|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Krštenje bebača
17.3.2010 10:01:19   
mariola
Kad ste ih krstili (s koliko mjeseci)? Di ste radili fešte? Koliko ste imali gostiju? Šta ste obukleuser posted image

< Poruku je uredio cvrčak -- 17.3.2010 10:04:31 >


_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Krštenje bebača
17.3.2010 10:03:22   
ninolina
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
kako ste, gdje, zašto he he
mi smo krstili evo sad iris sa 4,5 mj, feštali smo doma naručila catering, bilo nas je oko 50...
obukla sam sandale na visoku petu, hlače i majcu bez rukava...

< Poruku je uredio cvrčak -- 17.3.2010 10:04:44 >


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Krštenje bebača
17.3.2010 10:05:12   
maja
Imao je 2,5 mj. Feštu smo radili doma, bilo je negdje oko 35 ljudi. Nosila sam crne svečane hlače (trudničkeuser posted image ) i imala sam tuniku gore. Sve ovisi o vremenu. I ja bi da su financije malo bolje sve radila u restoranu, ali kod nas je sve duplo skuplje nego što košta kad smo domauser posted image

< Poruku je uredio cvrčak -- 17.3.2010 10:07:20 >


_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Krštenje bebača
17.3.2010 10:05:14   
Anoniman
Krstili smo ih sa cca mjesec dana, imali smo doma ručak za najužu rodbinu koji je kuhala moja teta i svekrva, obukla sam nešto iz ormara u što sam stala user posted image  a izgledalo je malo svečanije, mm odijelo i that''''s it user posted image user posted image user posted image  tortu je donijela kuma svakoj.

< Poruku je uredio cvrčak -- 17.3.2010 10:07:01 >

(Odgovor članu mariola)
  Neposredna veza do poruke: 4
   [Obrisani korisnik]
17.3.2010 10:06:45   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu ninolina)
  Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Krštenje bebača
17.3.2010 10:07:28   
lidac0605
Moji su se svi tri krstili sa nekih 2-2,5 mjeseca...nikad nisam radila veliku pompu oko toga,smatram da je to intimni događal za užu familiju,tak da su uvijek bili moji starci,starci mm i kumovi...

< Poruku je uredio cvrčak -- 17.3.2010 10:08:52 >


_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Kršetnje bebača
17.3.2010 10:09:15   
ninolina
nikad nisam radila veliku pompu oko toga,smatram da je to intimni događal za užu familiju,tak da su uvijek bili moji starci,starci mm i kumovi...

nismo ni mo ali dok zbrojim starce, braču i kumove od ostatka + mi nas ti je 50user posted image user posted image
prijo vidiš kakvi te svatovi čekajuuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Krštenje bebača
17.3.2010 10:10:22   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: lidac0605

Moji su se svi tri krstili sa nekih 2-2,5 mjeseca...nikad nisam radila veliku pompu oko toga,smatram da je to intimni događal za užu familiju,tak da su uvijek bili moji starci,starci mm i kumovi...

upravo tak i miuser posted image

(Odgovor članu lidac0605)
  Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Krštenje bebača
17.3.2010 10:20:56   
mariola
IZVORNA PORUKA: ninolina

nikad nisam radila veliku pompu oko toga,smatram da je to intimni događal za užu familiju,tak da su uvijek bili moji starci,starci mm i kumovi...

nismo ni mo ali dok zbrojim starce, braču i kumove od ostatka + mi nas ti je 50user posted image user posted image
prijo vidiš kakvi te svatovi čekajuuser posted image user posted image user posted image



tako i kod nas. Najuža rodbina i samo par bliskih prijatelja i eto ti malog pira. a nikako to nisam htjela.Sad ne možemo nać dovoljno velik restoranuser posted image

< Poruku je uredio cvrčak -- 17.3.2010 10:27:16 >


_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Krštenje bebača
17.3.2010 10:22:26   
ninolina
vama je ko nama... mi smo doma naručila sam hranu, imali sve njihovo, suđe, ćaše... ništa nisam prala poslije i gotovo

< Poruku je uredio cvrčak -- 17.3.2010 10:27:36 >


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Krštenje bebača
17.3.2010 10:24:30   
danery
IZVORNA PORUKA: mariola

IZVORNA PORUKA: ninolina

nikad nisam radila veliku pompu oko toga,smatram da je to intimni događal za užu familiju,tak da su uvijek bili moji starci,starci mm i kumovi...


nismo ni mo ali dok zbrojim starce, braču i kumove od ostatka + mi nas ti je 50user posted image user posted image

ajme majko,tak će i meni biti...intimna fešta za cijelu četu baba i babinih tetki.... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio cvrčak -- 17.3.2010 10:27:51 >

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Krštenje bebača
17.3.2010 10:25:21   
plavka
Krstili smo ribicu sa 5 mj....... ručak u restoranu sa najužom rodbinom i kumovima nas 15-tak!!!
Imala bijelu košulju i gore vunenu haljinicu s kratkim rukavima.

< Poruku je uredio cvrčak -- 17.3.2010 10:28:19 >


_____________________________

26.06.2009. naša ljepotica
stigla nam još jedna curka13.07.2013

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Krštenje bebača
17.3.2010 10:28:40   
mariola
IZVORNA PORUKA: ninolina

vama je ko nama... mi smo doma naručila sam hranu, imali sve njihovo, suđe, ćaše... ništa nisam prala poslije i gotovo


tako smo mi za pir (ono skupljanje prije crkve).

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Krštenje bebača
17.3.2010 10:31:40   
Anoniman
Kad je krstimo javim ti user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu mariola)
  Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Kršetnje bebača
17.3.2010 10:32:46   
karoca
Obje cure su krštene sa 1,5mj., u proljeće (u nas već skoro ljeto bilo), Kad sam krstila stariju bila je uža rodbina (opet se skupilo oko 15 ljudi) i činili smo u restoranu (svekrva se isprsila i platila sve!user posted image ), a mlađoj smo činili doma, isto bilo oko 15 ljudi,kuhanje prepustila svekrvi, tetki a i muž je uletio!user posted image  Garderobu za krštenje naravno kupila novu (kostim lagani proljetni u krema boji, nove sandale slične boje, šminka naravno i ko nova!user posted image , slično i za drugo krštenje)  

_____________________________

Mara: 28.03.2007
Katarina: 08.04.2009

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Krštenje bebača
17.3.2010 10:32:55   
ninolina
tako smo mi za pir (ono skupljanje prije crkve).

ma meni je bilo najjednostavnije, nemaš ograničenja do kad češ biti.... jer ovako uvijek nekaj sfali za klince... djeca su na svom teritoriju... mala je spavala u svom krevetu... baš onako bez pritiska i muke...hoće li se kaj razbiti, klinci poluditi... ma doma i to je to


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Krštenje bebača
17.3.2010 10:38:25   
mariola
Možda i meni na kraju preostane doma radit catering jer mi se ne da u neke bezvezne velike restorane a svi koji meni pašu mi se čine nekako mali. Poće mm pitat jel stane u njih toliko ljudi. Mislimo za nekih mjesec dana a kod nas svi restorani imaju ogromne terase a unutra možda do 50ljudi.A ne mogu računat na terasu kad ne znamo kakvo će biti vrijeme...

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Krštenje bebača
17.3.2010 10:41:15   
ninolina
ma ako imaš mjesta doma zakaj ne... nađi dobar catering koji ti daje svoje sve...od stola do žlice... nama je za 50 ljudi cjena bila 2800 ak se ne varam + naša cuga , torta i kolači...

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Krštenje bebača
17.3.2010 10:41:56   
danery
ja bih to najradije u proljeće ili ljeto odradila...imamo veliko dvorište pa se može i vani biti...onda mi nije tolika briga koliko će ljudi biti i gdje ćemo s njima...
a što se hrane tiče,ja sam više za neku roštiljadu nego nakuhavanje od juhe preko umaka i kuhanog mesa do pečene praset_ine...


(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Krštenje bebača
17.3.2010 10:45:23   
ninolina
a što se hrane tiče,ja sam više za neku roštiljadu nego nakuhavanje od juhe preko umaka i kuhanog mesa do pečene praset__ine...

ma i ja sam tako ali je ovo jedan ipak važan i svečan dan u životu mog djeteta... i baš mi nije roštiljada za takvo nešto... jedino ako imate poveće društvo da za njih ide roštiljada neki drugi dan ali za rodbinu svečani ručak


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Krštenje bebača
17.3.2010 10:51:03   
danery
nama ti je opet svake nedjelje prava ceremonija oko ručka,tako da sam iz tog razloga za neku opušteniju atmosferu...
upravo bi mi takav "svečani" ručak bio naporan...
ne znam kako da objasnim...
meni je svečano kad su mi gosti ljudi s kojima se želim i mogu proveseliti...a ne slijed od 15 vrsta jela...i 10 torti kako bi se reklo ima se...
nekako mi se čini da se fešte,i veće i manje,svode na to...

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Krštenje bebača
17.3.2010 11:06:52   
mani
mi smo anči krstili sa 4mj i 6 dana da budem preciznauser posted image ,slavlje u restoranu nas dvadeset_ak,od mm frend je kuhar pa je on to odradio za malo novaca a jela su bila fantastična...a odjeća,hlaće ljubičasta tunika i malo nakita.that s it!user posted image

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Krštenje bebača
17.3.2010 11:12:49   
buduća mamica
Mihaela će biti krštena 18.4. i tada će imati 3,5 mj, nemam pojma što ću obući a slavlje će biti skromno, roditelji i kumovi na ručku

(Odgovor članu plavka)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Krštenje bebača
17.3.2010 11:15:21   
Thea
Mi smo za prvo dvoje djece imali krstitke doma i rekla sam nikad više... Za Valentina smo otišli u blizini u jedan restoran ili kako to zovu klet..I za 30 odraslih i 15 djece platili 3500 kn,s tim da je naše bilo samo donijeti kolaće..Mogli smo pojesti i popiti koliko smo htjeli,biti do kad hoćemo,klinci su vani imali ljuljačke,biljar,pikado i mjesto za trčanje i ludiranje.. Meni je bio juha,govedina,kuhano povrće, teleći medaljoni u umaku od šampinjona,zagrebački,pekarski krumpir,mješana salata,,rolano svinjsko pečenje,štruca od mljevenog mesa....
Ovako kad odma smo radili nikad kraja pospremanju,pripremanju i ne možeš se opustiti sa gostima.... Ovako je bilo super a tako ćemo i sad prićest...


_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.

(Odgovor članu mani)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Krštenje bebača
17.3.2010 11:15:40   
mariola
IZVORNA PORUKA: ninolina

ma ako imaš mjesta doma zakaj ne... nađi dobar catering koji ti daje svoje sve...od stola do žlice... nama je za 50 ljudi cjena bila 2800 ak se ne varam + naša cuga , torta i kolači...


mjesta ima, catering imamo odličan. Tako smo i za pir, sve njihovo,sve suđe,sva hrana, svo piće,za 150 ljudi oko 9000kn. ma nebi se zafrkavala s kuhanjem i nakuhavanjem i matretiranjem mame, sveki, tetaka,baba i ostalih ženauser posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

vaši muškarci
turići

koliko sudjeluju u odgajanju dijeteta i ostalih kućanskih obaveza?

ništa? (11%)

puno? (27%)

malo? (25%)

dovoljno? (37%)


Broj svih glasova: 142

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!