|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   štapni mikser...
1.12.2009 18:45:28   
mala pcelica
treba mi štapni mikser koji može dobro da ispasira kašice(da bude slicno kao kupovne kasice),a ne samo da usitni hranu....ja imam neki ali nista sa njim ne mogu da napravim,pa ako zna neko dal takav uopce postoji i gdje s može nabaviti

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: štapni mikser...
1.12.2009 18:46:56   
maja
joj imaš draga onaj neki što su reklamirali prije ali ti je cijena nekih 400kn, imaš 4 nastavka, crveni, zeleni, žuti i neznam koji još user posted image , ima ga moja mama i ja sam kod nje Noi miksala. Idem ti vidjeti jel ima gdje na internetu slika.

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: štapni mikser...
1.12.2009 18:47:37   
mala pcelica
IZVORNA PORUKA: maja

joj imaš draga onaj neki što su reklamirali prije ali ti je cijena nekih 400kn, imaš 4 nastavka, crveni, zeleni, žuti i neznam koji još user posted image , ima ga moja mama i ja sam kod nje Noi miksala. Idem ti vidjeti jel ima gdje na internetu slika.

ajd molim te pogledaj user posted image


_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: štapni mikser...
1.12.2009 18:48:18   
kitty
ja imam neki braunov i super je odlicno usitni

_____________________________

IVAN 20.06.2003.
DUJE 13.01.2009.

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: štapni mikser...
1.12.2009 18:50:51   
pepeljuga
Ja imam philipsov  i isto mi je super....user posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu kitty)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: štapni mikser...
1.12.2009 18:51:35   
maja


[link=http://www.hgspot.hr/Article.aspx?aid=158987#][/link]evo taj - moulinexov je, i cijena je oko 500knuser posted image
i ja sam ga htjela ali je pretjerana cijena ali sa njim stvarno sve možeš raditi


neće sliku pokazati, ček da još nađem drugu user posted image

< Poruku je uredio maja -- 1.12.2009 18:52:15 >


_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: štapni mikser...
1.12.2009 18:53:57   
maja
user posted image  

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: štapni mikser...
1.12.2009 18:57:04   
maja
Čovječe, evo ti stranica, tu je pa sad 375 kn. Stvarno treba dobro provjeriti prije kupnje jer je u svakoj trgovini druga cijena.

http://www.ugradbeni-aparati.com/stapni-mikser-moulinex-dd5001/111052/mali-kucanski-aparati

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: štapni mikser...
1.12.2009 19:05:45   
MILLA
ma kaod nas u nekakvom centru bio 150 kn...ja ga imam več dugo i prezadovoljna sam. lagan za održavanje(samo ga isprat u toploj vodi)... i u 3sekunde ti samelje baš sve!

_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: štapni mikser...
1.12.2009 19:13:03   
malizia
imam šta mi je baka kupila u migrosa 25chf, jeftino, a on radi mrak, prezadovoljna.

(Odgovor članu MILLA)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: štapni mikser...
1.12.2009 19:14:24   
MILLA
user posted image evo ti ga- 150 kn.  http://www.emmezeta.hr/bijela-tehnika/mali-kucanski-aparati/mikseri/81/stapni-mikser-moulinex/ 

_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???

(Odgovor članu MILLA)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: štapni mikser...
1.12.2009 19:16:44   
mala pcelica
e maja super i hvala ti na trudu user posted image
vidiću da ga uzmem


_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu MILLA)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: štapni mikser...
1.12.2009 19:16:56   
Marta j
Ja Mati radim s ovakvim kasice i superrr je imam i stapni al ovo mi je bolje kod mene je samo od gorenje a ova na slici je bosch user posted image

_____________________________

Uzivam uz svoja tri musketira....

M&M-10.6.2006

Mate-11.05.2009

Antonio-29.6.2011

(Odgovor članu MILLA)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: štapni mikser...
1.12.2009 19:17:48   
mala pcelica
IZVORNA PORUKA: MILLA

user posted image evo ti ga- 150 kn.  http://www.emmezeta.hr/bijela-tehnika/mali-kucanski-aparati/mikseri/81/stapni-mikser-moulinex/ 

i ovaj mi se čini dobar


_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu MILLA)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: štapni mikser...
1.12.2009 19:18:31   
mala pcelica
IZVORNA PORUKA: Marta j

Ja Mati radim s ovakvim kasice i superrr je imam i stapni al ovo mi je bolje kod mene je samo od gorenje a ova na slici je bosch user posted image

a marta jel ostaju komadici ili bude sve kao kaša?


_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu Marta j)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: štapni mikser...
1.12.2009 19:19:05   
MILLA
IZVORNA PORUKA: MILLA

user posted image evo ti ga- 150 kn.  http://www.emmezeta.hr/bijela-tehnika/mali-kucanski-aparati/mikseri/81/stapni-mikser-moulinex/ 


pa ovaj ti je 2,5 puta jeftinijuser posted image ...

_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???

(Odgovor članu MILLA)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: štapni mikser...
1.12.2009 19:19:19   
maja
IZVORNA PORUKA: Marta j

Ja Mati radim s ovakvim kasice i superrr je imam i stapni al ovo mi je bolje kod mene je samo od gorenje a ova na slici je bosch user posted image



I ja sam Noi u sličnom miksala i dobar mi je bio, ali ipak je sa štapnim puno lakše i manje stvari za prati hehe

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu Marta j)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: štapni mikser...
1.12.2009 19:20:49   
maja
Jeftiniji je, ali nije isti, onaj ima 4 funkcije, ovaj samo jednu, zar ne?

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu MILLA)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: štapni mikser...
1.12.2009 19:21:39   
ninolina
slažem se s Majom lakše je sa štapnim

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: štapni mikser...
1.12.2009 19:22:26   
ket
IZVORNA PORUKA: MILLA

user posted image evo ti ga- 150 kn.  http://www.emmezeta.hr/bijela-tehnika/mali-kucanski-aparati/mikseri/81/stapni-mikser-moulinex/ 

ovaj imam i ja ---superiška je

_____________________________

DARISS 11.05.2009.
16 zubića

(Odgovor članu MILLA)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: štapni mikser...
1.12.2009 19:37:43   
xxl
i ja,odličan je i pere se u mašini
IZVORNA PORUKA: ket

IZVORNA PORUKA: MILLA

user posted image evo ti ga- 150 kn.  http://www.emmezeta.hr/bijela-tehnika/mali-kucanski-aparati/mikseri/81/stapni-mikser-moulinex/ 

ovaj imam i ja ---superiška je


_____________________________

Patrik 04082000
Paolo 30092008
Paula ili Pacifik
Ivanaa

(Odgovor članu ket)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: štapni mikser...
1.12.2009 19:37:44   
Ruža
user posted image
Problem kod štapnog miksera je što većinom niti jedan dobro ne ustitni male količine, dok su za velike super. Dok sam mu kuhala na malo koristila sam sjeckalicu, ona super usitni pa probaj sa njom, a poslje ti dobro dođe za luk, orahe i sl.
Evo imaš ovaj quadro set po 230kn.

< Poruku je uredio Ruža -- 1.12.2009 19:41:55 >


_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu ket)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: štapni mikser...
1.12.2009 19:39:50   
troubled
i onda i sad sjeckalica je zakon...
ovo ljeto sam je kupila u konzumu za 99 kuna user posted image
pere se u mašini, radi dva puta na dan...
imam i štapni, ali on statira na polici...nije uspio tako dobro usitniti...

_____________________________

imam novi ticker :)

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: štapni mikser...
1.12.2009 19:42:49   
Marta j
IZVORNA PORUKA: mala pcelica

IZVORNA PORUKA: Marta j

Ja Mati radim s ovakvim kasice i superrr je imam i stapni al ovo mi je bolje kod mene je samo od gorenje a ova na slici je bosch user posted image

a marta jel ostaju komadici ili bude sve kao kaša?


Bude skroz kasasto.
Ja sam u pocetku stapnim i nije mi bilo nesto isto imam ovaj sa 4funkcije pa sam kupila ovaj veliki i zadovoljna sam.



_____________________________

Uzivam uz svoja tri musketira....

M&M-10.6.2006

Mate-11.05.2009

Antonio-29.6.2011

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: štapni mikser...
1.12.2009 20:39:31   
MILLA
a za mjesec-2 više neče jesti baš da je kašasto,več krupnije tako da opet bacaš novac ....ja sam sa štapnim uspjela usitniti sve,koristim ga od njegovog 6. mj. a platili ga 150 kn

_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???

(Odgovor članu Marta j)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Ime za djevojčicu...
Arbonna

Koje vam se ime više sviđa?

Nora (32%)

Sara (49%)

Mihaela (19%)


Broj svih glasova: 207

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Sve najbolje!