, crvene boje. Sad ne znam dali je to već menga koja se samo nastavila na lohije ili što je. Znam samo da mi je već dosta i krvarenja i uložaka.user posted image
Koliko je kod vas trajalo?

< Poruku je uredio Ruža -- 15.2.2009 23:55:31 >


_____________________________

Samo luda mama...
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Lohije
15.10.2008 15:20:08   
koka
kod mene 5 i pol tjedana. a za Rokiča ne sječam se...

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Lohije
15.10.2008 15:22:08   
Anoniman
Ljube moja, idi na ultrazvuk hitno! Želim ti svu sreću ovog svijeta! Meni je tako curkalo 7 tjedana i onda su mi našli komadić posteljice. Ne želim te plašiti, možda ti nije ostala posteljica nego samo ovoji a to ode samo ili piješ tablete za skupljanje maternice, pa opet iscuri. Odi doktoru i riješi to, da se nešto ne zakomplicira! user posted image

(Odgovor članu Ruža)
  Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Lohije
15.10.2008 15:34:03   
FIONA
super, svaki dan prije proda saznam još nešto na kaj treban biti oprezna i zabrinuti se...a kaj su to lohije???user posted image user posted image user posted image user posted image
Ja sam kokoš po tom pitanju i ne raspitujem se previše ali kad ste spomenule!!!user posted image

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Lohije
15.10.2008 15:39:48   
Anoniman
Lubica, lohije ti cure nakon poroda, to je ostatak plodovih ovoja i svega kaj je moglo slučajno ostati, ugrušci, krv... čišćenje nakon poroda. Meni su rekli da bi to trebalo stati nakon cca 3 tjedna. ili se smanjivati. Ako krene svježa krv poslije, ili je menga, ako apsolutno ne dojiš ili je nekaj ostalo. A to kaj je ostalo: ak je nekaj malo, izaći će ili samo ili s tabletama za kontrahiranje maternice, a ak je nekaj veće moraju kiretirati. Zato, budi oprezna kad rađaš posteljicu, i mudra pa pitaj je li cijela!!!

(Odgovor članu FIONA)
  Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Lohije
15.10.2008 15:44:10   
Anoniman
Ja sam valjda prošla sve moguće vrste postporodnih komplikacija i sad pušem i na - ma kaj hladno - smrznuto!!!

(Odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Lohije
15.10.2008 15:47:09   
FIONA
TNX...sad bum slikala sa digitalcem ostatke i proučavala zumirano pa da im ..... sve po spisku ak nisu dobro obavili posel!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Znam da mora izači posteljica ali nisam znala da je baš takva frka oko toga i moram priznati da mi se ovo sa 5 tjedabna krvarenja nikako ne sviđa!! Cijelu trudnoću nosim uloške a toga sam se mislila bar sada riješiti i sada kad se porodim jono nanovo i to mjesec dana u komadu....jooooooooj...user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Lohije
15.10.2008 16:35:17   
Ruža
Evo sad sam zvala ginića da se naručim za redovnu kontrolu nakon 6 tj. i sestra mi kaže ili je menga ili je nešto ostalo. Neka se javim u ponedjeljak. U slučaju temperature odmah da odem doktoru. Pa ti budi pametan.user posted image

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Lohije
15.10.2008 16:55:07   
FIONA
stara držim palčeve da je ipak user posted image user posted image user posted image a ne nekaj drugo...mislim da je ovo rijedak trenutak kad je ženama drago da su dobile!!!
javi ishod!!!user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Lohije
15.10.2008 18:40:11   
božica
Ružo nemoj brigati-ipak si prvorotkinja-ŠOK za tijelo -a tako i oporavak malo duže-
draga vjerujem da je sve OKuser posted image

Btw sa Viki je trajalo oko 5,5 tjedana ulošci i ostalo
a sa malenom oko 3 tjedna


_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Lohije
15.10.2008 18:46:33   
tiha
ruzo nedizi paniku to ti normalno ja imala mjeces dana lohije i s nissom i s miom svatko tijelo je drugacije! nebrini...jedino ako temperatura skoci odi kod dr....moja mama kad je rodila seku skoro umrla ostao komadic posteljice ali vec nakon 10 dana njoj postalo lose i imala odljev tako da nemas brige bit ce simtoma ako nesto nestima....ali ti si vesela i sve to nemas brige


< Poruku je uredio tiha -- 15.10.2008 18:47:51 >


_____________________________

``````sitna i dinamitna :) :)´´´´´´

Denissa 19.06.2004.
Mia 09.11.2007.

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Lohije
15.10.2008 20:36:21   
tonkica
Ja sam ih imala još koja 3 tjedna poslije poroda.
Slažem se sa Tihom, nemoj paničarit, sve je OK. Vjerojatno samo tijelu treba malo duže da se oporavi.

_____________________________

Mia 13.07.2008
Blaž: cca 18.12.2010

(Odgovor članu tiha)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Lohije
15.10.2008 20:50:18   
tikica_69
IZVORNA PORUKA: FIONA

TNX...sad bum slikala sa digitalcem ostatke i proučavala zumirano pa da im ..... sve po spisku ak nisu dobro obavili posel!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Znam da mora izači posteljica ali nisam znala da je baš takva frka oko toga i moram priznati da mi se ovo sa 5 tjedabna krvarenja nikako ne sviđa!! Cijelu trudnoću nosim uloške a toga sam se mislila bar sada riješiti i sada kad se porodim jono nanovo i to mjesec dana u komadu....jooooooooj...user posted image user posted image user posted image user posted image


Tak sam ja slikala doktoru kad mi je cijeli endometrij u komadu izasao iz mene prije menge....mislila sam da sam pobacila misa na sto je to licilo user posted image user posted image user posted image
Umrla sam skoro od soka user posted image
A najbolje je bilo kad sam dosla sa slikom i kad mi je rekao "pa kaj vi mislite da ste prva koja mi donosi fotografije???" user posted image


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Lohije
15.10.2008 21:09:57   
njanja
Ružo, nama su na tečaju rekli da lohije mogu trajati do 45 dana, znači 6 tj.....Mislim da se ne biš trebala brinuti ako nemaš nekih 2. simptoma... Fiona, lohije nastaju jer se veliiiiiikaaaa maternica vraća u svoje prbobitno stanje, veličinu kruške pa zato krvarenje.....

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Lohije
15.10.2008 21:28:52   
FIONA
hoooćuuus voooojuuu kruuuškiiicuuu naaazaaad!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...

45 DANA...halo!!!! Pa to je da poludiš...poslije toga ak ti starta menga jaka kao i prije pa ja bum mjesec i pol krvarila...ja bum iskrvarila user posted image user posted image user posted image user posted image .... dobro ne bum ali opet pa to je strašno...ja mislila kojih tjedan dana i sve po starom...

curke kak žene ostanu odmah poslije trudne nakon poroda?? Sada mi je to malo veća misterija?user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Lohije
15.10.2008 21:38:31   
njanja
IZVORNA PORUKA: FIONA

hoooćuuus voooojuuu kruuuškiiicuuu naaazaaad!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...

 joj fiona što si ti mene sada nasmijala......

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Lohije
15.10.2008 21:46:04   
njanja
IZVORNA PORUKA: FIONA

curke kak žene ostanu odmah poslije trudne nakon poroda?? Sada mi je to malo veća misterija?user posted image user posted image user posted image user posted image

 Fi, rekli nama na tečaju (joj dosadna sam sama sebi, stvarno sam štreberčina), da žene mogu imati ovulaciju nakon poroda, iako nemaju menstruaciju....I još nam je jedna doktorica rekla da nikako ne savjetuju sex prije onih 45 dana...i ispričala kako žene znaju doći trudne na 1. pregled...možda nas je malo i htjela preplašiti, ali........

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Lohije
15.10.2008 21:53:43   
Ruža
Ma curke ne paničarim ja, samo su me zanimala vaša iskustva. A da mi ide na živce i da mi je dosta i pelena i curenja, to stoji.user posted image

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Lohije
15.10.2008 22:17:24   
FIONA
Ružo ne paničarm nego mi se to ne sviđa!
Kao prvo maternica mi se raširila u veliku loptu, ne za košarku skoro za pilates...sada se sve to mora stisnuti u malu kruškicu...usljed toga krvari i ljušti se i može tako sve do prve menge...pa kad da se poseksam i ostanem trudna??? Ne kužim taj keč!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ....
ak se to može odugovlačiti i do 45 dana pa čovječe muž bu mi poludel do kraja!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ....

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Lohije
15.10.2008 22:19:52   
troubled
fiona....ti bi se sexala u prvih 45 dana????
user posted image user posted image user posted image
o....blaženo neznanje.... user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Lohije
15.10.2008 22:20:59   
njanja
IZVORNA PORUKA: troubled

fiona....ti bi se sexala u prvih 45 dana????
user posted image user posted image user posted image
o....blaženo neznanje.... user posted image user posted image user posted image
 user posted image  Fiona, još ćeš poslije tražiti + 45....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Lohije
15.10.2008 22:21:00   
tiha
IZVORNA PORUKA: FIONA

hoooćuuus voooojuuu kruuuškiiicuuu naaazaaad!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...

45 DANA...halo!!!! Pa to je da poludiš...poslije toga ak ti starta menga jaka kao i prije pa ja bum mjesec i pol krvarila...ja bum iskrvarila user posted image user posted image user posted image user posted image .... dobro ne bum ali opet pa to je strašno...ja mislila kojih tjedan dana i sve po starom...

curke kak žene ostanu odmah poslije trudne nakon poroda?? Sada mi je to malo veća misterija?user posted image user posted image user posted image user posted image



sta se brines ja curila mjesec dana poslje poroda i nakon 10 dana dobijem normalno user posted image i curim ti jos 21 dan morala kod dr po tablete za zaustavljanje krvarenja nista se nebrinite bila sam 2 mjeseca sa nocnim uposcima u gacamauser posted image ...pa ti vidi!


_____________________________

``````sitna i dinamitna :) :)´´´´´´

Denissa 19.06.2004.
Mia 09.11.2007.

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Lohije
15.10.2008 22:22:44   
tiha
IZVORNA PORUKA: njanja

IZVORNA PORUKA: troubled

fiona....ti bi se sexala u prvih 45 dana????
user posted image user posted image user posted image
o....blaženo neznanje.... user posted image user posted image user posted image
 user posted image  Fiona, još ćeš poslije tražiti + 45....user posted image user posted image user posted image


molit ces boga da te nepita jos 2 mj za sexuser posted image .....


_____________________________

``````sitna i dinamitna :) :)´´´´´´

Denissa 19.06.2004.
Mia 09.11.2007.

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Lohije
15.10.2008 22:25:40   
zg_cinik
kaj 45 dana...user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image

(Odgovor članu tiha)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Lohije
15.10.2008 22:26:30   
tiha
IZVORNA PORUKA: zg_cinik

kaj 45 dana...user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image


nema sexauser posted image


_____________________________

``````sitna i dinamitna :) :)´´´´´´

Denissa 19.06.2004.
Mia 09.11.2007.

(Odgovor članu zg_cinik)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!