|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Bubanj!
4.11.2009 14:16:53   
pepeljuga
Sinoc ja lipo upalila masinu....Stavila na program koji pere dva sata i par minuta prije kraja,vec je bila napravila prvu centrifugu cujem takvu buku i lom da sam mislila da mi se raspalo cilo kupatilouser posted image user posted image user posted image
Uđem nakon par minuta i imam sto vidjeti,masina stoji pa skoro na pola kupatila,okolo krcato komada plastike,posuda za prasak,vrata odvaljena na pola....uglavnom uzas....nije mi bilo bas sve jedno i jos razmisljam zamisli da je netko bio unutra pa mogao ga je pogoditi bilo koji komad....user posted image user posted image
Zovem ja jutros servis i govori mi serviser da se u pranju vjerojatno otvorio bubanjuser posted image user posted image user posted image , i to jos nisam cula!!!!
Uglavnom masina ima garanciju dvije godine i ja nađem racun kad ona kupljena tocno na jucerasnji dan prije dvije godine....od kad sam je kupila vec je par puta bila na popravku....
Nisam napisala da je masina sa gornjim punjenjem....

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))

Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Bubanj!
4.11.2009 14:18:36   
Bebys
ajme meni zeno draga moglo je ubiti nekoga...uzasno. i sta sad hoce li ti dati novu....koje ti je marke masina...grozno...user posted image

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Bubanj!
4.11.2009 14:23:46   
pepeljuga
Masina je Wirpool....Ma da naj gore je sto se stvarno moglo nekome nesto dogoditi....
Jos mi je i roba unutra i ne mogu je izvaditiuser posted image user posted image user posted image
Sutra ce doci majstor pa cu sve znati....

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Bubanj!
4.11.2009 14:26:14   
Bebys
katastrofa....sretno javi sta je bilo...

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Bubanj!
4.11.2009 14:30:10   
Njofra
Nikad nisam čula da se nekom tak nekaj desilo. Vjerujem da ti nije lako. Za izludit. Nevjerojatno.

_____________________________

mama

Princezica 13.11.1998.
i
Njofra 14.8.2006.

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Bubanj!
4.11.2009 14:33:14   
mama mery
uzsa
srecom pa nitko nije bio u kupatilu


_____________________________




(Odgovor članu Njofra)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Bubanj!
4.11.2009 14:46:57   
pincirotvajler
da, zna se desit da bubanj iskoči iz onog prostora di je inače, pa mašina skače, al nisam znala da može tak jakouser posted image


_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu mama mery)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Bubanj!
4.11.2009 14:52:07   
pepeljuga
IZVORNA PORUKA: pincirotvajler

da, zna se desit da bubanj iskoči iz onog prostora di je inače, pa mašina skače, al nisam znala da može tak jakouser posted image


ma i ja sam znala da zna nekad skakat al bas da se otvori za vrijeme pranja i to kad je vec skoro oprao,to nisam cula....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Bubanj!
4.11.2009 14:55:53   
pincirotvajler
da, niti ja..o bože..nadam se da nije skup popravak user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Bubanj!
4.11.2009 15:00:02   
curice
katastrofauser posted image user posted image
sreća pa nitko nije bio u banji

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Bubanj!
4.11.2009 15:17:46   
natalijax
a jooooooooooj koda je znala kad se treba pokidat,baš mi je žao user posted image

(Odgovor članu curice)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Bubanj!
4.11.2009 21:16:14   
tikica_69
Mojoj mami se jednom tako masina dosetala do vrata pa nije mogla uci u kupaonu user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Bubanj!
4.11.2009 21:23:22   
miha
ja sam imala whirpool-icu s gornjim punjenjem i zamijenila ju nakon 3 godine-bila je koma od početka..ne uzme prašak iz posudice,drugi put omekšivač..treći put ne ispere veš,četvrti ne centrifugira,a uredno dođe do kraja i zgasi se..srećom nikad mi se nije ovakvo nešto desilo..

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Bubanj!
4.11.2009 21:44:40   
uspavana
ajoj..nadam se ako ništa drugo da si barem uspjela veš izvaditi i da je on u redu.
a to još nisam čula da je sve se razletilo..

mojoj mami rikla pred par godina....ali samo nije centrifugu napravila i to je to...ništa drugo se nije dogodilo...


_____________________________

...ne postoje nemoguće stvari,
postoji samo nedovoljno jaka želja...

Marta - ljubav naša - 10.06.2011.

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Bubanj!
5.11.2009 13:44:28   
pepeljuga
Sad mi je bio majstor i  ne moze virovati sto se desilo,govori da to jos nikad nije vidio...kao da je sve eksplodiralo iznutra....user posted image user posted image user posted image
Sutra ce doci po masinu i donijeti zamjensku a moja roba jos stoji unutrauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu uspavana)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Bubanj!
5.11.2009 13:47:42   
lueman
i ja sam se jučer čudila kad si napisala. imam sve njihove aparate i nikad nje bilo nikakvog problemauser posted image user posted image a možda neka tvornička greška. ajoj, najgore je biti bez veš-mašineuser posted image

_____________________________

28.12.95 L
27.03.97 E
24.04.05 A
**

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Bubanj!
5.11.2009 13:49:22   
tiha
ajme bas mi je zao sto se to dogodilouser posted image

_____________________________

``````sitna i dinamitna :) :)´´´´´´

Denissa 19.06.2004.
Mia 09.11.2007.

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Bubanj!
5.11.2009 14:05:59   
dominik
IZVORNA PORUKA: tikica_69

Mojoj mami se jednom tako masina dosetala do vrata pa nije mogla uci u kupaonu user posted image


i nama...pa smo stavili zavjese....user posted image

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Bubanj!
5.11.2009 15:08:18   
lavica81
nisam ni ja. a još kupiš poznatu marku i misliš da će potrajat, a vidi ovo. sreća da nitko nije bio u banji

IZVORNA PORUKA: Njofra

Nikad nisam čula da se nekom tak nekaj desilo. Vjerujem da ti nije lako. Za izludit. Nevjerojatno.

(Odgovor članu Njofra)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Bubanj!
10.11.2009 13:13:48   
pepeljuga
Zvali me juce ovi iz servisa i rekli da cemo dobiti novu masinu....aj bar nesto pozitivnouser posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu lavica81)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Bubanj!
10.11.2009 13:17:32   
Zvonki

IZVORNA PORUKA: pepeljuga

Zvali me juce ovi iz servisa i rekli da cemo dobiti novu masinu....aj bar nesto pozitivnouser posted image



O, pa to je odlična vijest. Valjda neka serijska greška? Pazi samo da i ova nova nije iz iste serije. Tako sam ja mm kupila sat, dosta skup sat. I nakon vremena on počeo hrđati. Odnijeli ga i vele nam da je izašla jedna takva serija (mislim si šta ih onda podvaljuju kad znaju da su imali grešku, al' dobro). Dobio novi. Za mjesec dana opet ista priča user posted image Treća sreća...

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Bubanj!
10.11.2009 13:18:18   
BUMBIKA
Super

_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Bubanj!
10.11.2009 13:49:50   
lueman

IZVORNA PORUKA: pepeljuga

Zvali me juce ovi iz servisa i rekli da cemo dobiti novu masinu....aj bar nesto pozitivnouser posted image


lijepo od njih.ipak čuvaju dobar glasuser posted image user posted image

_____________________________

28.12.95 L
27.03.97 E
24.04.05 A
**

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Bubanj!
10.11.2009 14:44:47   
BruMa
Baš sam mužu pričala o tome i reko mi je da se to zna desit kod tih mašina sam gornjim punjenjem.Da se bubanj raspadne....On je nekoliko godina radio sa vešmašinama,pa zna za to.

_____________________________

Bruno 26.04.2006.♥♥♥
Mateo 18.12.2009.♥♥♥
http://www.youtube.com/watch?v=_1_MydgRFZw&feature=player_embedded


(Odgovor članu lueman)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Bubanj!
10.11.2009 14:47:24   
pepeljuga
Ovdi se na kraju raspala cila unutrasnjost....user posted image user posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu BruMa)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!