|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Cijene dječje opreme
29.1.2009 21:19:40   
Ruža
Bezobrazno su preskupi. Za cjenu malo boljih kolica možeš kupiti polovni auto?user posted image  Neusporedivo. Odjeća, igračke, a tek cipelice??? Skuplje od mojih?user posted image
Baš udaraju tamo gdje znaju da mogu, itekako su svjesni da svaki roditelj razmišljati će, da za dijete mora biti.

_____________________________

Samo luda mama...
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Cijene dječje opreme
29.1.2009 21:35:43   
ninolina
Istina cjene su boli glava. Bit ću iskrena mi nikad nismo gledali cijenu, uvijek ono što nam treba ili nam se sviđa. I definitivno sada trošimo više nego kad je bilo samo jedno djete ili dvoje. Ne nose cipele jedan od drugog, kupujemo poprilično i potrebnog i nepotrebnog. Al da je skupo, skupo je

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Cijene dječje opreme
29.1.2009 21:46:48   
lee
IZVORNA PORUKA: Ruža

Bezobrazno su preskupi. Za cjenu malo boljih kolica možeš kupiti polovni auto?user posted image  Neusporedivo. Odjeća, igračke, a tek cipelice??? Skuplje od mojih?user posted image
Baš udaraju tamo gdje znaju da mogu, itekako su svjesni da svaki roditelj razmišljati će, da za dijete mora biti.





ja se slažem Ruža sa tobom, baš sutra idem po kolica Graco 1500kn a autosijedalica je za svega 3mj...i opet moraš kupiti novu...a ona je skoro 1000kn...a tek torba za stvari 250kn...pa da bankrotiraš..ih meni če susjedi dati robicu i krevetič za bebu...a komodica 900kn na jeftinija u limaču...ma preskupi su...user posted image

_____________________________

Alex 2.5.2009
pravi sam decko veliki :) stize mi brat 11.12. 2013

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Cijene dječje opreme
29.1.2009 22:08:33   
Ruža
Pripazi kod kupnje namještaja na proizvođača, neka bude naš. Mi uzeli krevetić, lijep izvana, stigao kući oštećen, a kvaliteta nikakva, naravno made in Kina. Vratili ga i zamijenili za naš.

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu lee)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Cijene dječje opreme
29.1.2009 22:26:11   
njanja

IZVORNA PORUKA: Ruža


Baš udaraju tamo gdje znaju da mogu, itekako su svjesni da svaki roditelj razmišljati će, da za dijete mora biti.


Točno tako....
isto tako i za trudničku robu-ono nemaš izbora pa ajmo mi lijepo na ove hlače nalijepiti cijenu 500 kn....

Trebale bi se rode i babe i ine udruge malo zalagati za ukidanje stope pdv-a na dječju opremu....u nekim zemljama to postoji....

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Cijene dječje opreme
29.1.2009 22:33:49   
tonkica
Užas jedan! Hvala Bogu na svim "donacijama", poklonima i inome. Inače, da sve sam kupiš, bankrotirao bi!
Znaju trgovci da je svaki roditelj slab na svoje dijete, da mu ništa za njih nije preskupo, pa udaraju po našim džepićima... Užas jedan!


_____________________________

Mia 13.07.2008
Blaž: cca 18.12.2010

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Cijene dječje opreme
29.1.2009 22:38:36   
curice
Danas sam išla u chicca,sniženje je 50% kupiti babine i kad sam vidjela da kolica na tri točka bez ikakvih drugih dodataka koštaju 3400 kuna došlo mi je zlo.A da ne govorim kad dođe zima pa trebam kupiti teniske i čizme x 3.
Katastrofauser posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu tonkica)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Cijene dječje opreme
30.1.2009 8:31:31   
mlada mama
bitno da stalno govore radjajte,radjajte,a cijene bezobrazno skupe, pa sad kad netko ima malu placu,ajde ti radjaj....ma joj,ali da je bar kvaliteta neka,a ne sve se raspadne

(Odgovor članu curice)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Cijene dječje opreme
30.1.2009 8:57:04   
dominik
zaboravile ste razne kremice, kupke koje ako vam djete ima sušu kozu (kao moje) morate kupiti a kostaju oko 180 kn a ne traju niti mj dana, koja bi od nas za sebe izdvojila za kupku toliko, znaju di mogu...

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Cijene dječje opreme
30.1.2009 10:15:30   
tikica_69
Ja se sva rastopim kad vidim po ducanima te prerasne stvarcice za bebace i onda mi odjednom naglo pozli kad snimim cijenu user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Cijene dječje opreme
30.1.2009 10:18:02   
FIONA
IZVORNA PORUKA: tikica_69

Ja se sva rastopim kad vidim po ducanima te prerasne stvarcice za bebace i onda mi odjednom naglo pozli kad snimim cijenu user posted image


da pozli...jedva dišem!! Pa majke ti cipele su skuplje nego za odrasle...a di ostalo...user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Cijene dječje opreme
30.1.2009 16:50:23   
koka

IZVORNA PORUKA: njanja


IZVORNA PORUKA: Ruža


Baš udaraju tamo gdje znaju da mogu, itekako su svjesni da svaki roditelj razmišljati će, da za dijete mora biti.


Točno tako....
isto tako i za trudničku robu-ono nemaš izbora pa ajmo mi lijepo na ove hlače nalijepiti cijenu 500 kn....

Trebale bi se rode i babe i ine udruge malo zalagati za ukidanje stope pdv-a na dječju opremu....u nekim zemljama to postoji....
isto to cu reći ....


_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D


(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Cijene dječje opreme
30.1.2009 17:33:11   
pako
ja imam sreće pa sam večinu toga dobila,krevetić,kolica.sjedalicu,robicu za početak, samo sam kupila kaj mi je falilo i naravno kaj mi je bilo slatko pa makar bilo i nepotrebno, ali baš smo u fazi za kupnju prvih cipelica,skoro me infarkt trefio kad sam vidla cijene za njegove jedne sebi kupim dvoje,užas ali kad se mora nije teško. ipak su oni naši  maleni anđeli. user posted image     ali da ne pretjeruju brate s cijenama,pretjeruju poludili svi.

_____________________________

PATRICK 30.04.2008. 01:55h
MATEO 06.03.2010. 01:17h

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Cijene dječje opreme
31.1.2009 21:20:40   
Marta j
Preskupa je djecija oprema mi smo krevetic platili 1700kn bez madraca,uzeli smo ortopedski madrac 370kn,komodu smo platili 1200kn,kolica smo uzeli sada na snizenju za 1700kn.
A robica da ne govorim a nama ovo prva beba pa mi sve treba i jos mi sve lijepo pa neznam sto bi kupila.

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Cijene dječje opreme
2.2.2009 11:42:25   
Kika83
svaki put kad gledam te diječije stvari se raznježim ali kad vidim cijelu dođe mi slabo.
strašno je kako je užasno skupo. nadam se da čemo imati pomoć od obitelji jednog dana jer ako ne čemo bankrotiratiuser posted image

(Odgovor članu Marta j)
Neposredna veza do poruke: 15
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!