|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   H2O X5
11.6.2011 7:19:42   
nemammaste
Cure,je li koja probala ovaj čistač na paru ili čula nečija iskustva? Dolazim u napast da ga naručim jer mi je mala počela lizati pločice,slabo mi dođe kad to vidim.Već sam prije razmišljala o tome a sad mi se definitivno čini kao najbolje rješenje jer ne znam da li mi je gore da liže kemikalije ili prljavštinu,uf! user posted image Jedino ne bih htjela baciti lovu s kojom sam ionako prekratka na nešto što uopće ne valja.Znam da ima jako dobrih čistača na paru ali koštaju po par milja kuna a to mi je sad nemoguća investicija,prema ovom sam opet malo skeptična zbog relativno niske cijene.
Neposredna veza do poruke: 1
   [Obrisani korisnik]
11.6.2011 7:22:41   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu nemammaste)
  Neposredna veza do poruke: 2
   RE: H2O X5
11.6.2011 7:27:25   
nemammaste
Ajme Cvrči,kukala sam mužu tri dana zbog tog robota,kako fora stvarčica! user posted image

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: H2O X5
11.6.2011 9:12:44   
ikica84
mislim da mariola ima taj H20 user posted image koliko se sjecam da je negde pricala o tome...

_____________________________

ANDREJ 02.01.2010.
VIKTOR 24.09.2011.
mamine srece najveceeeeeee!!!!

(Odgovor članu nemammaste)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: H2O X5
11.6.2011 9:15:26   
mariola
Imam ga. dobar je i praktičan. Dezinficiraš pod niti ne smočiš ruke niti diraš kemiju.

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu ikica84)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: H2O X5
11.6.2011 10:18:07   
modesty blaise
i ja sve čekam kad ću ga naručiti a onog robota nemojte!
ima ga moja šogorica i uopće nij ezadovoljna njime...ne pokupi  pol toga , kutevi prljavi a ak imate tepih nastaju novi problemi

_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: H2O X5
11.6.2011 10:29:16   
bubaMaja
a šta je sa spremnikom vode koji je prilično mali? ako nešto ispušta paru pod takvim pritiskom, koliko onda možeš očistiti s jednim spremnikom (to je onaj zeleni perač?), kako se čisti bez kemikalije (ako je para onda kemikalija nije potrebna jer je para sama po sebi dezinficijens)... meni se isto to sviđa, ali to su mi pitanja koja mi je muž postavio kad sam mu rekla da bih kupila, pa ako znate dajte mi odgovore )))))))


_____________________________

Blagoslovljeni najljepšom zvjezdicom s neba - došla nam je naša Stella 6.2.2011.

(Odgovor članu modesty blaise)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: H2O X5
11.6.2011 11:00:03   
mariola
spremnik vode je mali ali meni recimo za stan je dovoljno jednom ga napunit. U kuhinji, boravku i hodniku je tepih pa površine parketa i pločica nisu tako velike ali u dvi sobe nema tepiha pa isto taj jedan spremnik bude dovoljan.
mene jedino živcira taj kabel njegov jer nije dovoljno dugačak pa ga moram premještati iz utičnice u utičnicu dok obiđem stan. Super mi je plastični nastavak za tepihe pa mi je dobro što i tepihe mogu malo osvježiti njime.

< Poruku je uredio mariola -- 11.6.2011 11:02:21 >


_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu bubaMaja)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: H2O X5
11.6.2011 21:53:06   
Ally
Ah, znala sam da je to sa robotom predobro da bi bila istina. Ništa cure, možda naše klinke kad se udaju neće morati usisavati.user posted image

_____________________________

Sreća je u osmjehu mog djeteta!

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: H2O X5
11.6.2011 22:36:38   
tyna
i ja razmišljam da bi taj čistač kupila, a baš mi i frendica neki dan rekla da je prezadovoljna njime.
cure, mogle bi tražiti top shop neki popust na količinu user posted image

(Odgovor članu nemammaste)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: H2O X5
12.6.2011 8:14:54   
mamice
Ak se pozelite tog cistaca javite se ja sam uclanjena u njihov klub pa imam svaki put neke popuste na proizvode top shopa i dormea nije nista ekstra al je ipak poustuser posted image

_____________________________

Veliki braco Mihael-14.06.2008
Seka Valentina dosla 20.10.2011

(Odgovor članu tyna)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: H2O X5
12.6.2011 12:32:04   
ejmama

IZVORNA PORUKA: mariola

spremnik vode je mali ali meni recimo za stan je dovoljno jednom ga napunit. U kuhinji, boravku i hodniku je tepih pa površine parketa i pločica nisu tako velike ali u dvi sobe nema tepiha pa isto taj jedan spremnik bude dovoljan.
mene jedino živcira taj kabel njegov jer nije dovoljno dugačak pa ga moram premještati iz utičnice u utičnicu dok obiđem stan. Super mi je plastični nastavak za tepihe pa mi je dobro što i tepihe mogu malo osvježiti njime.


Jesi probala čistiti pećnicu? to me najviše zanima! ja imam 100m2 podnih pločica i bas mi je mali taj spremnik.

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: H2O X5
12.6.2011 15:11:47   
leilany
imam ga i ja....isto sam zadovoljna....ocisti fakat sve..
a pod opere i kaj je najbolje kak peres tak ti se i susi....
samo realno gledajuci ipak ne vrijedi 9ookn....


_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: H2O X5
12.6.2011 15:14:24   
nemammaste
Ma ja ću ga naručiti pa kud puklo da puklo! Javim vam dojmove...Srećom imam mali stan pa mi ne treba veliki spremnik a ni dugi kabel,to je jedna od rijetkih prednosti. user posted image
Mamice, hvala ali ne znam baš kako bi to izveli,šta ne bi onda trebala naručiti na svoje ime i adresu??

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: H2O X5
13.6.2011 22:33:30   
dalila
ajme ne zavaravajte se pa to je smeće.  Ja sam uzela iz razloga što sam imala stroj na paru s kojim sam čistila definitivno sve (ko na onoj reklami) ali ovo je pre slabo ta para je previše blaga da čisti onako kako su prikazali. Ufff, stroj je previše slab.

(Odgovor članu nemammaste)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: H2O X5
14.6.2011 8:52:33   
modesty blaise
evo ja se odlučila i upravo ga naručila....pa kak veli maštovita...kud puklo da puklo...ak mariola veli da čisti (a ona je poznata čistuknauser posted image ) onda valjda nekaj i očisti

_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...

(Odgovor članu dalila)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: H2O X5
14.6.2011 17:28:01   
tyna
modesty, sad si i mene navuklauser posted image  ako prodam kolica večeras (dolaze potencijalni kupci), odmah šaljem narudžbu u top shopuser posted image

(Odgovor članu modesty blaise)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: H2O X5
14.6.2011 17:53:07   
modesty blaise
hahaha tyna, meni para stiže pon, utorak tak su mi rekli...a ja danas investirala i u novi usisavač...ma pukla sam skrozuser posted image user posted image
imam doma kirby al brate mili MRZIM GA !!!!!
očajno mi je teško s njim raditi, miljon i jedan nastavak koji ne koristim jer ne stignem...
dok ga namontiram prođe mi pola dana i onda si još bar dva tri puta u toku usisavanja pređem s njim prek noge il se maznem u koljeno...pljuc!!!!user posted image
ja imam veliki stan ali on se isplati jedino i fakat samo za urede...
kupila sam si fini TIHI elektrolux s nastavkom za prašinu i  maloprije ga i isprobala i kaj da ti velim ZALJUBILA sam se u njega...lagan ko perce, nigdje ne zapinje...ma milina
e kad još ova parnjača stigne...di će mi biti krajuser posted image user posted image
haha , možda dođem i k vama očistit ak bu vam trebalouser posted image user posted image

< Poruku je uredio modesty blaise -- 14.6.2011 17:54:15 >


_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...

(Odgovor članu tyna)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: H2O X5
14.6.2011 18:09:18   
ikica84
modesty posalji ti meni kirbi ja obozavam da radim snjim user posted image user posted image user posted image moji imaju kuci a ja ga sad nemam. user posted image

_____________________________

ANDREJ 02.01.2010.
VIKTOR 24.09.2011.
mamine srece najveceeeeeee!!!!

(Odgovor članu modesty blaise)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: H2O X5
14.6.2011 22:56:03   
modesty blaise
ikice LOL....user posted image

_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...

(Odgovor članu ikica84)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: H2O X5
14.6.2011 23:16:05   
tyna
čekam onda da ti stigne parni strojuser posted image  pa javi dojmove i onda se bacam i ja u investicijuuser posted image

(Odgovor članu modesty blaise)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: H2O X5
15.6.2011 8:19:11   
modesty blaise
dogovorenouser posted image

_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...

(Odgovor članu tyna)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: H2O X5
15.6.2011 8:23:09   
nemammaste
Jedva čekam da mi dođe,odmah se bacam na generalku! Sreća da mm ide na go pa ću imati vremena igrati se user posted image

(Odgovor članu modesty blaise)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: H2O X5
15.6.2011 9:39:31   
mariola
IZVORNA PORUKA: modesty blaise

evo ja se odlučila i upravo ga naručila....pa kak veli maštovita...kud puklo da puklo...ak mariola veli da čisti (a ona je poznata čistuknauser posted image ) onda valjda nekaj i očisti


oooo mene se ovdje i hvali kad me nemauser posted image user posted image

Imam i ja kirbi i mrzim ga isto. I ne da sam ga izbacila iz stana u garažu nego sam ga odnjela kod sveki na drugi kraj grada.user posted image
E tihi elektrolux sam kupila prije 2,5 godine i zakon usisavač.user posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu modesty blaise)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: H2O X5
15.6.2011 9:45:51   
modesty blaise
user posted image mariola...viš da te kopiram skroz...
hehe...ja se jučer bacila na "tihog" i za čas sredila kuću....sad sam u iščekivanju "parnog" i jedva čekam da i njega isprobam...baš si jučer mislim kak  bu lijepo kad ne budem morala močiti ruke i krpe za prati pod... wow!

_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!