|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Bacanje buketa
24.4.2009 11:19:38   
Ruža
Vidim da dosta cura spominje da su sačuvali svoj buket, šta se on ne baca svugdje?user posted image
Svoj sam bacala, ulovila ga je nećakinja. I jako mi je žao što unaprijed nisam rekla čaji da upozori da djeca ne love buket.user posted image
Tko je ulovio vaš?

_____________________________

Samo luda mama...
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Bacanje buketa
24.4.2009 11:22:10   
Zvonki
Moj je ulovila susjeda koja ih je na raznim svadbama ulovila već 5-6. Ni moj joj nije pomogao...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Bacanje buketa
24.4.2009 11:24:30   
Ruža
IZVORNA PORUKA: Zvonki

Moj je ulovila susjeda koja ih je na raznim svadbama ulovila već 5-6. Ni moj joj nije pomogao...user posted image user posted image user posted image


O ja sam 9 komada ulovila.user posted image
Sad kod kume opet idem loviti bez obzira što više nisam cura. Baš me briga, neka me netko spriječi ako se usudi.user posted image

< Poruku je uredio Ruža -- 24.4.2009 11:25:02 >


_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Bacanje buketa
24.4.2009 11:28:58   
uspavana
mi nismo imali klasično vjenčanje i ja nisam bacala buket...

a od bratića žena je bacala buket, ali ne svoj, nego su joj napravili neki jeftiniji koji je bacala - to je isto dobra ideja ako hoćeš sačuvati svoj user posted image

_____________________________

...ne postoje nemoguće stvari,
postoji samo nedovoljno jaka želja...

Marta - ljubav naša - 10.06.2011.

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Bacanje buketa
24.4.2009 11:35:15   
Kika83
Ja sam ga bacala i ulovila ga je cura koja se nakon godinu i pol dana udalauser posted image a podvezicu je ulovio njen sadašnji muž(tad dečko)user posted image

(Odgovor članu uspavana)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Bacanje buketa
24.4.2009 11:42:42   
dominik
moje koke se boje udaje...pa su bjezale od buketa kad je letio kao vrag od tamjana kak bjezi...a naivna necakinja pokupila buket...djete ne zna kaj znaci udaja user posted image

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Bacanje buketa
24.4.2009 11:45:45   
anaxx
mi smo imali vjenčanje u petek i večeru za najbliže, nas 30-tak i nisam bacala buket nego ga dala sestri, ali mi ga je ona osušila i poklonila natrag pa ga zato imam doma, drugi dan , u subotu smo napravili veliku vrtnu feštu kod svoje kuće, doško nam je 50-60 prijatelja, bilo je super, bez odijela i svečanih odora...

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Bacanje buketa
24.4.2009 13:03:32   
gljiva
moj je ulovila frendica prije pet godina , još se nije udalauser posted image user posted image

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Bacanje buketa
24.4.2009 13:07:32   
BUMBIKA
Ulovila ga je prijateljica(tako da ga i dan dans vidim kad dođem kod nje...user posted image ) i udala se godinu dana poslije mene..

_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu gljiva)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Bacanje buketa
24.4.2009 13:36:53   
koka
ja sam ga ulovila na vjenčanju moje bivše šogi, i upalilo je, mi smo bili slijedeći. moj je ulovila frendica i njima je upalilouser posted image ...a moj je bio prekrasan i žao mi je što si ga nisam sačuvala, a one koje su ga sačuvale imale su drugi buketić koje su bacale, sličan originalu ali manji.

_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D


(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Bacanje buketa
24.4.2009 14:12:39   
apika
Moj je ulovila od susjeda cura,još hodaju. Žao mi je što sam ga bacala jer je bio od suncokreta i svi su bili oduševljeni što je bio tako neobičan

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Bacanje buketa
24.4.2009 14:50:13   
mariola
Na sve i jednom piru kojem sam bila najveća gnjavaža mi je bila to bacanje buketa. PA neka ga love cure koje hoće a mene pustite na miru, ali ne silom su me stalno gurali. Ne samo mene, većina cure koje znam to ne voli pa zato ja svoj nisam ni bacala nego sam ga poklonila kumi i ona se udaje sad u 1o mjesecu, godinu dana poslije mog pira.

(Odgovor članu apika)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Bacanje buketa
24.4.2009 15:38:26   
pepeljuga
moj je ulovila prijateljica i nije se jos udala a i nema decka pa tko zna kad ce.....user posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Bacanje buketa
24.4.2009 19:16:56   
zaba
meni su rekli da se buket daje kumi ako je neudata,ako je u braku onda se baca.Tako sam prvi put bacala buket,a drugi put sam sačuvala,jer je kuma sretno udata,a nisam imala kome bacati.

_____________________________

lucija je svjetlo u mom životu
07.05.2005.

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Bacanje buketa
24.4.2009 22:35:05   
FIONA
da sačuvala sam ga da bi se moj muž primil čišćenja i bacio moju ružinu lopticu u smeće...nikada mu to nisam oprostila niti neću...skoro sam ga zadavila...loptica od 53 crvene ruže....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu zaba)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Bacanje buketa
25.4.2009 10:42:06   
m600
moj je ulovila od bratića kći i isto su gosti bili nezadovoljni jer je dijete ulovilo buketuser posted image

_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Bacanje buketa
26.4.2009 12:58:15   
božica
jesam bacala sam ga i uhvatila ga je cura
nisam reazmišljala o tome da si ga ostavim

ali frendica je imala poseban za bacanje onaj "pravi" si je ostavilauser posted image


_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 17
   [Obrisani korisnik]
26.4.2009 17:29:59   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu božica)
  Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Bacanje buketa
21.9.2010 1:36:04   
beba1710
ja sam imala lažni buket tako da mi nije ni malo žao što ga je uhvatila balavica koja isto tako ne spada pod potencijalne udavače. svoj sam zamijenila dok sam plesala s mm i odnjela u auto da ga netko ne prisvoji user posted image svejedno sam ga morala baciti  user posted image user posted image

_____________________________

07.04.2010. <3 Tina <3

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Bacanje buketa
21.9.2010 11:22:22   
Thea
Imala sam dva buketa t.j jedan je bio napravljen za bacanje tako da mi moj ostane za uspomenu,ali sam ga morala baciti ove godine jer je bio već u komi... user posted image
Ulovila ga je moja frendica iz škole koja se je i udala odmah nakon mene..jadna skočila je pol metra u zrak da ga se dočepa..user posted image


_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.

(Odgovor članu beba1710)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Bacanje buketa
21.9.2010 14:26:13   
Anoniman
Imala sam jedan, bacila sam ga. Bilo mi je žao kasnije.

(Odgovor članu Thea)
  Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Bacanje buketa
21.9.2010 14:29:30   
mama mery
u mojim je ulovila prijeteljica koja se u petak udajeuser posted image user posted image

moja sestricna je imala dva buketa jedan je bacala( ja sam uhvatila i dala se nakon 4-5god)user posted image a jedan je ostavila sebi
to mi je malo glupo i oba dva su bila pasticnauser posted image nevolim umjetno cvijece


_____________________________




(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Bacanje buketa
21.9.2010 14:54:14   
cuba
Bacala sam buket i baš je bilo smišno, cure su se gurale koja ćeuser posted image user posted image user posted image . Ulovila ga je mm-ova rodicauser posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu mama mery)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Bacanje buketa
21.9.2010 15:02:07   
Imra
IZVORNA PORUKA: cuba

Bacala sam buket i baš je bilo smišno, cure su se gurale koja ćeuser posted image user posted image user posted image . Ulovila ga je mm-ova rodicauser posted image




(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Bacanje buketa
21.9.2010 15:32:38   
Fever
moja je prija svim curama striktno zapritila da ona želi taj buket, a kumi je rekla, ti si kuma i to ti je to....sve su joj prepustile a još danas se smijemo kako je skočila u zrak, raširila ruke i noge u skoku...snimatelj još stavio usporenu snimku hahahaha prekomična je!

(Odgovor članu Imra)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!