|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Što učiniti jer ludim?
9.1.2010 10:53:39   
Satelliteheart

Kune se da sam mu najprivlačnija ženska osoba na svijetu, da me obožava...i da sam mu čitav svemir...no kad dođe do seksa, dovoljno mu je jednom tjedno. Jer je on pod stresom ( koji traje otkad živimo zajedno, dakle, nekih godinu i pol...)

Osjećam se neprivlačno i jadno. Tako obično i nepoželjno. Trebali bi ubrzo početi rad na bebici, no uz ovaj ritam, ne znam kako će nam se to ostvariti...Na početku je bio lav, nezasitan i strastven. Sad je sve osim toga. Lagano šizim.user posted image user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Što učiniti jer ludim?
9.1.2010 10:58:37   
martina87
ja mislim da je to normalno kad ljudi pocnu zivjeti skupa.tako smo i mi bili na pocetku veze nezasitin.a sad smo skupa vec 5 god a 2 god u braku a i od kad je dosla Patricia odnosi su sve rijedi i rijedi a i nefali mi puno...user posted image

_____________________________

PATRICIA-24.10.2009. 16:00 3460 g i 51 cm
KARLO-07.04.2012. 6:37 3350 g i 49 cm

(Odgovor članu Satelliteheart)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Što učiniti jer ludim?
9.1.2010 11:01:20   
martina87
i ja se tako nekad osijecam.samo nemoj nista forsirat sve ce to doci na svoje.

_____________________________

PATRICIA-24.10.2009. 16:00 3460 g i 51 cm
KARLO-07.04.2012. 6:37 3350 g i 49 cm

(Odgovor članu martina87)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Što učiniti jer ludim?
9.1.2010 11:28:30   
bomboncic02
Mi smo imali fazu ali sam ja bila nezainteresirana...radila sam, umorna bila i nije mi bilo do ničeg...jako puno smo razgovarali, donosili nekakve temeljne odluke, npr ne smije proći dan a da se ne poljubimo, da se ne zagrlimo, tu i tamo malo napaljujemo i mislim da smo uspjeli.
Nevjerujem da je to dugotrajno, ali razgovorom i vježbom se može sve.
Savjet: razgovor, puno ljubljenja i grljenja u početku, a kad sve dođe na svoje bit će i seksa.

_____________________________

Da bi se osmjehnuo, čovjek treba pokrenuti sedamnaest mišića, a četrdeset_ i tri da se namršti. Stoga činite ono što morate s osmijehom, to će vas stajati mnogo manje truda..

(Odgovor članu martina87)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Što učiniti jer ludim?
9.1.2010 12:02:13   
Monica
He he bombončić mislim da sam i ja sada došla u tu fazuuser posted image

Ali se svakako slažem da je potreban razgovor i nekih promjena,odnosno dogovora
Možda je o kod njega faza koja će proći
Nadam se da će sve doći na svoje

_____________________________

"Tko želi nešto napraviti nađe način,tko ne želi ništa napraviti nađe izgovor"

(Odgovor članu bomboncic02)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Što učiniti jer ludim?
9.1.2010 12:16:18   
tikica_69
To su ti normalne faze i da, na njih stres jako utice u tom pogledu.
Vidjet ces kad krenete raditi na bebi....bas onda ne mogu i sl.
Naprosto ne znaju funkcionirati pod pritiskom ili kad nesto moraju.
Pusti da prodje a ako slucajno potraje duze, iznenadi ga novim komadom donjeg rublja, lubrikatorom i sl. jer koliko god da nas obozavaju, isto tako i obozavaju nesto novo u seksu. A da nam seksulani zivot ne dosadi stalno jedno te istim, uvijek postoje te sitnice da se sve malo zacini user posted image
Sretno user posted image


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Monica)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Što učiniti jer ludim?
9.1.2010 12:58:21   
anuska08
Imali smo i mi te faze, dugo smo zajedno, a bilo je i prije i poslije bebe! A kad bi mu ja to natuknula na nos onda bi bilo još gore. Da ne kažem da sam i ja šizila!!!
Slažem se s Tikicom počekaj i iznenadi ga novim rubljem...da malo začinite sexualni život!user posted image

_____________________________

Nika 26.08.2009.

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Što učiniti jer ludim?
9.1.2010 13:22:39   
evanda
Pamti, pa vrati....
Mora i on znati kako je to biti odbijen
Kod mene to pali

(Odgovor članu anuska08)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Što učiniti jer ludim?
9.1.2010 13:31:32   
natalijax
neznam draga,ja ti nisam baš doktor za sex,a vjerovatno ima toga sto kažu kad pocnes zivjeti zajedno dugcije jeuser posted image

(Odgovor članu evanda)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Što učiniti jer ludim?
9.1.2010 13:33:51   
ZVRK
znaju kazati da brak''ubije''romantiku

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Što učiniti jer ludim?
9.1.2010 13:42:18   
tikica_69
IZVORNA PORUKA: evanda

Pamti, pa vrati....
Mora i on znati kako je to biti odbijen
Kod mene to pali



Mom ovo dodje gore nego hladan tus....a ucinka nema


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu evanda)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Što učiniti jer ludim?
9.1.2010 13:54:32   
pincirotvajler
IZVORNA PORUKA: tikica_69

IZVORNA PORUKA: evanda

Pamti, pa vrati....
Mora i on znati kako je to biti odbijen
Kod mene to pali



Mom ovo dodje gore nego hladan tus....a ucinka nema



da, i mom,user posted image sav se uznevjeri, pa jeli to moguće da ona meni nedauser posted image
ali ubrzo to zaboravi i opet isto user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Što učiniti jer ludim?
9.1.2010 13:58:30   
osobno
U mene je obrnuto, pa ako ti šta znači, nema to veze s privlačnošću, bi ja, ali ne stignem ni promislit o tome a već zaspem....user posted image

_____________________________

Biti manjina nekad nije najpametnije, al'' je to mnogo bolje nego biti većina, ako je većina ovakva kakva je. Ne dajte se primitivcima. Ova bajka će se završiti. Pretvorićemo se u bundeve, u miševe, u konje...
A miševi smo već i ovako.

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Što učiniti jer ludim?
9.1.2010 14:00:15   
Nika 24052006
Mi smo imali ovu fazu kad sam bila trudna prvi puta...Obasipao me ljubavlju,pažnjom,pomaganjem oko svega....ali od seksa ni traga...Puno smo razgovarali,mazili se,i nekako je to prošlo...Nisam ništa forsirala,pustila sam ga da mu prođe to razdoblje u životu...Ali bilo je teško,jako...Ponekad su mi ti muški kao i mala djeca,iskaču iz faze u fazu,a sve jedna gora od druge...user posted image

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Što učiniti jer ludim?
9.1.2010 14:03:43   
nancy
eh ,kao da opisujes meneuser posted image
ja sam sad u fazi da mi sex uopce ne pada na pamet.sto ne znaci da mi je mm manje privlacan ili da uopce nije,ali valjda dode taj period kad ti i nije do sexa (kao i meni) al to ce se ,nadam se,promijeniti i vratit ce se sve na staro.samo bez presinga jer time neces dobit nista.


_____________________________

Karlo.03.2009 mamin vragolan
Renato nam stigao-26.01.2011

(Odgovor članu Nika 24052006)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Što učiniti jer ludim?
9.1.2010 16:01:11   
Satelliteheart
Hvala vam drage na riječima utjehe...Malo ste me skulirale...Kod nas ima puno nježnosti, puno pusa, zagrljaja, večernjeg "zašuškavanja" pod dekicu, tepanja i sl...No konkretna situacija koja se dogodila protekli dan...nisamo nekoliko dana, ja dan ranije "odljepila" i mazno mu dala do znanja da bih, ali da znam da je umoran ( puno je radio ), na što on meni da ćemo sutra. Ok...Došlo to sutra, a on zaboravio kupiti kondome ( prestala sam s oralnom kontracepc jer uskoro mislimo raditi na bebi), i umjesto da kaže, pa dobro, postoji i taj slavni coitus interruptus ( tzv. prekid u ključnom momentu ), koji je, btw. u danima kipljenja strasti znao itekako često koristiti....on kaže "a niš...kupim ja sutra pa ćemo nadoknadit "...WTF?!??!??!user posted image

Ima i toga da sam po prirodi malo većeg ega, no mislim da vjerovatno nisam jedina žena koju bi ovo malkice "ujelo" za srce...
Nit sam se udebljala, niti prestala dotjerivati ( često, onk, tipično ženski, počnem preispitivati samu sebe ) no ne mogu zabrijat da sam se promjenila, kad nisam. Tak da...Uf, ne znam...Ljuti me to dosta.

(Odgovor članu nancy)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Što učiniti jer ludim?
9.1.2010 16:05:05   
minnie
sljedeči put ti njemu reci da nema sutra i kvit. kažu da je sutra dan koji nikada ne dođe. uvijek je sutra

(Odgovor članu Satelliteheart)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Što učiniti jer ludim?
9.1.2010 16:06:52   
Satelliteheart

Radila sam ja čak i to par puta...Ne žacne to njega previše...Hoćeš...hoćeš, nećeš - nećeš. Tako jednostavnouser posted image Ne znam jedino što bi bilo kad bih uvela višetjedni celibat...to još nisam probalauser posted image

(Odgovor članu minnie)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Što učiniti jer ludim?
9.1.2010 16:08:17   
minnie
probaj nekakvi zanimljivi film pustiti pa ga možda želja uhvati bez obzira na umor. a ni nešto komotno što se lako skida neće odmoći u toj situaciji

(Odgovor članu Satelliteheart)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Što učiniti jer ludim?
9.1.2010 16:24:33   
zaba
osjećam se kompetentnom da kažem koju...u prvom braku je bilo sve ok u početku,puse,zagrljaji,jako dobar odnos općenito,ali sexa niotkuda.Sve je bilo pod kontrolom,umorni smo,pa posao,stres,život sa starcima itd.Ali znalo se produžiti i na mjesec,dva,pa sam uvela neke detalje da nas osvježim - bez uspjeha.Razgovarali smo o toj temi uvijek na moje inzistiranje - ništa.Jedno se dogovorimo,a onda fjasko.Na kraju smo se rastali,naravno ne samo zbog toga,ali i zbog toga.Ja stvarno nisam mogla podnijeti sex 5 puta na godinu.
Sada,u ovom braku nema toga,sve funkcionira bez problema.Nekad ga je i previše.user posted image
Želim ti od srca da ova faza brzo prođe i savjet - razgovarati puno puno o tome što vas tišti.


_____________________________

lucija je svjetlo u mom životu
07.05.2005.

(Odgovor članu minnie)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Što učiniti jer ludim?
9.1.2010 19:15:22   
xxl
Mislim da svaki brak dođe u fazu jednom tjedno...

_____________________________

Patrik 04082000
Paolo 30092008
Paula ili Pacifik
Ivanaa

(Odgovor članu zaba)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Što učiniti jer ludim?
9.1.2010 19:19:05   
Bebys
ja mislim da je to normalno i da nista nebrines..sve ce biti o.k.user posted image

(Odgovor članu xxl)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Što učiniti jer ludim?
9.1.2010 19:28:34   
MILLA
mi imamo tu fazu...ali sa moje straneuser posted image ....ali nam to nije tako strašno...a opet,mm mi je privlačniji nego ikadauser posted image ....dobio je odlično tjelo treniranjem,bolje nego prije izgleda...ali....faza. kad me pita u čemu je problem,lijepo razgovaramo...komunikacija je najbitnija...pa se ne ljuti,nego čeka...user posted image user posted image ...ako ti je sada ovako zbog sexa,kako če ti biti kad dođe klinac? kad budete htjeli a on se probudi...pa kad zaspe,i ti ukomirana zaspiš?...bitno je da sebe uvjeriš da se ne radi o tebi

_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Što učiniti jer ludim?
9.1.2010 22:21:52   
lavica81
potpisujem, sretnouser posted image


IZVORNA PORUKA: tikica_69

To su ti normalne faze i da, na njih stres jako utice u tom pogledu.
Vidjet ces kad krenete raditi na bebi....bas onda ne mogu i sl.
Naprosto ne znaju funkcionirati pod pritiskom ili kad nesto moraju.
Pusti da prodje a ako slucajno potraje duze, iznenadi ga novim komadom donjeg rublja, lubrikatorom i sl. jer koliko god da nas obozavaju, isto tako i obozavaju nesto novo u seksu. A da nam seksulani zivot ne dosadi stalno jedno te istim, uvijek postoje te sitnice da se sve malo zacini user posted image
Sretno user posted image



(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Što učiniti jer ludim?
9.1.2010 22:56:35   
bomboncic02
Sad ovako kad sam umorna razmišljala sam o tvojoj temi i sjetila se...meni bolje odgovara negdje npr popodnevni seks (djeca spavaju a mi u akciju) nego navečer, evo sad nemam volje i ne želim pa da mi se postavi na trepavice ne bu dobio ništa..probajte naći vrijeme u danu kad vam oboma najviše odgovara, ujutro prije posla, odmah nakon posla ili navečer ili tokom noći..

_____________________________

Da bi se osmjehnuo, čovjek treba pokrenuti sedamnaest mišića, a četrdeset_ i tri da se namršti. Stoga činite ono što morate s osmijehom, to će vas stajati mnogo manje truda..

(Odgovor članu lavica81)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!