|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kako ste se odlučili za vaše vjenčanje?
23.7.2008 14:16:47   
njanja
Evo imam ideju za novu raspravuuser posted image Kako ste se odlučili oženiti za vaše partnere, nakon koliko vremena veze, da li ste imali one klasične zaruke?MM i ja smo nakon 5 godina hodanja odlučili kupiti zajedno stan i uzeti kredit....Kada smo ga kupili to je bilo to.....vjenčanje je bilo samo pitanje KAKO izrealizirati ono što smo zamislili....i uspijeli smo-oženili smo se na grčkom otoku Santorini, a dolje smo išli samo nas dvoje, a kada smo se vratili smo napravili veliku feštu -roštiljadu za sve bliske prijatelje i naravno roditelje, bilo nas je 40-tak...Često kažemo da je to bio mali pir....  

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Kako ste se odlučili za vaše vjenčanje?
23.7.2008 14:31:49   
piggy
ja i moj mm smo hodali 8 godina,u sedmoj smo se zarucili,a ove godine u trecem mjesecu ozenili jer sam bila trudna.obavili smo to u starogradskoj vjecnici i proslavili u krugu obitelji u restacu ispod juzne tribine DINAMOVOG STADIONA.Bilo je super.

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 2
   [Brisano sporočilo]
23.7.2008 23:43:13   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu piggy)
  Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Kako ste se odlučili za vaše vjenčanje?
24.7.2008 10:07:35   
MILLA
mi smo počeli živjeti zajedno nakon što me prvi put poljubio(nakon 7 dana ) sa razlogom " ti češ mi biti žena...." nakon 4 godine svega i svačega smo u razgovoru oko nekog pira sa mladencima pričali da čemo i mi jednom kad skupimo novce...na to su rekli "kog datuma?" nekako u priči,smo rekli kako je prolječe ljepo za napraviti pir,prijatelj je otvorio kalendar na mob i rekao "evo imate u 4. mj. 14.,21.,i 28. i svi su rekli da je 21.04. nekako zvučan... to j bilo to. tek kasnije smo skužili " ej ,mi se ženimo,za 6mj.... tu smo s ponovo zaljubiliuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Kako ste se odlučili za vaše vjenčanje?
24.7.2008 10:15:13   
BUMBIKA
Nakon 6 godina veze moj dragi me odlučio zaprositi.user posted image
Onda smo ubrzo napravili zaruke i odredili datum vjenčanja koji je bio 23.6.2007,a zaručili se godinu prije u 7 mjesecu.Htjeli smo svatove u 5 mj,ali nije bilo slobodno!!!
A ja u 1 mjesecu saznala da sam trudna i tako ja DA rekla sa stomakom!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu MILLA)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Kako ste se odlučili za vaše vjenčanje?
26.7.2008 10:49:39   
Wukovarka
Moj dragi i ja smo skupa 2 godine, godinu dana zivimo skupa i u toj drugoj godini smo napravili kucu, sada bebu user posted image ...jos se nismo vjencali,jer nam se nikako nije dalo zapoceti sa organizacijom  svatova relacija Vukovar-V.Gorica.
A sad moramo user posted image .
Kod maticara idemo u 10 mjesecu, a vjencanje ce biti 22.08.2009.

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Kako ste se odlučili za vaše vjenčanje?
26.7.2008 11:13:24   
Ruža
Nakon što sam ga dva puta odbila u 5 godina veze jer mi je bilo preranouser posted image  treći put je to izveo mudro. Nakon još jedne rasprave o ženidbi ja sam rekla o.k. pa udat ću se za tebe ( misleći pod tim imamo vremena još ) on otišao u auto i donio ogroman buket i prsten i ulovio me na prepad "pa rekla si da
hoćeš".user posted image  Za 10 mjeseci napravili svadbu i osim prstena na ruci ništa se previše nije promijenilo jer smo i ranije živjeli skupa.

< Poruku je uredio Ruža -- 26.7.2008 11:14:05 >

(Odgovor članu Wukovarka)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Kako ste se odlučili za vaše vjenčanje?
26.7.2008 13:33:23   
koka
Nakon 5g. hodanja kupili smo kuću i počeli zajedno živjeti.2g poslije brat mu se oženio (imao je 20g, cura mu je ostala trudna) i kako smo se vozili u svadbenoj koloni pogledali smo se i rekli: sad bi mogli i mi zar ne. dobro nam je i volimo seuser posted image . Kad? pogledali smo u kalendar i rekli 10 mj. Htijeli smo 5.10 ali tad mu se bratić ženio, pa smo odlučili za19.10user posted image . Poslije par dana je došao doma s velikim buketom i zaprosio meuser posted image . I evo u sretnom braku smo 6 godina.user posted image

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Kako ste se odlučili za vaše vjenčanje?
26.7.2008 14:43:05   
božica
6 godina smo bili zajedno--razgovarali smo o tome ali kao budemo budemo-ostala trudna--i naravno uroku 4mj-organizirali--tulum-svadbuuser posted image user posted image

_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Kako ste se odlučili za vaše vjenčanje?
26.7.2008 14:48:19   
mirna
mi smo bili 4 godina zajedno... jednog lijepog dana me je MM iznenadio kad smo bili na izletu u jednome dvorcu. na balkonu s pogledom na baročne vrtove  bacio se je na koljena i zaprosio me...user posted image   Svi turisti su nas gledali, a ja od šoka nisam znala kaj bi... pitala sam samo: da li ćeš prati suđe ako kažem da...user posted image Naravno da sada ne drži obećanja.. Kaže da je bio toliko nervozan da uopće ne zna što mi je obećao..možeš misliti...user posted image

< Poruku je uredio mirna -- 26.7.2008 14:49:39 >

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Kako ste se odlučili za vaše vjenčanje?
30.7.2008 13:05:16   
Dora04
Putovali smo u Beč pred Božić i mene je zvala prijateljica da se udaje u 6. mjesecu, moj muž (tada dečko) rekao je hajmo se mi prije njih, i tako smo se mi ženili 2 tjedna prije moje frendice.
Imali smo veliko vjenčanje sa 160 uzvanika u hotelu Imperijal u Opatiji i sve je bilo prekrasno i romantično.

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 11
   [Obrisani korisnik]
21.2.2010 16:12:40   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Dora04)
  Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Kako ste se odlučili za vaše vjenčanje?
21.2.2010 16:14:40   
malizia
ja rekla mužu da bi mogli, on se ne bi nikad sitija.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Kako ste se odlučili za vaše vjenčanje?
21.2.2010 17:03:17   
pincirotvajler
mi 5g bili skupa,od toga 4 živjeli zajedno, a vjenčali se jer sam ostala trudna, da nisam nebi-ja nisam "ljubitelj braka"user posted image .to je bilo obično potpisivanje, bez prstena, i samo s kumovima,večera u restoranu prek puta matičnog ureda..user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu malizia)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Kako ste se odlučili za vaše vjenčanje?
21.2.2010 21:43:23   
novamama
hodali smo 6 godina, vjenčali se točno na 6. godišnjicu veze...

znali smo da ćemo se oženiti, samo se moralo sve poklopiti, tako je i bilo...mi smo se poklopili, samo nam je pir bio ajme majkouser posted image

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Kako ste se odlučili za vaše vjenčanje?
21.2.2010 23:52:36   
Ninaa
Prohodali smo 2005 i nakon nekog vremna smo oboje skužili da je to to. Nakon 2 god. na Uskrs(jel je godinu prije tad bio prvi puta kod mene doma) me htio zaprositi na jednom romatičnom mjestu (ali restač nije radio to sam posliije saznala). Tak da smo 01.05. otišli u šetnju uz rijeku i u jednom trenu je otišao iza mene zaklopio mi oči s rukama i rekao da žmirim, kad sam otvorila oči izvadio je prsten, a ja sam se šokirala. Rekla sam da i ubrzo smo išli zakapariti salu. Uvijek sam se htjela vjenčati u proljeće i tak smo izabrali 31.05. 2008. prije nije bilo mjesta. Imali velike svatove 350 ljudi, s tamburašima i bilo je baš veselo. 31.05.2009. smo krstili svoju princezu.

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Kako ste se odlučili za vaše vjenčanje?
22.2.2010 7:00:52   
martina87
hodali smo 2 god i 1 god zivjeli skupa...i jednostavno smo se dogovarali kad bi mogli i tako pregovarali o datumima tjedan dana i odlucili se vjencati 09.08.2008.vjencali smo se kod maticara i imali veceru sa tamburasima i 160 ljudi....I BILOOOOO JE PREKRASNOOOOOO

_____________________________

PATRICIA-24.10.2009. 16:00 3460 g i 51 cm
KARLO-07.04.2012. 6:37 3350 g i 49 cm

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Kako ste se odlučili za vaše vjenčanje?
22.2.2010 8:07:18   
boba125
mi smo se zarucili nakon 6 mjeseci ali nismo pomisljali na svadbu,tadauser posted image
uskoro,valjda za 2-3 mjeseca dogovorili smo datum za veliku svadbu godinu dana unaprijed user posted image (bleso ja)
no kako je mm u A bilo nam je dugo cekati do svadbe da pocnemo s papirologijom da i ja idem s njim pa smo malcice ubrzali planove i vjencali se kod maticara u 10 mj 2008,a svadbu i crkveno vjencanje smo imali po planu u 6 mj 2009
sad vidim da je zbrkano malo ali tak je bilouser posted image

_____________________________




(Odgovor članu martina87)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Kako ste se odlučili za vaše vjenčanje?
22.2.2010 8:20:17   
gljiva
Mm mi je tjedan dana nakon što smo se upoznali rekao da ću mu biti ženauser posted image , nismo bili ni u vezi. Zaprosio me nakon 2,5 god, nakon godinu dana smo se vjenčali. Imali smo klasičnu svadbu s dvjestotinjak gostiju.

(Odgovor članu boba125)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Kako ste se odlučili za vaše vjenčanje?
22.2.2010 11:31:41   
Anoniman
Posle 3 meseca zabavljanja smo poceli da pricamo o mom preseljenju iz Beograda u SPlit, kako cemo da iznajmimo stan pa na prolece da se vencamo. Nasima je sve to bilo malo brzo, pa smo se oboje "borili" sa njima kako da ih ubedimo. Otezavajuca okolnost je bila sto sam ja bila tek na drugoj godini faxa i nisam radila. Za Novu godinu (5,5 meseci zabavljanja), pozeleli smo bebu, taj mesec nije uspelo. Sledeci put kad sam bila kod njega (pocetak 4og meseca) smo pokusavali opet i rekli smo ako ne uspe tada, da cemo da pokusamo opet od septembra, da to leto budem dole, da mozda i radim nesto preko sezone,da uzivamo malo...posle 20 dana saznala sam da sam trudnauser posted image i onda mu nije bilo druge nego da me ozeni, sta je hteo to je dobio user posted image user posted image mesec dana posto sam saznala da sam trudna vec sam se preselila dole, on je digao kredit da sredimo nas buduci stan, 30.8. smo se uzeli. user posted image

< Poruku je uredio Nellyca -- 22.2.2010 11:33:25 >

(Odgovor članu gljiva)
  Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Kako ste se odlučili za vaše vjenčanje?
22.2.2010 11:44:20   
Bebys
user posted image predivne stvari ..ovdje citam bas je lijepo sve...i svaka prica je za sebe posebna...user posted image
ja sam imala brdo momaka i bila i zarucena s nekima od prije i dugo bila u vezi ali brak ...nikako nije padao...
sa svojim sada suprugom..bili smo zajedno 4 mj. ali zivjeli zajedno
tako da je to puno vise nego hodali...
ja sam samo rekla da nemislim ziviti s nekim nevjencano ...i to je bilo to.
zarucili se u trecem mjesecu 2007. i  vjencali se 2007. u 6 mj. i dvije godine poslje stigla na user posted image user posted image 2009. u petom mjesecu
nekada je bolje krace ici i finije uci u brak nego ono sto godina zajedno pa raspad sistema...tako je kod mene zakljucak ispo..user posted image


< Poruku je uredio Bebys -- 22.2.2010 11:46:44 >

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Kako ste se odlučili za vaše vjenčanje?
22.2.2010 12:01:15   
anaxx
mi smo i jedan i drugi bili u dugogodišnjim vezama, 7 godina i on i ja, s nekim očito krivim ljudima (user posted image ) jer kad smo se prvi puta vidjeli (upoznali se na poslu)nešto je zaiskrilo između nas i neko vrijeme smo čak pokušavali sami sebe uvjeriti da je to neko čudno prijateljstvo ništa više(jer dok smo bili u starim vezama stvarno nismo varali partnere, nismo se ni takli, a elektriciteta je bilo.... uh!) dok nam jedan kolega nije rekao ''pa dobro ljudi šta vi to sebi radite''
mi smo se pogledali, prekinuli prošle veze, a već smo bili neko vrijeme živjeli s tim ljudima tako da nije bilo lako (obitelj, prijatelji ...), i za mjesec dana počeli živjeti zajedno, za godinu dana smo se oženili, zapravo smo od prvog trena znali da je to to i da je jače od nekog prošlog života... i tako je i bilo i tako je i danas nakon 6 godina braka!!! pusa mom mužiću!!!

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Kako ste se odlučili za vaše vjenčanje?
22.2.2010 12:37:34   
Krky
Jednostavno! Već par mjeseci nakon upoznavanja smo shvatili da smo mi "mi" za vječnost i razgovarali o vremenu kad "jednog dana" pozavršimo faksove, vratimo se iz vojske, pa onda..."Onda" je ispalo za 3 mjeseca, šokirali smo roditelje koji se nisu ni poznavali, moji bili u CH, mislim da mi je tata vidio budućeg mužića jednom ili dvaput do vjenčanja. Kako nitko od nas nije radio, a nismo htjeli "žicati" roditelje vjenčano prstenje je kupljeno za 50 dem-a (MM prodao neku divovsku biljku koje je njegov tata uzgajao i dio od toga je dobio i kupio prstenje). Bili su toliko tanki da je mog svekra bilo sram i pitao što  nismo posudili od njih. Nakon što smo već dogovorili datum i sve oko vjenčanja sjetio se da me nije zaprosio, pa je to ipak učinio i kleknuo usred dnevnog boravka par dana prije vjenčanja. Noć prije vjenčanja zapao snijeg od pola metra, neki gosti nisu stigli, MM htio reći "NE" kako bi se sve ponovilo kako treba, mrmljao sebi u bradu da sve to sanja, ni danas se ne miri s "našim najljepšim danom", sve kasnilo, u prostoriji DVD-a koju smo si mogli priuštiti, većina je gostiju plesala da se ne bi smrznuli, jer je bilo užasno hladno, a neka jadna pećica nije radila i nitko nije računao da bi polovicom 11 mj zapao toliki snijeg, njegovi se uvrijedili i ljutili još neko vrijeme pa smo u kratkom roku od njih selili u stan mojih...hej ovo sliči meksičkoj sapunici (samo što smo mi prava djeca svojih roditelja i nismo ni bogati ni siromašni). Ali ono što smo obećali, shvatili smo ozbiljno: 11 mjeseci poznanstva i "hodanja" prije braka i 16,5 u braku mi sasvim lijepo izgleda. 

_____________________________

MAMA SA 6 ******

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Kako ste se odlučili za vaše vjenčanje?
22.2.2010 12:59:53   
lukici
nakon 5 godina veze,napravili ručak za nasu obitelj i kumove(bez zaruka) i vjenčali se.user posted image user posted image Bilo nam je super...i sad smo 2 godine u braku...

_____________________________

Djeca su za sve ljude njihov život
P-18.06.2008

(Odgovor članu Krky)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Kako ste se odlučili za vaše vjenčanje?
22.2.2010 13:12:30   
mirna
bili smo 4 godina zajedno... vec nam je bilo jasno, da smo jako povezani i da je to sto imamo nesto posebno... onda me jednog dana MM iznenadio, pa me zaprosio na koljenima....user posted image


ups.... tek sada vidim da je ovo stara tema i da sam vec odgovorila...user posted image


< Poruku je uredio mirna -- 22.2.2010 13:14:05 >

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!