|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kako slavite godišnjice?
10.6.2013 7:48:38   
anne
Kako slavite godišnjice?
Ako ih uopće slavite.user posted image

Mi smo prije djece napravili nešto romanično, a od kad su djeca tu s njima nešto.
Imam jedne prijatelje koji svake godine na godišnjilcu odu negdje na par dana, čak ni ne jave gdje idu. Uzmu baka servis.
Kako godine prolaze ta mi je opcija sve zanimljivija.
Treba se malo odvojiti.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Kako slavite godišnjice?
10.6.2013 7:52:45   
Tanjica Tanja
Ja do sada nisam ni jednu slavila, a sad će mi 5user posted image  Ne znam iskreno ni šta bi.....user posted image  Eto dajte mi idejuuser posted image

_____________________________

Helena 11.05.2011. Mamina ljuba zuba!

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Kako slavite godišnjice?
10.6.2013 7:55:18   
BUMBI
Mi ne slavimouser posted image ,nismo takvi tipovi za ta slavlja i kupovanje poklona

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu Tanjica Tanja)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Kako slavite godišnjice?
10.6.2013 8:01:02   
sarah_zg
Mi pozovemo drage ljude na večeru. Nama je 5. siječnja, svi su još u božićnom raspoloženju u to vrijeme. Sestri od mm je dan poslije pa se nekako izmjenjujemo na tim obiteljskim ručkovima. Jedne godine kod njih, druge kod nas. Ništa posebno, a opet lijepo da se sastanemo i proslavimo.

_____________________________

Baci brigu na veselje!

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Kako slavite godišnjice?
10.6.2013 8:05:07   
mama_25
U intimi svoga doma user posted image user posted image
ništa posebno se ne trošimo, draže mi je dok me nekim drugim danom iznenadi sa nekom sitnicom, onako neočekivano nego na taj dan kad očekujem user posted image
I otkad se mali rodio obavezno sudjeluje u tome, makar odemo samo na sladač ili pizzu ali i on je s nama, ipak smo mi jedna mala obitelj user posted image

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Kako slavite godišnjice?
10.6.2013 8:10:10   
.dada.
Mi izađemo van neovisno o godišnjici, ali mm me uvijek prvi iznenadi sa nekakvim poklončićemuser posted image .

_____________________________

14.02.2010-Mateo <3
8.11.2011-Lana <3

(Odgovor članu mama_25)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Kako slavite godišnjice?
10.6.2013 15:11:12   
cuba
Baš smo prije 10 dana proslavili 4 godišnjicuuser posted image A kad je mm kući onda odemo na večeru i poslije vani, prije 2god smo išli na Mallorcu. Ma svakako volimo obilježiti taj dan pa kako god.

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu .dada.)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Kako slavite godišnjice?
10.6.2013 19:57:09   
FIGICA FIFINANKICA
odemo na večericu

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Kako slavite godišnjice?
10.6.2013 20:04:04   
Renata RR
Već 2 godine za redom smo zaboravili na godišnjicu...user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu FIGICA FIFINANKICA)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Kako slavite godišnjice?
15.7.2015 0:17:07   
FIGICA FIFINANKICA
idemo na večeru

(Odgovor članu Renata RR)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Kako slavite godišnjice?
15.7.2015 7:51:59   
monstrum
Kako koje godine...odkada je malena tu a baka servis nama je jako daleko, teško nešto uspijemo riješiti da sami izađemo....ali zadnje dvije godine nam baka dođe taman u to vrijeme u goste, pa smo si priuštili mali izlazak.. user posted image

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Kako slavite godišnjice?
15.7.2015 9:41:47   
vandax
Dok su bile godišnjice veze išli na večeru, a otkad su godišnjice braka večeramo doma. user posted image
Kupimo si neku sitnicu tek toliko da znamo da je godišnjica.

(Odgovor članu monstrum)
Neposredna veza do poruke: 12
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!