|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Alergije
23.11.2008 22:15:50   
anne
Jesu li vam bebe na nešto alergične?
Petra se znala osipati od vlažnih maramica pa smo ih izbacili do godinu dana. Znala je i dobiti alergiju na omekšivač pa sam ga smanjila za pranje njene robe.
Samuel za sada na ništa.user posted image

_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Alergije
24.11.2008 9:05:03   
ZVRK
dobio je alergiju na mlijeko za tijelo od EUCERINA.to mu dr propisala zbog suhe kože pa tek onda je ''sve zakuhalo''.od hrane za sada sve ok ali pošto ja imam problema sa alergijama ......user posted image

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Alergije
24.11.2008 9:06:35   
Puli
za sada sve 5user posted image

_____________________________

mamin najljepši Cvijet stigao je 6.1.2008.

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Alergije
24.11.2008 9:45:59   
Florijan Jakov
za sada nema alergija (naka tako i ostane)...
...ima samo atopijski dermatitis koji se posebno manifestira na ovako hladom vremenu.

_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu Puli)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Alergije
24.11.2008 14:35:46   
Elena
moram se javiti na ovu temu...Vecina vec znate a neko i znate ali moja Martina je alergicna na mljeko i mljecne proizvode.Zaista mi je tesko,ali ko zna zasto je to na dobro...Lekari kazu da je prolazna i da ce proci sa 3,4,5,ili ne znam koliko god,ali kako je tako je ,nek mi je ona zdrava pa sve ostalo sto doslo dobredoslouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

volim vas sve

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Alergije
24.11.2008 14:38:02   
mlada mama
kod nas dolazi jedan turist vec godinama koji je isto alergican na mlijeko,pa se za njega mora posebno kuhati,ali ostalo je sve dobro pa eto mislim da nije strasno i da ce proci

(Odgovor članu Elena)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Alergije
25.3.2009 16:20:04   
Pegaz
Trebam pomoć.. Friška sam mama-bebica ima skoro 5 mjeseci-nedavno smo počeli s dohranom-tek smo počeli s kašicom od jabuke. Primjetila sam prije 2 dana neki lagani osip na prsima i malo po vratu, onako crvenkasti prištići. I kako da ja sad znam dal je to od znojenja-jer već je znala tu i tamo dobit male prištiće koji bi prošli sami od sebe ili sa malo kremice, ili da mislim da je to neka reakcija na hranu?? Iako govore da jabuka ne bi trebala biti baš neki alergen! Možda samo pretjerano paničarim..user posted image

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 7
   [Brisano sporočilo]
26.3.2009 14:09:37   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu Pegaz)
  Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Alergije
14.5.2009 9:50:07   
Wukovarka
Ništa strašno, dobije osip od omekšivača, pa joj uzimam tekući prašak u Dm-u s kojim ne treba omekšivač.
Smeta joj krema za tijelo, ćim se ja namažem i kad papa sva se ospe user posted image

Uglavnom, sreća da nema ništa više

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 9
   [Obrisani korisnik]
14.5.2009 11:33:38   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Wukovarka)
  Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Alergije
14.5.2009 11:41:13   
ejmama
Moja dobije dole osip od Cedevite, a od bratiča mali je dobio osip po licu.

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Alergije
14.5.2009 11:42:30   
anaxx
mi nismo išli na nikakve testove za alergije i nemam ih uopće u obitelji, ali tu i tamo mali mi se počne svrbiti,ne jako, ali češka se po kosi, oko vrata, rukice, kako kada i kako gdje, ne sve odjednom.
nije to često ni tako obilno da bi stvaralo veći problem, ali - češka ga, ponekad se po noći probudi i moli me da mu namažem to gdje ga češka, a kad namažem pa se on i dalje svrbi sve prođe kad ga uzmam k sebi u krevet i kad zaspi na mom jastuku, stisnut uz mene - može li to biti i psihičke prirode - ne znam , zna li tko...???

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Alergije
16.5.2009 21:39:53   
inna
vjerojatno je jer ga odmah prođe čim ga uzmeš k sebi.

_____________________________

Dominik - 18.2.2009.

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Alergije
4.9.2009 11:28:05   
CallamityJane
Kiki mi se vec tri dana osipa po rukicama i to duz cijelih rukica od ramena do saka i zna joj izbaciti po celu crveni mali pristici.Ona inace cim se oznoji odmah se ospe i dobili smo u apoteci nekakav A-DERMA kao to ce joj sigurno pomoci ali nista joj ne prolazi i razmisljam se da je danas dokotoru odfuram. Nista novo nije probavala sto vec nije jela tako da ne bi moglo biti od hrane .....ili....

(Odgovor članu inna)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Alergije
4.9.2009 11:34:00   
CallamityJane
zna li iko kakav narodni lijek, zaista mi se ne da voditi je u dispanzer pun bolesne djece ????????jos ova gripa grrrrrr jeza me uhvati kada cujem ih kako kaslju u busu

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Alergije
4.9.2009 13:02:11   
CallamityJane
pa bas niko da ne zna, ovaj osip postaje sve gori user posted image

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 16
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!