|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   što kupiti za krštenje
16.7.2010 15:09:36   
lilia
Molim vas za pomoć. U nedjelju smo pozvani na krštenje sina naših vjenčanih kumova (maleni ima 6 mj.) Običaj je kupiti nešto od zlata za poklon ali njezini roditelji imaju zlatarnu pa nam je to skroz bez veze. Imate li kakav prijedlog?

_____________________________

Drekavac Mihael stigao 11.11.2010.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: što kupiti za krštenje
16.7.2010 15:18:55   
Točkica28
ak se ne sjetis nis onda lovu u kuvertu

_____________________________

Točka do točke točkica...
11.10.2010.Šimac <3, 17.1.2013. Mini Šimac <3
Naše sve <3 <3

(Odgovor članu lilia)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: što kupiti za krštenje
16.7.2010 15:28:25   
mlada mama
A da ih pitaš,ako im treba nešto,to je još mala beba, možda nemaju svu opremu tipa: Hranilica, autosjedalica ili tako nešta ne znam koliko planiraš novaca potrošiti na poklon

(Odgovor članu Točkica28)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: što kupiti za krštenje
16.7.2010 15:33:32   
lilia
Sve imaju, puni su ko šipak. Njegovi rade cijeli život u Njemačkoj i sve su im novo poslali za malenog, iako imaju dosta toga očuvanog od starijeg.  Sve mjere novcima. Grozno.. 

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: što kupiti za krštenje
16.7.2010 15:37:11   
ELISABETH
kod nas zlato kupuju samo bebini kumovi...
moja curka je za krštenje dobila hranilicu,vrtić,robice,igračaka i nešto novaca


_____________________________

Ivona, 17.06.2009.

While we try to teach our children all about life, our children teach us what life is all about.
Angela Schwindt

(Odgovor članu lilia)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: što kupiti za krštenje
16.7.2010 15:44:26   
Ninaa
Znam kak je to imam i ja takve kumove. Onda koliko misliš ubaci u kovertu napiši nešto lijepo u čestitku i to je to. Moja curka je najviše dobila novaca za krštenje.

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu ELISABETH)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: što kupiti za krštenje
16.7.2010 15:46:26   
Anoniman
mi smo za svaku dobili od kume zlato, a ostali su donijeli neku sitnicu tipa robicu, igračkicu i to...

(Odgovor članu Ninaa)
  Neposredna veza do poruke: 7
   RE: što kupiti za krštenje
16.7.2010 15:50:01   
lilia
Ma super, dovoljno mi je znam da mogu kupiti i nešto drugo osim zlata. Ili novce, to ću ako se ničeg ne sjetim. Hvala vam puno.user posted image

_____________________________

Drekavac Mihael stigao 11.11.2010.

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 8
   [Brisano sporočilo]
16.7.2010 16:20:49   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu lilia)
  Neposredna veza do poruke: 9
   RE: što kupiti za krštenje
16.7.2010 18:45:39   
mlada mama
IZVORNA PORUKA: elinamama

Sve imaju, puni su ko šipak. Njegovi rade cijeli život u Njemačkoj i sve su im novo poslali za malenog, iako imaju dosta toga očuvanog od starijeg. Sve mjere novcima. Grozno..


ak sve mjere novcem, onda im daj novce....a štaš kupovat ako sve imaju....



Je imam i ja takve koji sve mjere novcem,ali tužno je to što koliko god im daš nikad nisu zadovoljni, i to mi ide na živce zato bi ja uvijek kupila neki poklon i dovidjenja. Jedino je zeznuto kad stvarno ne znas sta kupiti kad takvi obično sve imaju. Ti daj šta misliš i koliko misliš bitno da je od srca,a to hoce li biti zadovoljni ili ne to je manje važno

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: što kupiti za krštenje
16.7.2010 19:14:09   
plavka
ako imaju sve  ja bih uzela djetetu  zlatni dukat za uspomenu kojeg mogu ako žele unovčiti u Zagrebačkoj banci!!!

_____________________________

26.06.2009. naša ljepotica
stigla nam još jedna curka13.07.2013

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: što kupiti za krštenje
16.7.2010 21:37:03   
zozo1
Ako imaju sve onda se uopće ne zamaraj. Kupi neku robicu malo kvalitetniju, sad su rasprodaje, neku didaktičku igračku, fino zapakiraj i to je sasvim dovoljno. Imaš u Adax-u i beby media centru one hopsalice koje se stave na štok, super izgledaju, cijena oko 350 kn, a za mjesec dva bebač već može u to.
user posted image

_____________________________

JAN, 18.12.2004.
FRAN, 19.02.2010.

(Odgovor članu plavka)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: što kupiti za krštenje
16.7.2010 21:38:28   
BUMBI
Ovo je superuser posted image user posted image user posted image user posted image
Nebi se ni ja previše zamarala ako su takvi


_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu zozo1)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: što kupiti za krštenje
16.7.2010 23:09:47   
mali_macic

IZVORNA PORUKA: zozo1

Ako imaju sve onda se uopće ne zamaraj. Kupi neku robicu malo kvalitetniju, sad su rasprodaje, neku didaktičku igračku, fino zapakiraj i to je sasvim dovoljno. Imaš u Adax-u i beby media centru one hopsalice koje se stave na štok, super izgledaju, cijena oko 350 kn, a za mjesec dva bebač već može u to.
user posted image



evo mogu ti i ja rec da je hopsalica genijalna stvar. ja sam je Elli ne davno kupila i bilo je pun pogodak

_____________________________

nasa "mrvica" Ella - 04.10.2009
E very day and night
L ooking at you makes me smile
L oving you is what I do
A ll my heart belongs to you...


(Odgovor članu zozo1)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: što kupiti za krštenje
16.7.2010 23:59:15   
lilia
Sutra idem u Adax i mame i bebe pa ću malo pogledat, mislila sam možda hodalicu ali kako su mišljenja podjeljena oko toga nisam sigurna, meni ova hopsalica izgleda odlično i htjela bi to kupiti svom malenom kad se rodi, ali njoj nisam sigurna jer je pitanje dali će ona dat svom da hopsa. Znate ono: iskrivljuju se nogice, kičma...
Hvala svima na pomoći, spasile ste me, nisam imala pojma šta ću. user posted image

_____________________________

Drekavac Mihael stigao 11.11.2010.

(Odgovor članu mali_macic)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: što kupiti za krštenje
17.7.2010 9:42:10   
BUMBI
Sretno i javi nam št si na kraju odlučila

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu lilia)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: što kupiti za krštenje
17.7.2010 10:01:44   
maja
http://www.patuljak.net/

pogledaj si malo i tu, baš mi se sviđa i posebno je, a imaš i poklon bon pa si može sama nešto izabrati...ja bi bila sretna da mi ovakvo što netko pokloni, ali ja sam jednostavnauser posted image

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: što kupiti za krštenje
17.7.2010 20:01:59   
lilia
Na kraju smo kupili zimsku jaako mekanu dekicu na mediće za malu veći krevetić i didaktičku igračku. Meni je to super poklon i lijepa uspomena i ako ima uvijek dobro dođe. To je to, hvala na savjetima. Pusa. user posted image

_____________________________

Drekavac Mihael stigao 11.11.2010.

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: što kupiti za krštenje
17.7.2010 20:21:54   
BUMBI
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu lilia)
Neposredna veza do poruke: 19
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!