|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Ima li tko?
21.11.2010 16:49:04   
mlada mama
Danas mm i ja gledamo tv i prikažu ovo čudo za prženje krumpirića, piletine... sa samo jednom žlicom ulja!!!
Ima li tko? Ako da zanimaju me iskustva.

http://www.emmezeta.hr/bijela-tehnika/mali-kucanski-aparati/aparati-za-pripremu-hrane/12260/elektricno-kuhalofriteza-tefal-ah9000-actifry-family/
i ova manja
http://www.emmezeta.hr/bijela-tehnika/mali-kucanski-aparati/aparati-za-pripremu-hrane/1088/elektricno-kuhalofriteza-tefal/

Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Ima li tko?
21.11.2010 16:56:45   
ribica1
Nemam, al mi dobro izgleda!!!
E da mi je dobit koju kunicu na lotu bin si to kupila pa probalauser posted image user posted image


_____________________________

Moja dva anđela......
Luka i Eni - 02.01.2011.

Čuda se događaju...

I moje malo čudo je tu - 10.12.2011. Dora

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Ima li tko?
21.11.2010 17:05:48   
maja
Joj ja to gledam već mjesecima, ali cijena mi je velika, ne mogu si sad priuštiti šmrc šmrc

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu ribica1)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Ima li tko?
21.11.2010 17:14:19   
mlada mama
mjesecima? a ja danas prvi put vidjela, čakaj majo možda bude na nekom sniženju sad pred Božić.

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Ima li tko?
21.11.2010 17:16:34   
ribica1
Moro bi to bit onda dobar popustuser posted image user posted image user posted image user posted image
Curke moje vi kupite, probajte pa javite jel vrijedi!!user posted image


_____________________________

Moja dva anđela......
Luka i Eni - 02.01.2011.

Čuda se događaju...

I moje malo čudo je tu - 10.12.2011. Dora

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Ima li tko?
21.11.2010 17:25:50   
mlada mama
A  vjerojatno neće biti baš veliki popust,ako ga i bude,ali nekako ti bude lakše kupiti kada je na popustuuser posted image
Ja imam philips fritezu od inoksa i odlična mi je,ali mi se ovo ćini puuuno zdravije. Samo zanima me kakvog to onda i okusa bude, jel bude kao pomfrit ili ...

(Odgovor članu ribica1)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Ima li tko?
21.11.2010 17:27:52   
ribica1
A čuj trebalo bi bit kad piše da je za pomfri, možda i bolje, hmmm, njam njam!!!
Joj dosta odmah mi se jede nešto!!
Malo mi je ipak to preskupo za sada!!


_____________________________

Moja dva anđela......
Luka i Eni - 02.01.2011.

Čuda se događaju...

I moje malo čudo je tu - 10.12.2011. Dora

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 7
   [Obrisani korisnik]
21.11.2010 17:31:14   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu ribica1)
  Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Ima li tko?
21.11.2010 17:49:24   
plavka
naši frendovi ga imaju sigurno cca 9 mj. ja sam probala pomfrit i mac chiken iz njega i skroz je o.k. kao i kad pržiš u fritezi stoga da u tome moraš duže peči i mislim da je hrana mekša nego kad je spržiš u fritezi!!!
I ja taj strojček snimam već duže vrijeme jer vijerujem da kroz manju upotrebu ulja kroz godinu otplatiš dio i naravno ćini mi se da je lakše za čistiti.... Ponjeli su ga jedanput i na viksu, kad su napravili krumpir samo su ga obrisali papirnatim  ručnikom.... jednostavniji je za uporabu i čini mi se da mu cijena nije ništa pala


_____________________________

26.06.2009. naša ljepotica
stigla nam još jedna curka13.07.2013

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Ima li tko?
21.11.2010 18:12:51   
lee
mi imamo fritezu digitalnu...ne koristimo je bas jer dosta ulja ide...ovo izgleda ok..ali ja inace kod pečenja ne koristim ulja puno.malo je preskupooo..

_____________________________

Alex 2.5.2009
pravi sam decko veliki :) stize mi brat 11.12. 2013

(Odgovor članu plavka)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Ima li tko?
21.11.2010 18:21:12   
maja

IZVORNA PORUKA: mlada mama

mjesecima? a ja danas prvi put vidjela, čakaj majo možda bude na nekom sniženju sad pred Božić.


kasniš dragauser posted image dosta ga dugo reklamiraju pa sam išla vidjeti malo jel tko ima i kakva su iskustva, sve pozitivno za sada, samo što pomfri pečeš više od pola sata, a možeš i lignje raditi i piletinu
samo mi se čini da je bio oko 1000kn, ovi su sad skuplji, jedino ako nisu još noviji modeli!

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Ima li tko?
21.11.2010 18:23:05   
mama mery
IZVORNA PORUKA: maja

Joj ja to gledam već mjesecima, ali cijena mi je velika, ne mogu si sad priuštiti šmrc šmrc




potpisujem


_____________________________




(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Ima li tko?
22.11.2010 9:19:01   
Točkica28
da zaista super izgleda

_____________________________

Točka do točke točkica...
11.10.2010.Šimac <3, 17.1.2013. Mini Šimac <3
Naše sve <3 <3

(Odgovor članu mama mery)
Neposredna veza do poruke: 13
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!