|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   [Obrisani korisnik]
26.8.2009 19:54:13   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]
  Neposredna veza do poruke: 1
   RE: I šta sad?
26.8.2009 20:09:29   
maja
??? ma ovo je krajnje bezobrazno, pa jesi ti rekla da je ova sjedalica 500kn, ma kako ti može reći da hoće za 900kn. Ne znam šta da ti kažem, ovo me toliko naljutilo kao da se meni dogodilo, ma šta je tim ljudima. Kao što je on tebi rekao ako nije problem da kupiš za 900 ti reci ako nije problem kupit ću ovu za 500...

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: I šta sad?
26.8.2009 20:11:16   
maja
Još jedno pitanje, ako za babinje kupuješ toliki poklon, koliko će od tebe tražiti za krstitke...joj to sve treba po kratkom postupku

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: I šta sad?
26.8.2009 20:25:39   
natalijax
meni je to isto glupo mislim ono ,nepita jel netko ima novaca,nerazumijem takve ljude,mislim  ja bi ono,nema veze jel to puno novaca,nisu mi jasni takvi ljudi

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: I šta sad?
26.8.2009 20:31:54   
dominik
ja bi rekla oprosti ali meni je to previse novaca a tu krmacu bi poslala u rodno mjesto...kako ih nije sramota

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: I šta sad?
26.8.2009 20:33:44   
ZVRK
po meni ti znaš najbolje vase financisko stanje
a sada da te pitam nešto.šta oni su kupili ili kupe za tvoju malu za ročkas ili slične fešte user posted image

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 6
   [Obrisani korisnik]
26.8.2009 20:35:55   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu dominik)
  Neposredna veza do poruke: 7
   RE: I šta sad?
26.8.2009 20:36:29   
anaxx
cvrčak, stvarno nije u redu da ti tako odgovore, ja bi kupila ovu za 500, pa ako im ne paše evo račun pa neka sami zamijene i doplate za onu od 900kn
a tebi svaka čast na lijepom poklonu!

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: I šta sad?
26.8.2009 20:37:41   
ZVRK
a da daš ti tih 500kuna koje si planirala+sve drugo u jednoj košari pa neka si on sam kupi tu šta želi uz nadoplatu a nitko ti ne može onda ništa prigovarati

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 9
   [Obrisani korisnik]
26.8.2009 20:37:44   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu ZVRK)
  Neposredna veza do poruke: 10
   [Obrisani korisnik]
26.8.2009 20:38:50   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu ZVRK)
  Neposredna veza do poruke: 11
   RE: I šta sad?
26.8.2009 20:38:58   
mama mery
pa onda nek si ona i njen muzik kupe tu nosiljku a ti im kupi neko odjelce i gotov daj na celo

_____________________________




(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: I šta sad?
26.8.2009 20:39:30   
ZVRK
ja nebi niti razmuišljala onda puno.po meni ne zaslužuju puno,ali.........ti si glavna

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: I šta sad?
26.8.2009 20:40:33   
anaxx
pa onda reci da ti je sutra nezgodno zbog pretraga, neka onda oni kupe, a ti ćeš nešto drugo...
ja bi tako!

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: I šta sad?
26.8.2009 20:40:38   
ZVRK

IZVORNA PORUKA: cvrčak

IZVORNA PORUKA: ZVRK

a da daš ti tih 500kuna koje si planirala+sve drugo u jednoj košari pa neka si on sam kupi tu šta želi uz nadoplatu a nitko ti ne može onda ništa prigovarati


Ne može. oni moraju djecu dovesti iz bolnice u sjedalici,rekla mi je da ako hoću već sutra kupim jer ona ne može čekati(a do sada je čekala).

pa dajte ''paket''ti i dragi prije

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: I šta sad?
26.8.2009 20:41:07   
maja
IZVORNA PORUKA: ZVRK

a da daš ti tih 500kuna koje si planirala+sve drugo u jednoj košari pa neka si on sam kupi tu šta želi uz nadoplatu a nitko ti ne može onda ništa prigovarati



pa možda bi tako bilo najbolje, pa neka si oni kupe koju hoće. Zašto bi ti bila bolja od drugih


pardon, malo sam spora


_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: I šta sad?
26.8.2009 20:44:32   
maja
daj im sutra 500kn i boli te uvo, ako se dotična naljuti zbog toga nemoj joj ništa nositi kad dođe iz bolniceuser posted image

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 17
   [Obrisani korisnik]
26.8.2009 20:45:19   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu maja)
  Neposredna veza do poruke: 18
   RE: I šta sad?
26.8.2009 20:48:32   
ninishka
kako su neki ljjudi nezahvalni...uzas...da sam na tvojem mjestu dala bi joj tih 500kn a ako ona hoce neku skuplju sjedalicu neka si doplati...umjesto da prihvati to kaj bi dobila od srca ona se tak ponasa...uzas...ahh uopce nemam komentara na takve ljude...
zao mi je sto jos sad i kroz to moras prolaziti...user posted image


_____________________________

...jer ja letim kad sam kraj tebe...
Luka 10.03.2009
Leon 07.06.2010
"Zenska mudrost sagradi kucu, a ludost je rukama razgraduje." (velika Salomonova zbirka izreka 14.1)

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: I šta sad?
26.8.2009 20:48:46   
maja
ma kužim te, sad si baš u jebuser posted image  situaciji, ali nemoj dati da te zajebuser posted image  900 kn je za mene previše, pogotovo za babinje, razmisli si, dogovori se sa mužem. Šta su oni kupili tvojoj curici kad se rodila, ja uvijek gledam po tome, nije da važem, nego tako volim, kako ti meni, tako ja tebi. Jer za krstitke će poželjet opet nešto i ti ćeš na njih potrošiti hrpu love!

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: I šta sad?
26.8.2009 20:49:20   
ZVRK
zbog roda ne treba patiti!!!!!!!!!!!!

ustvari zbog nikog
da bi njoj bilo bolje tvoje djete nemože dobiti one ''svoje kekse''koji su i tako skuplji

ako poklanja poklonjenu-dobivenu robu nije od srca (po meni)tako da se nemoj sekirati.tako i tako ćeš svaki put kupiti klincima nešto kada ideš kod njih.

-a da li je tebe netko pitao da li ti treba šta kada za malu kada ''je problematična'' ili barem čuvanjauser posted image

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: I šta sad?
26.8.2009 20:52:09   
FIONA
pa cvrčak to ti je buraz ne sused....ak njemu nemreš reč da ti je puno kome možeš...reci da si malo kalkulirala i da ti je puno...možeš kupiti po 500 ili jednu od 900 a oni nek kupe drugu da im olakšaš bar malio!!!...pa ne sereš lovu čovječe...daj se malo trgni ženo i misli na sebe i svoju familiju...kak bi ti bilo da sa muževe strane netko tak prosere...bila bi luf+da i bjesna....

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: I šta sad?
26.8.2009 20:52:55   
ivanaa
kuupi u skladu sa svojim mogucnostima

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 23
   [Obrisani korisnik]
26.8.2009 21:35:26   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu ZVRK)
  Neposredna veza do poruke: 24
   RE: I šta sad?
26.8.2009 21:37:31   
Ruža
IZVORNA PORUKA: ninishka

kako su neki ljjudi nezahvalni...uzas...da sam na tvojem mjestu dala bi joj tih 500kn a ako ona hoce neku skuplju sjedalicu neka si doplati...umjesto da prihvati to kaj bi dobila od srca ona se tak ponasa...uzas...ahh uopce nemam komentara na takve ljude...
zao mi je sto jos sad i kroz to moras prolaziti...user posted image



Potpisujem, ma baš je prasica.user posted image  Ko ju šiša, za tu razliku love ti svom djetetu čuda kupiš.

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu ninishka)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!