|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Druge RR
19.8.2008 13:16:55   
mirna
Da li posjećujete i druge Ringeraje? Kako vam se čine?

Ako netko ne zna njih ovdje su vam linkovi:

www.ringaraja.net
www.ringeraja.ba
www.ringeraja.rs
www.miobambino.it

Ja ih tu i tamo pregledam.. Na Bih se stalno nešto svađaju, u Sr su još na početku, pa je malo dosadno, a na slovenskoj je kaos, jer ima ogromno članova... Na talijansko ne idem , jer ne znam jezika..

Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Druge RR
19.8.2008 13:26:49   
tikica_69
Meni je BIH Rigereja ok.....ali iskljucivo sam na pdf Zatrudnjivanje, tako da ne znam kako je drugdje...i cure su ok...kod njih je jos gora situacija sa MPO nego kod nas, pa imamo o cemu raspravljati  

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Druge RR
19.8.2008 13:35:16   
koka
Ja nisam brijala po ostalima, al baš ću provirit na talijanskoj RR, već kad znam jezik, baš me zanima user posted image

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Druge RR
19.8.2008 13:41:08   
tiha
hehe i ja ga dosta znam bas bi mogla nadgledat talijaneeeeeeeeeeeeeeuser posted image

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Druge RR
19.8.2008 13:43:58   
koka
Ma bila ja sada, ništa posebno. Nemaju Birc user posted image  user posted image user posted image user posted image . Mi smo ipak obitelj, već se znamo user posted image user posted image user posted image .

(Odgovor članu tiha)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Druge RR
19.8.2008 13:49:04   
piggy
i ja sam sad bacila pogled na njihovu raju i nisu mi baš ništa posebno,trebale bi one vidjeti kako je kod nas jedna velika složna obitelj,ma mi smo zakon.user posted image user posted image nema boljih od nas!

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Druge RR
19.8.2008 15:51:36   
evanda
U potpunosti prepisujem i potpisujem sve što je napisala Mirna....user posted image

(Odgovor članu piggy)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Druge RR
19.8.2008 16:09:16   
FIONA
A  zamislite koja sam ja kokoš bila kada sam se otišla prijaviti na drugom računalu da vidim kaj radite i slučajno otišla na Bih verziju da nisam ni skužila...i isprobavam lozinku...i neće, i neće... i psujem i živčanim ali ne odustajem. U jednom trenutku ipak bacim oko na forume kad čudna imena, način komunikacije, teme nepoznate... da, trebalo mi je cijelo popodne da shvatim kak se šećem na krivom mjestu... tada i nikad više...

(Odgovor članu evanda)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Druge RR
19.8.2008 23:03:57   
njanja
IZVORNA PORUKA: FIONA

A  zamislite koja sam ja kokoš bila kada sam se otišla prijaviti na drugom računalu da vidim kaj radite i slučajno otišla na Bih verziju da nisam ni skužila...i isprobavam lozinku...i neće, i neće... i psujem i živčanim ali ne odustajem. U jednom trenutku ipak bacim oko na forume kad čudna imena, način komunikacije, teme nepoznate... da, trebalo mi je cijelo popodne da shvatim kak se šećem na krivom mjestu... tada i nikad više...
user posted image user posted image user posted image  i meni se to desilo....ali ja sma namjerno išla na bosansku i imala otvorenu i bosansku i našu...i zaboravila....i nešto mi čudno....ali sam se brzo prešaltala....

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Druge RR
19.8.2008 23:06:33   
tiha
cure moje i ja se sva jednom izbedirala....trebalo mi je dva sata da skuzim----plavusa----

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Druge RR
25.8.2008 13:19:51   
božica
ja sam ćak slućajno član ovoj u bih imam jednu objavu
jeeeeeeeeeeeeeee
a sad sam škicnula na tal. jaju dobro je sve na talijanskom a sa desne strane reklama na slovenskomuser posted image user posted image OTROŠKI BAZARuser posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio božica -- 25.8.2008 13:23:26 >


_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu tiha)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Druge RR
25.8.2008 13:58:11   
orhideja
Ja sam clanica ringeraja.ba forum im je ok.

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Druge RR
27.8.2008 20:37:50   
sanjarica
iako su mi blize,mislim to je bih,ringeraja,otisla sam par puta i nikad vise..uzasnih zena ima koje bi se samo svadjale a prave se pametne i nadri skolovane..cast izuzecima.

_____________________________

Ljubav! Citava knjiga u jednoj rijeci,cijeli okean u jednoj suzi,
sedam nebesa u jednom pogledu,
vihor u jednom uzdahu,grom u jednom dodiru,hiljadu godina u jednom trenu."

(Odgovor članu orhideja)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Druge RR
4.9.2008 14:46:23   
lenny
Na slo RR pronašla sam link za hr RR i ovdje mi se puno više sviđa. A na ostale RR još nisem ni pogledala. Ionako imam vrlo malo vremena, pa samo malo čitam i pišem.

(Odgovor članu sanjarica)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Druge RR
4.9.2008 14:48:44   
FIONA
lenny naravno da je ljepše...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ... 

(Odgovor članu lenny)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Druge RR
4.9.2008 15:48:23   
sanna
Aktivna sam članica RR.BIH, i nekako se čovjek srodi sa "okolinom i izuzecima", ali naravno svako podneblje ima nešto što ga čini posebnim, pa tako i RR.HR.

(Odgovor članu sanjarica)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Druge RR
17.9.2008 23:21:03   
anne
IZVORNA PORUKA: koka

Ma bila ja sada, ništa posebno. Nemaju Birc user posted image  user posted image user posted image user posted image . Mi smo ipak obitelj, već se znamo user posted image user posted image user posted image .


user posted image

_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 17
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!