|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Demy - pomoć u kuhinji
7.4.2009 15:17:48   
tikica_69
Demy je digitalna kuharica s ekranom osjetljivim na dodir koja može spremiti do 2500 recepata. Ideja je da ga koristite zajedno sa stranicom Key Ingredient, koja ima gomile besplatnih recepata za download.

Ekran veličine 12,5x17,5 cm je u boji, a na Mac ili PC Demy se spaja putem USB kabla. Uređaj ima mnoštvo zanimljivih funkcija. Tako za svaki recept koji koristite možete namjestiti tri timera. Svatko tko je ikad pokušao skuhati neko složenije zna koliko je to dobra ideja.

Demy ima i alat za konverziju koji će vam pomoći da brzo i jednostavno preračunate količine sastojaka, te listu zamjenskih namirnica koja će vam pomoći da zamijenite sastojak koji vam nedostaje, a usred ste spremanja ručka.

Uređaj je otporan na prskanje tekućinom, no nažalost ne znamo je li otporan na udarce, što bi dobro došlo svakoj užurbanoj domaćici.

Jedini dio uređaja koji nam se ne sviđa je cijena. Amazon za Demy želi 300 dolara, što je vjerojatno dvostruko više nego što vrijedi vaša cijela kolekcija kuharica.




_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Demy - pomoć u kuhinji
7.4.2009 15:21:14   
Anoniman
Ludnica....
al meni je i coolinarika odličnauser posted image  stalno visim tam....user posted image

(Odgovor članu tikica_69)
  Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Demy - pomoć u kuhinji
7.4.2009 15:34:54   
Cybermama
IZVORNA PORUKA: Mariachi

al meni je i coolinarika odličnauser posted image  stalno visim tam....user posted image


i ja isto visim na coolkiuser posted image
a ovaj uređaj je super stvar,samo da je viška parauser posted image to je za turbo kućanice

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Demy - pomoć u kuhinji
7.4.2009 15:35:40   
tikica_69
I ja sam na Coolinariki cesto...imaju genijalnu stranicu i odlicne recepte....al nije da ni se bunila protiv ovoga user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Cybermama)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Demy - pomoć u kuhinji
7.4.2009 15:37:14   
Florijan Jakov
mislim da meni to baš i ne bi koristilo user posted image

_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Demy - pomoć u kuhinji
7.4.2009 15:39:52   
Cybermama
ma naravno da se ne bih bunila,odlična stvarčica.ja bi user posted image ali da kažem mm-u da mi to treba za u kuhinju pa pošizio bi(iman kuharica milijun),bacio bi mi u smeće i tupperware i zepter,jer on kaže da mi je i to nepotribno.a kamo li još i strojček,a pola dana provedem listajući na coolki user posted image

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Demy - pomoć u kuhinji
7.4.2009 15:42:09   
tikica_69
E, al daj zamisli..... "Demy zlato, procitaj mi onaj recept""Demy zlato, koliko moram tjesta skuhati za dvoje osobe?""Demy zlato......" user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Cybermama)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Demy - pomoć u kuhinji
7.4.2009 15:43:27   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: tikica_69

E, al daj zamisli..... "Demy zlato, procitaj mi onaj recept""Demy zlato, koliko moram tjesta skuhati za dvoje osobe?""Demy zlato......" user posted image  user posted image  user posted image


muževi bi nam dali vritnjak!user posted image

(Odgovor članu tikica_69)
  Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Demy - pomoć u kuhinji
7.4.2009 15:44:28   
tikica_69
A ne bi.....bar bi u miru mogli gledati tekme user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Demy - pomoć u kuhinji
7.4.2009 15:47:19   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: tikica_69

A ne bi.....bar bi u miru mogli gledati tekme user posted image


baš! user posted image

nitko im ne bi prekidal partiju šaha u najnapetijem trenu zbog neke glupe sitnice tipa... hoćeš parmezana ili ne?user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu tikica_69)
  Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Demy - pomoć u kuhinji
7.4.2009 15:50:28   
Cybermama
IZVORNA PORUKA: tikica_69

E, al daj zamisli..... "Demy zlato, procitaj mi onaj recept""Demy zlato, koliko moram tjesta skuhati za dvoje osobe?""Demy zlato......" user posted image  user posted image  user posted image


divotica user posted image
muževi bi nam postali ljubomorni na Demy-a user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Demy - pomoć u kuhinji
7.4.2009 16:13:48   
pikachu
IZVORNA PORUKA: Mariachi

Ludnica....
al meni je i coolinarika odličnauser posted image  stalno visim tam....user posted image



I ja isto... Coolinarika rules!!!!user posted image user posted image user posted image  Ne bi ni ovo bilo loše imati...

_____________________________

Sunce naše malo, stigla si...
Vita-10.08.2009.
Ponosni T&M

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Demy - pomoć u kuhinji
7.4.2009 22:00:20   
Ruža
Još da hoće sama skuhati, to bi bio posao.user posted image

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu pikachu)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Demy - pomoć u kuhinji
7.4.2009 23:00:19   
novamama
IZVORNA PORUKA: tikica_69

E, al daj zamisli..... "Demy zlato, procitaj mi onaj recept""Demy zlato, koliko moram tjesta skuhati za dvoje osobe?""Demy zlato......" user posted image  user posted image  user posted image


Demy zlato, ajde mi skuhaj ovaj ručakuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu Cybermama)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Demy - pomoć u kuhinji
8.4.2009 10:06:51   
uspavana
zanimljiva stvar!
al imam nekoliko kuharica doma, jer sam ih jako htjela imati..
a sad kad ih imam moram priznati da više stoje i skupljaju prah na polici nego što ih koristim...

al možda kad ću imati više vremena user posted image

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 15
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!