|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Atopijski dermatitis i dohrana bebe-kako poče...
18.12.2010 10:56:03   
danery
evo skužili smo od čega se naša e grebucka...
dr.kaže atopijski dermatitis,ima na obrazima,malo na čelu i na tjemenu...
dobila je kremu Aflodrem,mazati 5 dana 2x i dalje A-derma...

pošto je ona već dosta velika,dr.savjetuje polagano uvođenje dohrane...e sad,pošto sam i tu i po netu i u brošurama i posvuda našla svega i svačega pa se i zabrinula i umirila,mene zanima kako početi dohranu...

što da joj dam,što smije,što ne smije...

ped.kaže prvo žitarice-rižine i kukuruzne pahuljice,kašice...počela sam joj stavljati samo navečer rižu u Hipp...

pomagajte drugovi,kako reče pjesma user posted image

< Poruku je uredio Zvonki -- 5.7.2012 10:50:57 >


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: atopijski dermatitis i dohrana bebe-kako ...
18.12.2010 11:08:06   
mišica 666
žao mi je što bebica ima dermatitis nego jel ti rekla pedica zbog čega je došlo do toga. moja je bila alergična na kravlje mljeko pa je morala piti hipoalergijsko i kad smo počeli s dohranom bila je na sve i svašta.
što se tiče dohrane mislim da je još rano po mom skromnom mišljenju a ako počneš prvo daj malo soka od jabuke par dana pa onda kašicu od jabuke pa lagano mrkvicu , krumpir ali između svake nove namirnice par dana razmaka da vidiš da li joj smeta.
i još na kraju što se tiče kremica za bebu isprobavaš sve i svašta i nađeš što ti paše ,npr. mene su doktori davili sa eucerinom a njoj ništa nije pomagao na kraju sam bezveze uzela od jonsona losion i kremu onu zelenu sa maslinom i bila mi je jedno vrijeme savršena. eto nadam se da će bebici brzo proći i da se nećete namućiti ..


_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: atopijski dermatitis i dohrana bebe-kako ...
18.12.2010 11:08:30   
Točkica28
joj i mene to muci kad i kako... ti sad save lijepo zapiši pa ćeš mi za 2 mj proslijediti user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Točka do točke točkica...
11.10.2010.Šimac <3, 17.1.2013. Mini Šimac <3
Naše sve <3 <3

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: atopijski dermatitis i dohrana bebe-kako ...
18.12.2010 11:12:27   
malica
Ja ne bih kretala dok nema barem 5 mjeseci. Da li ti je dr. predložila alergo testove? Preporučljivo je izbjegavati alergene kao npr. kravlje mlijeko i jaja, ali malena je ionako premala. Ono što sigurno moraš paziti je da radiš razmake između uvođenja namirnica i da uvodiš jednu po jednu. Kod atopije se vrlo brzo vidi reakcija tako da ćeš znati što smeta. Svakako rižine pahuljice prvo, pa možeš kukuruz. Pšenicu (griz) malo odgodi. Kad startaš s voćem, jabuka, banana i kruška nisu jaki alergeni pa u pravilu ne izazivaju probleme. Mrkva također. Povrće je uglavnom sigurno. Problem su tropsko voće (kiwi npr), citrusi i bobičasto voće. Orašasti plodovi mogu biti problematični, također. Med i propolis isto. Da li dojiš ili je na dohrani? Ako dojiš onda ti je problem poprilično riješen. Vjerojatno si ti jela većinu nabrojanoga i ako ekcem nije poludio, vjerojatno joj ne smeta. što se tiče afloderma, jako je bitno paziti da se ne pretjera sa mazanjem (vodi računa da zbilja mažeš samo 5 dana) između 2 primjene mora biti pauza. I svakako pripazi ako je vani sunčani dan da ju ne namažeš prije šetnje. Jer kortikosteroidi i sunce ne idu zajedno. Kad počneš s Adermom, koristi obilato i redovno maži. U fazi kada je situacija mirna sa ispravnom svakodnevnom njegom i erupcije su rijeđe i blaže. Nadam se da će brzo proći i da neće stvarati prevelike probleme.

_____________________________

moja mala maza.... 5.10.2009

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: atopijski dermatitis i dohrana bebe-kako ...
18.12.2010 11:13:26   
danery
nije mi rekla od čega je jer je dosad bila isključivo na ad (Nan,sad Hipp bio)...
jedino je rekla da može žitarice za početak (rižine i kukuruzne pahuljice),pa postepeno sokiće i kašice od jabuke i sl...
dala sam joj jučer malo razrijeđeog Hippovog soka od jabuke da vidim što će,popila je i ok je...
pošto ništa drugo nije papala,zato i pitam što i kako...

mazala sam ju jučer prvi put sa Aflodermom,jutros puuuuuuuuo bolje izgleda i prespavala je opet cijelu noć konačno...


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: atopijski dermatitis i dohrana bebe-kako ...
18.12.2010 11:21:07   
cuba
Moj R ima atopijski dermatitis. Na unutrašnjoj strani koljena mu bude crveno, stvori se krastica. Dobio ga je sa 4mj dok je bio isključivo dojen. Od tada ga kupam isključivo u A-dermi i mažem ga isto tako sa A-derminom kremom.
Nikakvih problema sa uvođenjem namirnica nismo imali. Koliko znam dermatitis se ne dobiva od hrane već je to preosjetljivost kože koja prođe do djetetove 3godine.


_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: atopijski dermatitis i dohrana bebe-kako ...
18.12.2010 11:26:20   
Nika 24052006
IZVORNA PORUKA: cuba

Moj R ima atopijski dermatitis. Na unutrašnjoj strani koljena mu bude crveno, stvori se krastica. Dobio ga je sa 4mj dok je bio isključivo dojen. Od tada ga kupam isključivo u A-dermi i mažem ga isto tako sa A-derminom kremom.
Nikakvih problema sa uvođenjem namirnica nismo imali. Koliko znam dermatitis se ne dobiva od hrane već je to preosjetljivost kože koja prođe do djetetove 3godine.



Ja se slažem s tobom.Moja N je imala atopijski dermatitis,i nikakvih problema nije bilo sa hranom.Jela je sve.Uz uporabu a derme i mustelle,prestali su problemi sa oko 2 godine.

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: atopijski dermatitis i dohrana bebe-kako ...
18.12.2010 11:31:25   
danery
a što je sa preporukama tipa: maknuti plišane igračke,ukloniti životinje,strogo pamučna odjeća,ne pregrijavati dijete-bolje oblačiti laganije i sl.?
(nije o dohrani,al kad se već o svemu piše...)
mislim ono,koliko ima odredbi maknuti ovo i ono i ne smije se...čovječe,glava me zabolila user posted image user posted image već sam ju vidjela golu i bosu u praznoj sobi user posted image user posted image


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu Nika 24052006)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: atopijski dermatitis i dohrana bebe-kako ...
18.12.2010 11:36:34   
mišica 666
ne moraš maknut sve plišiće samo ih malo češće peri i to je to. što se tiće odjeće uglavnom je bolje da je u pamučnim stvarima ali ako nekad obučeš nešto drugo neće joj se ništa strašno desiti. zapravo sama ćeš shvatiti šta joj i koliko smeta.

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: atopijski dermatitis i dohrana bebe-kako ...
18.12.2010 11:39:05   
Mirjana J.
a joj draga gadno je to.. meni je stariji mali ima taj dermatitis i isto je dobio mast za mazat i neku ujlnu kupku a stalno se češkao tako da bi mu na rukice znala i rukavice obuć.
što se tiče prehrane samo izbjegavat agrume,jaja i mliko jer su to jaki alergeni.znači započet lagano sa kašicama od jabuke,mrkvice a možeš i sama ih napravit.malo prošvrljaj internetom i samo hrabro jer ipak je majčin instikt presudan user posted image


_____________________________

Tomislav-28.07.2000
Josip-21.10.2010

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: atopijski dermatitis i dohrana bebe-kako ...
18.12.2010 12:58:06   
Anoniman
Ne moraš joj razrjeđivati sokiće. Slobodno joj daj jabuku, krušku, mrkvu i bananu. Daš joj 2-3 dana jedan, pa napravi dan-dva razmaka da vidiš reakciju. Onda kreni sa istim kašicama. Nakon toga bez brige jer ti uostalom na svakoj kašici piše sa koliko mjeseci joj smiješ dati. Pazi sa bananom jer stvrdne kakicu. Ja uvijek dajem miješano šljiva-banana, pa ne bude nikakvih problema. Rižine pahuljice joj za početak daš čiste, a kad uvedeš kašice možeš joj ubacivati po par žlica bilo kojeg voća ili povrća. Pričekaj još koji tjedan pa joj daj griz za bebe, a s njim možeš isto kao i sa rižinim pahuljicama. Uglavnom bez stresa, ulaziš u čaroban svijet šarene kakice.user posted image
Zovi ako zaškripi.

(Odgovor članu Mirjana J.)
  Neposredna veza do poruke: 11
   RE: atopijski dermatitis i dohrana bebe-kako ...
18.12.2010 13:09:33   
natalijax
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: atopijski dermatitis i dohrana bebe-kako ...
18.12.2010 13:12:58   
danery
graško,to je onaj tvoj sokić fasovao user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: atopijski dermatitis i dohrana bebe-kako ...
18.12.2010 13:38:11   
Anoniman
Neka, baš mi je drago da je popila.user posted image

(Odgovor članu danery)
  Neposredna veza do poruke: 14
   [Obrisani korisnik]
18.12.2010 14:44:23   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu danery)
  Neposredna veza do poruke: 15
   RE: atopijski dermatitis i dohrana bebe-kako ...
18.12.2010 15:23:16   
domica
ja sam mom dominiku sa 3,5mj. počela mješati npr.1dcl.soka od jabuke i 2dcl.čaja od kamilice tako jedno 2mjeseca a prvu kašicu od jabuke sa 4 mj. i bilo sve ok,evo danas je 5 god.zdrav i veseo nikad bolestan HVALA BOGU,a sa Emom mi je dok.neki da tj na savjetovalištu sa 3 mj. rekla neka joj počnem dodavati polako rižolino u bebimil,i sve je super dam joj navečer npr.4 mjerice bebimila i pola mjerice rižolina

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: atopijski dermatitis i dohrana bebe-kako ...
18.12.2010 20:04:30   
mamika
IZVORNA PORUKA: Nika 24052006

IZVORNA PORUKA: cuba

Moj R ima atopijski dermatitis. Na unutrašnjoj strani koljena mu bude crveno, stvori se krastica. Dobio ga je sa 4mj dok je bio isključivo dojen. Od tada ga kupam isključivo u A-dermi i mažem ga isto tako sa A-derminom kremom.
Nikakvih problema sa uvođenjem namirnica nismo imali. Koliko znam dermatitis se ne dobiva od hrane već je to preosjetljivost kože koja prođe do djetetove 3godine.



Ja se slažem s tobom.Moja N je imala atopijski dermatitis,i nikakvih problema nije bilo sa hranom.Jela je sve.Uz uporabu a derme i mustelle,prestali su problemi sa oko 2 godine.



moj R imao atopijski neurodermitis i bilo isključivo od hrane.. alergija na soju, bjelanjak jajeta..... imao te krastice po licu( brada obrazi), potkoljenice i leđa. izgledalo ko ekcem, onda ga to češalo a kad si išćešao znalo onak suzit.. izgledalo gadno. probali krema i krema.. smirilo se s oko 2 godine i poslije nije bilo nikakvih problem


_____________________________

ROBERT 13.07.2003
STELA 06.05.2006
KATJA 22.10.2009
http://www.youtube.com/watch?v=jJNVoqYxNmY
http://www.youtube.com/watch?v=PxXjMV64OFI&feature=related
http://www.facebook.com/video/video.php?v=1358914890312&ref=mf

(Odgovor članu Nika 24052006)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: atopijski dermatitis i dohrana bebe-kako ...
18.12.2010 21:10:22   
ejmama
Moja je imala Atopijski, zapravo joj se još zna pojaviti dolje na nogici iza koljena. Nama je dr rekla da je od mlijeka jer do tad ništa drugo nije ni jela, tako da smo joj davali Pregomin preko recepta. Ja sam tek poslije shvatila da je sve počelo kad smo počeli grijati(centralno) čim su se bližili topliji dani bilo joj je sve bolje.


_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu mamika)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: atopijski dermatitis i dohrana bebe-kako ...
18.12.2010 21:47:09   
malica
Super da joj je bolje od Afloderma, ali pazi. Nemoj da te ponese pa da ga prečesto koristiš jer brzo djeluje. Istina je da atopijski dermatitis ne nastaje od hrane, ali pogoršanje može biti uzrokovano hranom. U pravilu kad krene grijanje, klinička slika se pogoršava. Kad je loša faza takva koža i svrbi pa pripazi da su rukice čiste i noktići odrezani. Svašta se može nanijeti češanjem.

_____________________________

moja mala maza.... 5.10.2009

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: atopijski dermatitis i dohrana bebe-kako ...
18.12.2010 22:00:04   
ELENA35
IZVORNA PORUKA: cuba

Moj R ima atopijski dermatitis. Na unutrašnjoj strani koljena mu bude crveno, stvori se krastica. Dobio ga je sa 4mj dok je bio isključivo dojen. Od tada ga kupam isključivo u A-dermi i mažem ga isto tako sa A-derminom kremom.
Nikakvih problema sa uvođenjem namirnica nismo imali. Koliko znam dermatitis se ne dobiva od hrane već je to preosjetljivost kože koja prođe do djetetove 3godine.

....I moj Ivan je dobio atopijski drematitis sa 2 mjeseca.Nismo imali problema sa hranom,nikada...a dermatitis je dobio jer je alergičan na kućnu prašinu,grinje i par biljaka,i to mu se manifestiralo do druge godine jakim bronhitisom,nakon toga smo počeli uvoditi inhalacije,i uzimanje aerosoli preko babyhallera,konstantno od jeseni do ljeta,jer smo više u kući nego vani.Kažu da se taj a.dermatitis u većini slučajeva pretvori kasnije u neki oblik astme,ili prođe do puberteta.Kod Ivana nije prošlo,on sad ima alergijsku astmu (ne bronhijalnu koja je teška i opasna),i bio mi je prije 2 mjeseca u klimatskom lječilištu u Crikvenici.Sad je ok,naravno uz neizbježnu terapiju.Sorry na podužem postu,ali imala sam želju malo pojasniti taj a.dermatitis jer se borimo sa njim već 11 godina...e da,i na koži su promijene puno blaže,skoro nikakve..ponekad dobije neki lišaj na zapešću ili na obrazima,ali namažemo ELOCOM kremicom,ne više od 3 dana i povuče se.Dalje se maže niveom ili nekom drugom masnom kremicom.A dok je bio bebač,u obzir nije dolazio nikakav šampon ili kupka u pitanje,kupali smo ga u vodi sa malo maslinovog ulja...jer koža može jako reagirati na te kozmetičke proizvode u tom slučaju..Nadam se da će sve biti dobro i ne briniuser posted image user posted image user posted image



_____________________________

VEDRANA-21.10.1996.
IVAN-30.12.1999.
JAN I SARA- 9.5.2009.

"Knjige koje majke pišu nitko ne čita,one se vide i čuju kada njihova djeca ulicom prolaze..."

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: atopijski dermatitis i dohrana bebe-kako ...
19.12.2010 20:09:10   
dalila
nadajmo se da je sve to samo prolazno i da alergije ne postoje. Topla preporuka ako dojiš trudi se dojiti čim duže jer to je jako potrebno djeci osobito osjetljivoj. Meni je žao što sam prekinula jer mi kao mlijeko nije bilo dobro, a sad mi dijete pije antialerg.formule i mučimo se prilagođavamo, te formule su isto upitne. Svejedno držim fige, bit će sve okuser posted image

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: atopijski dermatitis i dohrana bebe-kako ...
19.12.2010 23:15:36   
tiha
i mii se pojavio dermatitis poslje kozica i vec se borimo vise od 14 mjeseci preko ljeta je super ali preko zime se borimo user posted image user posted image kupanje u a dermi i mazanje isto sa adermom a kad je kriticno dobijemo kremu sa belodermom 40% pedica nam prepise!

za dohranu sam ti rekla sve sto mislim kad smo se cule Kissssssss!!! zvrcni slobodno kad god zelisuser posted image

_____________________________

``````sitna i dinamitna :) :)´´´´´´

Denissa 19.06.2004.
Mia 09.11.2007.

(Odgovor članu dalila)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: atopijski dermatitis i dohrana bebe-kako ...
14.6.2012 12:07:04   
zlata2
Ne znam da li ću na pravom mjestu postaviti pitanje pa neka me netko ispravi ako sam pogriješila.
Moj maleni je 3 dana papao kašicu od zobi, ječma i pira, a četvrti dan se malo osipao. To je bilo prvi put da je jeo gluten jer je onda imao malo više od 8 mjeseci. Mislila sam da je od znoja (nisam čula da se ikom pojavila alergija na gluten u obliku osipa user posted image ), al sam mu prestala davati tu kašicu i nastavila sam uvoditi nove namirnice: brokulu i onda opet za 3 dana cvjetaču. Tek taj treći dan cvjetače se osipao da se grebao po tjemenu, leđa su isto bila sva osipana. Kako da sad znam od čega je dobio osip? Predpostavljam cvjetače.
U srijedu smo naručeni kod doktora na pregled sa 9 mjeseci pa ću onda vidjeti kaj će pedijatar reći. Još da dodam, točno u to vrijeme mu je izbio prvi zubić. Možda je i od toga! Uf!
Šta vi mislite?

(Odgovor članu tiha)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: atopijski dermatitis i dohrana bebe-kako ...
10.10.2012 11:37:21   
Vjeverica ST
Hej! Moja malena papi mesnu juhicu, povrće...Zbog sumnje na alergiju izbacili smo voće, pa ćemo opet počet...Inače obožava jesi SVE!!!
U početku smo posumnjali na bananu, pa ispada da nije, pa je ispalo da je voće u pitanju....Na testiranju piše da nije alergična ni na jaje, mlijko, pšenicu, soju....To mi je sve čudno?????
Ali moguće da je to na nakei sastojak iz voćnih kašica koje sam jojo koji putz dala ili na nakeo kiselo voće???
Grozno je kad ju to češe....Par puta sam joj satvila kortikosteroidni losion, neću više, pa makar trpila..... Našla sam jdenu kremu iz ljekarne (njihova proizvodnja) koja djeluje.... Malo Bepanthen mast kad joj iszbaci osip i to...A poslije obična JGL mast i Bepanthen krema.... Kupam ju u A derma šamponu. Pa ju namažem tom kremom. Kad nestane, probat ću i stom plavom A derma, čujem da je dobra?

Inače odlično napreduje, plješće na "taši-taši" i smije se, maše na "pa pa".... Mazi na "draga"..
.
Još ju dojim!
Samo noću se budi po 4-5 puta i traži sisanje............ To me umara. Čak bi joj prije spavanja znala dat mesnu juhu da ju zasitim, i opet se budi... Možda samo traži bliskost, potvrdu da sam tu? I tako ju ja prenosim po 3 puta u krevetić, budim se, još kad je muž na terenu spava s nama, a i ona tu, pa me njih dvoje izmrcvare..... Nastojim da se ne navikne na moj krevet, ali očito je to dojenje dvosjekli mač!
Još pišem diplomski.....

Nastojat ću je dojit do godine ipo zbog ovih alergija, mada još ne znamo na što (izbaci joj osip po tijelu i češe se jadna......)... A vidim da će me to izludit.

Any advice?

_____________________________

U dobro vjeruje samo malo onih koji ga čine

(Odgovor članu zlata2)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: atopijski dermatitis i dohrana bebe-kako ...
27.4.2017 21:18:17   
nymeria
Evo i mene ovdje..
Prije mj dana nam je dermatologica potvrdila ad, cekamo nalaze od krvi kroz par dana da vidimo. Uglavnom to nam se pojavilo sa neka tri mj (sad je 7) i trenutno se kupamo i mazemo eucerinom. Kupamo se svaka 2-3 dana a mazemo 2x dnevno i jos preko dana kremu od gaveza stavim inace se ljuska. Kriticno je sa unutrasnje strane koljena na d. Nozi i sa desne strane na vratu. Imao je i na bradi al on je nestao. Ova dva se smanje pa vrate. Eto osjetljiv malisa..

_____________________________

Mm- 81 g; normozoospermia
Ja - 85 anovulacija
23.10. 2015 biokemijska

27.09.2016 - mamin decko F

Cekati je tesko i dugo ali za najljepsi poklon vrijedi sacekati


(Odgovor članu Vjeverica ST)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!