|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Krstenje Sarah je za tocno tjedan dana!
7.10.2009 19:35:31   
paolina
Evo krstimo nasu djevojcicu za tocno tjedan dana, haljincu jos nisam pripremila pa mi vi recite di da ju kupim i kakve su cijene jer nisam  bas za nesto pre skupo jer ce samo jednom to odijelce obuci.. imam  jedno rozo odijelce no malo preveliko... SaVjEti!!

_____________________________

Cekam te andjele.. znam da se pakiras.. ponesi gace i pamet sve ostalo majka ovdi ima!!

OBAVEZNO OTVORITE OVU STRANICU KOJU JE NAPRAVILA JEDNA PONOSNA MAJKA

http://www.paulinaa112.blogspot.com
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Krstenje Sarah je za tocno tjedan dana!
7.10.2009 20:18:47   
osobno
Ja sam Luki uzela za krštenje u ga ga centru oko 200 kn...ugl, sve je to precijenjeno, dite ionako bude zamotano u sve i svašta pa se i ne vidi...


_____________________________

Biti manjina nekad nije najpametnije, al'' je to mnogo bolje nego biti većina, ako je većina ovakva kakva je. Ne dajte se primitivcima. Ova bajka će se završiti. Pretvorićemo se u bundeve, u miševe, u konje...
A miševi smo već i ovako.

(Odgovor članu paolina)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Krstenje Sarah je za tocno tjedan dana!
7.10.2009 21:56:06   
Ruža
Ajme meni pa kod tebe sve nešto brzinski.user posted image
Pa kuda žurite toliko? Daj sebi i bebici priliku da malo nadođete i adaptirate se. Ma kako si samo uspjela sve to tako brzo izorganizirati?user posted image  

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu osobno)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Krstenje Sarah je za tocno tjedan dana!
7.10.2009 21:59:01   
ciba
imas u v.gorici u bebacu veliki izbor odjelca za curke kao i za decke,sa haljinicama,tamo smo mi kupili nasoj Loreni i platili oko200 kn

_____________________________

Lorena 12.03.2009. 3850g i 51 cm
Matej 8.03.2012. 4290g i 52 cm

http://www.youtube.com/watch?v=B7r5yaSq1-k

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Krstenje Sarah je za tocno tjedan dana!
7.10.2009 22:02:16   
Ninaa
Pa kaj nije još premalena da se krsti?

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu ciba)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Krstenje Sarah je za tocno tjedan dana!
7.10.2009 23:05:01   
MaTana
I po meni bi trebalo proci barem mjesec dana pa je onda krsti, uopce neshvacam gdje ti se tako zuri ... E hranilica, e mrsavljenje , e krstenje...user posted image

_____________________________

princeza br.1 - 18.11.2008,
princeza br.2 - 16.04.2013

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Krstenje Sarah je za tocno tjedan dana!
7.10.2009 23:55:01   
natalijax
user posted image user posted image user posted image ni meni nije jasno,paolina zuris brzo,uspori,ima vremena

(Odgovor članu MaTana)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Krstenje Sarah je za tocno tjedan dana!
8.10.2009 0:05:34   
Kika83
Ajme ženo uspori malo, tek si rodila user posted image . Di ti se žuri? Imati češ vremena krstit bebu, odmori se od poroda i svega

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Krstenje Sarah je za tocno tjedan dana!
8.10.2009 8:00:29   
Nika 24052006
Da,ja bi isto pričekala barem mjesec dana za krštenje...Ali dobro,tko sam ja da ti sudim..

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Krstenje Sarah je za tocno tjedan dana!
8.10.2009 8:01:31   
paolina
Hahahaha.. zelim sve isprobatt kao nova majkaaaaaaaaa.... svatitte me.. jako sam zeljela bebaca.. s tim pitanjima mi samo uljevate da moram jos cekat...user posted image hahah.. ma evo zasto.. moja mjka mi je uzor u svemu, bez nje nemogu, jest da sam udata zena no vezana sam za nju.. putuje posle onog tamo tjedna.. ide na  tri mjeseca a mozda i vise.. tak da zelim da prisustvuje krstenju.. a nije rano.. beba ce tada imati  12 dana no mozda odgodinmo i za cetri mjeseca je budemo krstili... hranilica .. ona je u skroz lezecem polozaju isto kao kinderbet... mozda jos ju nikad niste vidjele no stavim vam slike.. mrsavljenje... nemogu stat u odjecu nikak.. stidim se u jednoj odjeci stalno fullat.. a mrsavljenje slijedi tek poslije prvog mjeseca.. pitanja na vase "zasto zuris"

_____________________________

Cekam te andjele.. znam da se pakiras.. ponesi gace i pamet sve ostalo majka ovdi ima!!

OBAVEZNO OTVORITE OVU STRANICU KOJU JE NAPRAVILA JEDNA PONOSNA MAJKA

http://www.paulinaa112.blogspot.com

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Krstenje Sarah je za tocno tjedan dana!
8.10.2009 9:24:33   
Viky
Razumijem tvoju povezanost sa majkom i željom da bude prisutna...vrlo slično i ja razmišljam.
Ali,ja bi na tvom mjestu ipak pričekala sa krstitkama...
Zar nisi ti nedavno pisala da nečeš ići ni van sa djetetom,a sad krstitke...user posted image user posted image user posted image

A što se tiće oblekice-nemam ti dati savjet,jer sam ja Taru krstila sa 6 mj i obukla sam ju u obekicu koju je i kasnije nosila


_____________________________

Tara 22.3.2004

"Bogatstvo se smiješi onima koji se osmjehuju"

(Odgovor članu paolina)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Krstenje Sarah je za tocno tjedan dana!
8.10.2009 11:01:26   
BUMBIKA
I meni je to još malo prerano,ali tvoja odluka...

_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu Viky)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Krstenje Sarah je za tocno tjedan dana!
8.10.2009 11:06:27   
Ninaa
Tvoja odluka no mislim da je bolje da pričekate da se vrati. Pa imala bu 4 mj. nije to puno. Mali od moje frendice se krstio mlađi od mjesec dana i navukao takvu boleštinu da je bio dva mjeseca u bolnici. Bio je još premali i svi ti ljudi oko njega i pokupio je neku bakteriju. Ne želim te plašiti ali evo tak se dogodilo. Mislim da ti dijete treba biti najvažnije od svega.

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Krstenje Sarah je za tocno tjedan dana!
8.10.2009 11:41:24   
natalijax
IZVORNA PORUKA: paolina

Hahahaha.. zelim sve isprobatt kao nova majkaaaaaaaaa.... svatitte me.. jako sam zeljela bebaca.. s tim pitanjima mi samo uljevate da moram jos cekat...user posted image hahah.. ma evo zasto.. moja mjka mi je uzor u svemu, bez nje nemogu, jest da sam udata zena no vezana sam za nju.. putuje posle onog tamo tjedna.. ide na  tri mjeseca a mozda i vise.. tak da zelim da prisustvuje krstenju.. a nije rano.. beba ce tada imati  12 dana no mozda odgodinmo i za cetri mjeseca je budemo krstili... hranilica .. ona je u skroz lezecem polozaju isto kao kinderbet... mozda jos ju nikad niste vidjele no stavim vam slike.. mrsavljenje... nemogu stat u odjecu nikak.. stidim se u jednoj odjeci stalno fullat.. a mrsavljenje slijedi tek poslije prvog mjeseca.. pitanja na vase "zasto zuris"
draga paolina,posveti se ti svom djetetu a garderobu i mrsavljene ostavi za kasnije,nije sramota bit debel,zaboga zeno rodila si,uvijek imas garderobe rastezljivog materijala,ILI MOZDA ZELIS BIT TOLIKO MRSAVA I ZGODNA PA DA POLA KVARTA FIČUKA NA TVOJU GUZU I CIKE,NIJE MI JASNO TVOJ STAV RAZMISLJANJA O TOM NEKOM MRSAVLJENJU,nisi se posteno i odmorila,ako me razumijes sto ti hocu reci,nadam se da dauser posted image sretnoooo

(Odgovor članu paolina)
Neposredna veza do poruke: 14
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!