|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   K-mag, K-katastrofa
18.2.2011 14:13:43   
Krky
Nije baš neka mami-bebi tema, al moram se izjadat...Prije tjedan-dva na parkiralištu su nam vrata hladnjače(koja su se slučajno otvorila) razbila zadnju šajbu na Kii i oštetila vrata. Srećom, čovjek ostavio broj moba, pa krenulo sve oko osiguranja. Servis je predlagao zamjenu cijelih vrata, no procjena nije dala, pa onda ponovna procjena, da bi onda skužili da je neki frajer iz Kiinog servisa rekao da nije potrebno. No, ajde....Auto konačno na servis i MM im nekoliko puta napomene da paze kod narudžbe jer su zadnja 4 stakla, kao i zadnja šajba tamna stakla. Nakon par dana, dolazi MM po auto, kad ono zadnja šajba bijala (prozirna, ok). MM u predinfarktu...i još ga frajer uvjerava da je takvo staklo i bilo!!! Mislim 5 godina vozimo auto kojeg smo kupili novog, na Auto - showu, tamna stakla dobili "gratis"....pa i 5-ogodišnji klinci nam znaju kakva stakla imamo...MM digao glas, priznali oni pogrešku, al ajde...piši žalbu, prilaži dokaze, našli mi jednu jedinu sliku gdje se sve lijepo vidi... Zovem sad maloprije MM i izgleda da smo - pred tužbom, jer drugačije ne ide. 

_____________________________

MAMA SA 6 ******
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: K-mag, K-katastrofa
18.2.2011 14:22:08   
lavica81
a što da ti rečem draga, žao mi je da se to dogodilo, znam da ide na živce ali ne odustaj, neka ti dovedu auto u prvobitno stanje. ma možeš mislit bezobrazlukauser posted image user posted image user posted image  i još te uvjeravaju da je bilo prozirnouser posted image user posted image user posted image

grrrrrr

_____________________________

Mara 04.10.2010. mamina i tatina princeza
Toni 08.07.2013. mamin i tatin princ

(Odgovor članu Krky)
Neposredna veza do poruke: 2
   [Obrisani korisnik]
18.2.2011 14:29:28   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu lavica81)
  Neposredna veza do poruke: 3
   RE: K-mag, K-katastrofa
18.2.2011 14:30:12   
cuba
Ajoj Krky, baš mi je žao što vam se to sve izdogađalouser posted image
Nadam se da će tužba ipak uroditi plodom i da ćete napokon dobiti auto kakvo ste već i imali, držim figeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu lavica81)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: K-mag, K-katastrofa
18.2.2011 14:34:09   
mariola
IZVORNA PORUKA: cuba

Ajoj Krky, baš mi je žao što vam se to sve izdogađalouser posted image
Nadam se da će tužba ipak uroditi plodom i da ćete napokon dobiti auto kakvo ste već i imali, držim figeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


potpisujem cubu.

A ja mislila da je K-mag neki proizvod tipa za čišćenje/mršavljenje i sluser posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: K-mag, K-katastrofa
18.2.2011 14:35:48   
Krky
Eh, kad bi moj dragi mužić bio bar malo manja pedanterija...očistio je sve ostatke da bi učvrstio i naljepio najlon, i baš niti jedan komadić nije ostavio...al imamo sliku iz godine kad smo ga kupili, gdje se vidi i registracija i staklo...



_____________________________

MAMA SA 6 ******

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: K-mag, K-katastrofa
18.2.2011 14:36:23   
natalijax
ajoj baš su užasniuser posted image

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: K-mag, K-katastrofa
18.2.2011 14:54:31   
Krky
Je, je Mariola, MM će KMAG (zastupnik Kie) bit sredstvo za mršavljenje. A nisu ni ovo prvi problemi s njihovim servisom. Auto nam je inače super, velik, siguran, komforan, al servis im jeuser posted image

_____________________________

MAMA SA 6 ******

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: K-mag, K-katastrofa
18.2.2011 15:26:02   
drugasrecica
krky, jeste radili kasko osiguranje, ako jeste u osiguranju će imat slike auta na kojem se vidi koje su boje stakla, a osim toga priloži i svoje slike auta na kojem se vidi boja


_____________________________

Moje dvi srećice
Lea 10.12.2008.
Rina 17.12.2010.

(Odgovor članu Krky)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: K-mag, K-katastrofa
19.2.2011 11:36:18   
CallamityJane
Zao mi je Krky, kao sto rece cvrle svugdje prvo vide mogu li na prevaru sta izvuci pa tek onda ako drugacije ne ide na posten nacin user posted image


Zato se ja zalazem za ekoloski osvijesten zivot i svi juris na bicikle user posted image

(Odgovor članu drugasrecica)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: K-mag, K-katastrofa
20.2.2011 15:19:31   
pula25
joj...potpuno te razumijem...
I mismo imali KIU (imali da,jer je nam je dojadilo pa smo ju prodali)
Kupili je novu i počeli je ovako:prvo je crklo nešto namjenjaču,servis trajao 15 dana...
Pa je crklo nešto na kompresoru od klime, servis 10 dana
Onda smo išli na put i na povratku negdje oko Kutine izađemo na odmorištu van samo u majcama jer mi se učinilo danešto dimi pod haubom - i dobro mi se činilo. kad smo htjeli ponovno ući u auto da ne stojimona zimi dok čekamo pomoć na cesti, auto nam se sam zaključao u trenutku kad smo uhvatili kvaku da otvorimo vrata. Te smo godine kod osiguranja doplatili za rent-a-car za nedaj Bože. Došli iz haka provalili u auto i uz pratnju nekako došli do ZG u KMAG.Objasnili smo ima što nam se dogodilo i da žurimo u Pulu jer nas čaka posao i sastanci (tada smo bili privatnici) a oni nama pa dobro odite popijte kavu ili hoćete da vas netko od naših preveze do hotela????? Tad je KIA tek uvela 24satno jamstvo na koje mi nismo imali pravo jer je auto kupljen prošle godine. Kad se mm počeo pjeniti i prijetiti im novinama i televizijom svi su se uzvrpoljili. Na kraju smo morali takav auto 80 na sat sami porevesti do Pule jer su tamo već popravljali to što je opet crklo. Kad smo došli doma počeli smo se raspitivati u zaštiti potrošaća koja su nam prava i doznali da ako se 3 puta popravlja isti kvar imamo pravo na novo. I mi im to rekli a oni nama nema šanse da dobijete jer samo su jednom čovjeku dali novi auto kojemu se iz čista mira samzapalio.
Nakon tog kvara smo imali još 2 sitnija kvara i definitivno nam je dosadilo i prodali smo auto.
Vjerujem da smo uboli neki "PONEDJELJAK auto" ali bilo je previše!
Znam kako vam je i znam koliko su neljubazni ovi u KMAGU. Izgled im je svima to bio jedini uvjet kod zapošljevanja. U novine, sve njih!!!!

_____________________________

MALI ANĐEO NAM DOŠAO...
...NIKA 21.10.2009

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: K-mag, K-katastrofa
21.2.2011 11:18:12   
Krky
Nažalost, nemamo Kasko, sliku smo našli i priložili, al sad oni traže da im osiguranje plati njihovu grešku, a ovi traže popust....ma grrrrr...al da i kad smo ga kupili, neki sitni kvarovi su bili tu, pa odmah natezanje, jel pod garancijom ili nije. ah da, asad zadnji put: traže oni u specifikaciji vozila i kažu da tu ne stoje tamna stakla. "Je da", rekao im je MM, "al u specifikaciji stoje i gume od 16 inča, a vi ste mi prodali od 15", pa su zašutjeli. Kad budemo kupovali 2., kaže MM da će svakako ići pogledati njihovu ponudu, a kad budu onako "slatki" da ti nešto prodaju, sve će im lijepo "ispripovijedat". Inače Kiu smo kupili, jer je u toj klasi (7 sjedala) bila najpovoljnija i najkomfornija i najviše se dodatnog moglo dobit, ali posla s njima....hvala, nikad više (osim, nažalost, ono koliko moramo)

_____________________________

MAMA SA 6 ******

(Odgovor članu pula25)
Neposredna veza do poruke: 12
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!