|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   [Obrisani korisnik]
31.7.2010 10:00:45   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]
  Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Respiratorni distres
31.7.2010 10:05:47   
cuba
Ajoooj nisam znala da je Anjica bila tako lošeuser posted image user posted image user posted image
Moja mama je sekicu rodila isto u 36 tjednu ali hvala Bogu nikakvih problema nije bilo kako tada tako i do danas...
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  za sve trudnice da doguraju do terminauser posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Respiratorni distres
31.7.2010 10:07:01   
nemammaste
Hvala bogu da je sve završilo kako treba! user posted image

Čekaj beba još 2 tjedna!!! user posted image

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Respiratorni distres
31.7.2010 10:14:28   
mariola
I ja želim svim  trudnicama da doguraju do 38. tjednauser posted image user posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu nemammaste)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Respiratorni distres
31.7.2010 10:16:37   
Bebys
moja se rodila sa 37 sve je bilo o.k. ali je popila plodne vode...pa je isla na respirator...sve je bilo o.k....fala ti boze....user posted image

drago mi je da je tvoja cura prezivila...user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 5
   [Brisano sporočilo]
31.7.2010 10:51:58   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu Bebys)
  Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Respiratorni distres
31.7.2010 19:44:23   
minnie
cure moje dogurajjte vi do termina. znam da će sve biti super
ovo sam znala jer mi je to bila tema za maturalni rad i znam da me je to jako šokiralo jer uvijek smatraš da dijete što je starije ima više šanse da preživi. šta nam je priroda zanimljiva

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Respiratorni distres
1.8.2010 17:47:04   
Dominić
Moj mali rođen je u 30.tjednu,tjedan dana je bio na respiratoru.Sad ima 8 mj. i nema problema.user posted image

(Odgovor članu minnie)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Respiratorni distres
6.9.2010 14:45:03   
maree
moj sin je rodjen s 35 tjedana. pola sata po porodu zakazala su mu pluca  rds!
bio je 1 dan na respiratoru, na kisiku jos koji dan, 16 dana int.njege.
najbitnija je pravovremena reakcija lijecnika. moj sin je usljed nedostatka kisika dobio ostecenja mozga prvog i drugog stupnja, za sto smatram da bi se izbjeglo brzom reakcijom.... ali hvala bogu, vjezbamo i nadamo se da ce se stanje popraviti do maksimuma, tj. do potpunog ozdravljenja...user posted image

(Odgovor članu Dominić)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Respiratorni distres
6.9.2010 14:51:29   
Domy
Ja imam mlađu seku koja sad ima 20 god i koja je rođena sa 6 mj ...bilo je brdo komplikacija al fala dragom bogu sve je prošlo u najboljem redu ..
E jedino sa 13 god je obolila od šizofrenije blažeg stupnja..sad je normalno pod tabletama i normalno funkcionira..user posted image user posted image

(Odgovor članu maree)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Respiratorni distres
3.10.2010 17:14:42   
Zana 5
Moj malac je rođen u 33. tjednu, 3 tjedna je bio u inkubatoru iiii šta nas je sve snašlo... uff, sad ima 6 mj. iiii još uvijek traje agonija. super napreduje zadnji ali ultrazvuk mozga nam nije bio dobar... user posted image   

(Odgovor članu Domy)
Neposredna veza do poruke: 11
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!