|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Električni protočni bojler
28.12.2010 9:51:34   
nemammaste
Zanima me da li ga netko ima? Nemamo centralno a baš bih voljela staviti protočni bojler.Sad imamo neki mali a nama nikad dosta tople vode pa ću morati nešto promijeniti.Da li on jako puno troši i da li se više isplati on ili neki jako veliki obični?
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Električni protočni bojler
28.12.2010 10:06:03   
Bebys
ja osobno ga nemam ali ima moja teta na selu zive..imaju ogroman veliki el. pr. boj.  u kupatilu..jako jako veliki jer je njih 6 u kuci bilo sad ih je petero ali to je puno svijeta isto...veliki su svi i puno trebaju vode...

znam OVAKO

AKO GA ISKLJUCIS IZ STRUJE...PA UKLJUCIS SAMO KADA SE IDES KUPATI...NIJE DOBRO PUNO VISE STRUJE POTROSI NEGO KADA JE STALNO UPALJEN... ONDA MANJE...tako oni kazu...ako oni kazu da nije strasno puno novaca..onda ce i tebi biti ok sretno

(Odgovor članu nemammaste)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Električni protočni bojler
28.12.2010 10:07:01   
LUNA000
Mi ga nemamo ..ali sam nedavno morala kupiti novi bojler pa sam dosta o tome čitala...koliko sam ja skužila...topla voda se stvara prilikom otvaranja slavine..tj.prilikom potrošnje..dosta ih se žali na njih...vode tople uvijek ima..ali nije dovoljno topla-vruća...i problem je što mora biti blizu slavine..jer ako je slavina dalje od bojlera gubi se na toplini...(nemam iskustav...to je pročitano)... i tako smo mi uzeli mislim od 80 litara od gorenja obični bojler...stoji u kupaonici...namješteno je da je voda više vruća nego topla...nas je 5 u kući...(kupili bi i manji možda...ali tad nam se žurilo...nije bilo manjeg modela...a i cijena je bila povoljna)..vode ima i viška..s tim da ide i u kuhinju..tako da i uštedim ujutro vrijeme kuhanja kave ili čaja...s obzirom da je voda već dosta zagrijana...user posted image  nadam se da sam ti barem malo pomogla

_____________________________

A:31.10.2005.
N:27.12.2006.
L A 30.05.2011.

(Odgovor članu nemammaste)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Električni protočni bojler
28.12.2010 10:08:57   
LUNA000
i da...kod svakog električnog bojlera ljudi govore..da ga je bolje držati na nekoj umjerenoj temperaturi stalno upaljenog..nego ugrijati na najjače pa onda gasiti...više se struje troši

_____________________________

A:31.10.2005.
N:27.12.2006.
L A 30.05.2011.

(Odgovor članu LUNA000)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Električni protočni bojler
28.12.2010 10:21:55   
Bebys
luna ja mislim onda da moja teta ima taj isto sto si i ti kupila...onda je to normalni bojler nije protocni...vjerovatno...user posted image

(Odgovor članu LUNA000)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Električni protočni bojler
28.12.2010 10:57:46   
Anoniman
mislim da nema električnog protočnog bojlera...
mi imamo plinski protočni i ne bi ga "mejnalaaaa, ni za rajnglu bažula"user posted image

(Odgovor članu Bebys)
  Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Električni protočni bojler
28.12.2010 11:04:43   
nemammaste
IZVORNA PORUKA: Mariachi

mislim da nema električnog protočnog bojlera...
mi imamo plinski protočni i ne bi ga "mejnalaaaa, ni za rajnglu bažula"user posted image



Ima, gledala sam ih već samo nemam pojma kakvi su.Plinski je zakon ali šta kad ne mogu to staviti user posted image

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Električni protočni bojler
28.12.2010 13:53:53   
Točkica28
.

< Poruku je uredio Točkica28 -- 28.12.2010 13:54:11 >


_____________________________

Točka do točke točkica...
11.10.2010.Šimac <3, 17.1.2013. Mini Šimac <3
Naše sve <3 <3

(Odgovor članu nemammaste)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Električni protočni bojler
21.1.2016 15:33:56   
Zori
Ja osobno ne znam nikoga tko je bio zadovoljan s tim bojlerom. Problem što se dosta kvari, skuplja se kamenac, javljaju se problemi sa priključivanjem struje, a na kraju dobro ni ne zagrije vodu. Tako da je po meni puno bolje rješenje obični bojler.

(Odgovor članu nemammaste)
Neposredna veza do poruke: 9
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!