|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Crna ovca
12.3.2013 8:36:26   
niky88
Imate li vi u obitelji "crnu ovcu", tj. nekoga s kim se ne čujete/družite, a blizak vam je rod.

Ja imam...biološku mamu...živomo u istom gradu ali se ne čujemo...rastala se s mojim tatom kad sam bila mala,nije pitala za mene ..kad sma ju s 16god upoznala ..živjela sam 2god kod nje..al ona nije osoba koju bi ja mogla nazvati mamom... danas samo pošalje poruku za rođendan i to je sve..jošdobro da se sjeti kad su nam rođendani...

_____________________________

David 2008.
Lena 2010.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Crna ovca
12.3.2013 13:00:14   
Pemale
Pa nemam baš u bližem rodu, ali recimo da nemam sreće sa kumovima.
Krsni kumovi su mi bili na vjenčanju i poslije toga, a i prije, 10 g. se ne vidimo i ne čujemo.
A i vjenčani kumovi (suprugovi) nisu za pohvaliti. Pojavili se na prvoj godišnjici i nakon toga ni prismrdili.
Niti jednom djetetu nisu došli sa čokoladom u babinje.
A gledali smo si u prozore do prije 4 g. user posted image

(Odgovor članu niky88)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Crna ovca
12.3.2013 13:05:28   
Renata RR
Nama fali bijela ovca!user posted image user posted image

(Odgovor članu Pemale)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Crna ovca
12.3.2013 13:07:32   
danery
baka-tatina mama.....žena je specifična,ajmo reći vjesrki fanatik i nikako se ne možemo složiti u nekim stvarima,pa onda ni ne volim ulaziti u neke razgovore....

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu Renata RR)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Crna ovca
12.3.2013 13:07:41   
Tanjica Tanja
user posted image user posted image user posted image Imam ih više, prva je moj bratuser posted image user posted image

_____________________________

Helena 11.05.2011. Mamina ljuba zuba!

(Odgovor članu Renata RR)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Crna ovca
11.6.2013 10:26:46   
Medena22
Ima ih...

(Odgovor članu Tanjica Tanja)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Crna ovca
11.6.2013 10:36:47   
newmum

IZVORNA PORUKA: Medena22

Ima ih...


ooo daa


_____________________________

Patrik 21.04.2012

(Odgovor članu Medena22)
Neposredna veza do poruke: 7
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!