|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Formiranje glavice
10.8.2011 22:45:38   
uspavana
Drage moje, da li znate do kojeg tjedna, mjeseca se još glavica formira i još je mekana...
od krvarenja i vremena kad likvor nije imao put kojim teći Marta ima malih nepravilnosti na glavici...
zadnji put kad je bila doktorica koja je voljna razgovarati jer rekla da je to sve još mekano i da će popraviti... pa me zanima da li netko zna ili je imao sličnu situaciju.

Meni je moja princeza savršena kakva god da je, ali vjerujem da se ove manje nepravilnosti još mogu promijeniti da izgleda još savršenije.

< Poruku je uredio Zvonki -- 11.8.2011 7:27:32 >


_____________________________

...ne postoje nemoguće stvari,
postoji samo nedovoljno jaka želja...

Marta - ljubav naša - 10.06.2011.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: formiranje glavice
10.8.2011 23:23:40   
natalijax
ja mislim da če se to vratiti,malena je ona još,biti če sve dobrouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu uspavana)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: formiranje glavice
11.8.2011 7:28:46   
Zvonki
Ja znam da je mojima glavica bila mekana prvih mjesec dana. Zato sam joj mjenjala položaj da se ne zaleži na jednu stranu. To će se sve ispraviti, ne brini

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: formiranje glavice
11.8.2011 16:16:06   
ivanicapeca
Dokle god se kosti glave ne sastave i srastu na tjemenu, glava se formira. Sraste s nekih godinu dana cca. 

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: formiranje glavice
11.8.2011 17:02:48   
pincirotvajler

IZVORNA PORUKA: ivanicapeca

Dokle god se kosti glave ne sastave i srastu na tjemenu, glava se formira. Sraste s nekih godinu dana cca. 


tak je i nama dr rekla da imamo mu vremena ispravit glavicu jel je imao zaležanu

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu ivanicapeca)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: formiranje glavice
11.8.2011 17:27:33   
Juanita
IZVORNA PORUKA: ivanicapeca

Dokle god se kosti glave ne sastave i srastu na tjemenu, glava se formira. Sraste s nekih godinu dana cca. 


tako je.

(Odgovor članu ivanicapeca)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: formiranje glavice
11.8.2011 19:48:44   
bubaMaja
dječja glavica do godine dana se bez problema oblikuje i mijenja, a može i kasnije...
tvoja bebica je još kao da je u bušici, nije to još njen konačni bebinski lik ))) Bogu hvala da ona lijepo napreduje pa će i njena glavica kao i ostatak napredovati i svakim danom biti sve ljepša i ljepša.. vidjet ćeš, nema razloga za brigu

_____________________________

Blagoslovljeni najljepšom zvjezdicom s neba - došla nam je naša Stella 6.2.2011.

(Odgovor članu Juanita)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: formiranje glavice
16.8.2011 12:33:26   
Anoniman
Moja P. ti je zaležala glavu odostraga, sad je skroz normalna, Elena sa strane, ispravila se. Brigita na desnu stranu jer joj je lijeva cica najdraža, nadam se da će i ona ispraviti, stavljam ju leć na lijevu stranu.
Ne brini, oni su ti ko plastelin user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu bubaMaja)
  Neposredna veza do poruke: 8
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!