|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   čvarci
26.11.2012 20:10:27   
minnie
cure imam problem. svekrva prepržila čvarke pa su sada gorki. dali netko ima ideju kakao im izbiti tu gorčinu. jer inače su za baciti. hvala unaprijed
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: čvarci
26.11.2012 21:16:45   
Kazimira
hej user posted image

baš sam pitala starog koji je mesar......nema spasa......kaže da mijenjaš svekrvu user posted image user posted image user posted image

baš mi je žaouser posted image .......i nama dobri čvarci puno znače user posted image

pozz........user posted image

_____________________________

....stigao nam Kaspi.....pa Vili....pa Bal.....

Where love is, no room is too small <3

(Odgovor članu minnie)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: čvarci
27.11.2012 11:23:33   
minnie
a ništa onda. probaču napraviti bar pogačice ako budu valjale ako ne bude peso pojeo

(Odgovor članu Kazimira)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: čvarci
27.11.2012 20:06:30   
girlpower
Nemoras mjenjat svekrvu,ima i gorih...bar sto se przenja cvaraka tice...moja je przila pa zapalila viseću...sve napravila naopakouser posted image

_____________________________

13.04.2000 miko
20.02.2003 gago
17.06.2005 beba
15.08.2010i jedina princeza zvana JEJA

(Odgovor članu minnie)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: čvarci
27.11.2012 20:07:41   
girlpower
Nemoras mjenjat svekrvu,ima i gorih...bar sto se przenja cvaraka tice...moja je przila pa zapalila viseću...sve napravila naopakouser posted image

_____________________________

13.04.2000 miko
20.02.2003 gago
17.06.2005 beba
15.08.2010i jedina princeza zvana JEJA

(Odgovor članu minnie)
Neposredna veza do poruke: 5
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!