|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   [Obrisani korisnik]
25.8.2009 15:32:00   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]
  Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Zastrašivanje
25.8.2009 15:36:58   
Zvonki
Susrela sam se na ginekologiji ali nisu bili prikazani na taj način nego su iznijete činjenice i stavovi Crkve pa i neki medicinski.
Meni osobno ne smetaju ali opet smatram da im taj potez nije učinio neki konkretan rezutat u smanjenju broja abortusa, jer žena koja dođe abortirati došla je to svjesno i s namjerom da to učini i čisto sumnjam da je jedan takav letak u tome može zaustaviti. Nije život hollywoodski film.

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Zastrašivanje
25.8.2009 15:37:38   
anaxx
ma ja bi samo rekla da iako sam vjernik i idem nedeljom na misu i... sve ovo u zadnje vrijeme oko crkve (i politike) mi se gadi i crkva bi se trebala vratiti tamo gdje joj je mjesto - u crkvu i među narod, a ne se baviti svim i svačim!!! gadi mi se to zastrašivanje, pa crkva, ili bolje da kažem vjera (jer crkva se pretvorila u nešto drugo) se temelji na dobroti i pomoći među bližnjima...

eto, moje mišljenje!

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Zastrašivanje
25.8.2009 15:39:36   
natalijax
eh cvrle.vec sam jednom o tom pisala kad sam tek dosla na forum,sto se tice abortusa i ja sam protiv toga,ali nisam protiv kontracepcije,po njima je grijeh sve,a njije grijeh radat dijecu u siromastvu,po ko zna koji put cu spomenuti i to me jako ljuti,moja djevojcica kad je trebala bit sahranjena onda je pametni svecenik rekao to je plod to nije dijete,i sto onda uopce reci na sve te letkeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Zastrašivanje
25.8.2009 15:40:30   
ZVRK
kod moje doktorice takvih letaka nema na sreću.
ima onih tipo koje vitamine kupiti,kakvu robu.  i slično

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Zastrašivanje
25.8.2009 15:58:41   
Ruža
IZVORNA PORUKA: anaxx

ma ja bi samo rekla da iako sam vjernik i idem nedeljom na misu i... sve ovo u zadnje vrijeme oko crkve (i politike) mi se gadi i crkva bi se trebala vratiti tamo gdje joj je mjesto - u crkvu i među narod, a ne se baviti svim i svačim!!! gadi mi se to zastrašivanje, pa crkva, ili bolje da kažem vjera (jer crkva se pretvorila u nešto drugo) se temelji na dobroti i pomoći među bližnjima...

eto, moje mišljenje!


Potpisujem od riječi do riječi!

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Zastrašivanje
25.8.2009 16:03:45   
Zvonki
Možda nije skroz uz temu ali mene jako ljuti to što su zabranili kontracepciju. I onda ja koja sebe smatram dobrom osobom, trudim se živjeti pošteno i želim ići na misu i pričest ne mogu jer pijem pilule. A briga njih što ja nemam redovan ciklus, što sam Anju i dobila metodom sigurnih dana? Ma nek se gone. Nigdje Bog nije u Bibliji rekao ništa o kontracepciji i neću se uopće gristi radi nje. Ako će me Bog na kraju osuditi radi toga, onda stvarno mogu direktno u pakao. user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 7
   [Obrisani korisnik]
25.8.2009 16:28:18   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu ZVRK)
  Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Zastrašivanje
25.8.2009 16:30:45   
lavica81
potpisujem

IZVORNA PORUKA: anaxx

ma ja bi samo rekla da iako sam vjernik i idem nedeljom na misu i... sve ovo u zadnje vrijeme oko crkve (i politike) mi se gadi i crkva bi se trebala vratiti tamo gdje joj je mjesto - u crkvu i među narod, a ne se baviti svim i svačim!!! gadi mi se to zastrašivanje, pa crkva, ili bolje da kažem vjera (jer crkva se pretvorila u nešto drugo) se temelji na dobroti i pomoći među bližnjima...

eto, moje mišljenje!

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 9
   [Obrisani korisnik]
25.8.2009 16:41:00   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu natalijax)
  Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Zastrašivanje
25.8.2009 16:43:53   
lavica81
Stvarno sramota, takvo što rećiuser posted image  i onda nam takvi govore kako bi trebali živjeti i što smijemo a što ne. ma oni su najveći grešnici što postoje, bitna im je samo lova, čast izuzecima




IZVORNA PORUKA: cvrčak

IZVORNA PORUKA: natalijax

eh cvrle.vec sam jednom o tom pisala kad sam tek dosla na forum,sto se tice abortusa i ja sam protiv toga,ali nisam protiv kontracepcije,po njima je grijeh sve,a njije grijeh radat dijecu u siromastvu,po ko zna koji put cu spomenuti i to me jako ljuti,moja djevojcica kad je trebala bit sahranjena onda je pametni svecenik rekao to je plod to nije dijete,i sto onda uopce reci na sve te letkeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Ne mogu vjerovatiuser posted image user posted image

Novorođenče im je plod,a oplođena jajna stanica kod umjetne oplodnje im je dijete koje se ubijeuser posted image

Oni stvarno više nisu normalni.. Toliko baljezgaju da ni sami više ne znaju šta...

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Zastrašivanje
25.8.2009 16:44:18   
ivanaa
vidala sam to i gadi mi se takav nacin..ne kuzim zakaj to osoblje ne izbaci van.crkva stvarno nema kaj radit tam..svako zna stajaliste crkve i netreba ga tam bit.nek se vrate u crkvu di im je i mjesto

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Zastrašivanje
25.8.2009 18:26:33   
natalijax
da drage moje nazalost smo to moj muz i ja doziviliuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Zastrašivanje
25.8.2009 18:55:41   
tikica_69
Gledam ih svaki put kad odem na Sveti duh i uvijek se zapitam a gdje su letci od Rode i Bete...jel to netko baca ili sto.....

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 14
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!